Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pente night @pente.org
Autor Wiadomość
dobrychemik 


Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 640
Skąd: Europa
Wysłany: 2011-11-09, 16:53   

A propos ILP - jest szansa, by była rozgrywana na BK? Z pente.org często są problemy techniczne i ogólnie nie lubię go. W przypadku rozgrywek na BK jestem gotowy do gry.
_________________
Mgławica Heliks - jedna z najładniejszych mgławic planetarnych (nazwa "planetarna" pochodzi stąd, że w małych teleskopach wyglądem przypomina tarczę planety).
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2011-11-09, 17:23   

jestem przeciwny grze turowej. jak nie pente.org (faktycznie jest słabe), to może te partyjki.pl ?
 
 
 
spavacz 

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 758
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-11-09, 18:50   

Nie ma sensu rozgrywać ILP na brainie bo po pierwsze zeszłoby z tym dużo czasu, a po drugie lepiej jest zagrać w realnym czasie, zmierzyć się z samym sobą, a nie szukać pomocy w database na dsg lub jakichś programach.
W tym momencie wydaje mi się, że moglibyśmy zagrać na dsg jednak jeśli partyjki też dają radę to możemy spróbować tam.
_________________
Pozdrawiam, Spav
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2011-11-09, 20:10   

A nie ma czasem pente też na Mindoku?

Jak się nie da tam, to też bym spróbował na Partyjkach, zwłaszcza że zarządzający (jak do tej pory) liczy się ze zdaniem użytkowników.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Karol G. 

Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 403
Skąd: Cambridge
Wysłany: 2011-11-13, 17:06   

Ja bym sie chyba jednak skladanil do DSG - ostatnio jest bezawaryjne, a w miare czesto tam przesiaduje teraz. Co do innych stron przez was wspomnianych to:
- BK - idea ILP jest gra online, wiec to z automatu (w mojej ocenie) dyskwalifikuje ten serwis,
- Mindoku - z tego co na szybko przejrzalem to konieczne jest nabycie czlonkowstwa VIP by moc zakladac stol (szczegoly: http://www.mindoku.com/vip),
- Partyjki - czy jest tam opcja, ze gry sa zapisywane? powatpiewam. Nie jest to warunek krytyczny oczywiscie, niemniej czesc z nas miala w zwyczaju analizawac zakonczone gry.

Z innych niewspomnianych, to jest jeszcze flyordie - ale tam sa jakies bledy, ze 6 w rzedzie nie wygrywa czy jakos tak, co jak pisali na DSG czasami wypacza strategie gry.

-Karol
 
 
ondik 
{BJ}

Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 286
Skąd: Havířov
Wysłany: 2011-11-17, 19:26   

Karol G. napisał/a:

- Mindoku - z tego co na szybko przejrzalem to konieczne jest nabycie czlonkowstwa VIP by moc zakladac stol (szczegoly: http://www.mindoku.com/vip),


Nie zakldasz stolow, zapraszasz graczow do gry.
 
 
 
Karol G. 

Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 403
Skąd: Cambridge
Wysłany: 2011-11-25, 07:38   

Mozliwe, nie zagralem ani jednej gry, wszedlem jedynie do pokoju i po kliknieciu w cos wyskoczyla informacja o upgradeowanie czlonkostwa.

Myslalem, ze nagroda troche nakreci mechanizm, ale nic z tego, wiec sie z niej wycofuje (zostala bezposrednio przekazana w dobre rece).

-Karol
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group