Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
obserwacje działalności Stowarzyszenia (wiosna 2012)
Autor Wiadomość
ermijo 


Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 1950
Skąd: N49°37`E20°42`
Wysłany: 2012-04-23, 18:47   

Formalnie nie jestem już członkiem Stowarzyszenia, więc pisze tutaj wyłącznie z niedopatrzenia administracji Forum/szefostwa Stowarzyszenia.

Uważam, że nie ma sensu rozwiązywać PSGRiP, dopóki koszty prowadzenia konta bankowego nie będą przynajmniej "na 0".

A moja subiektywna prawda jest taka: PSGRiP powstało w czasie, kiedy pojawił się kurnik - wówczas nowy, ale wystarczająco popularny już serwis - jeden z pierwszych umożliwiających wspólne dzielenie czasu na Internecie i poznawanie się. Większość z Nas była dużo młodsza, mieliśmy więcej czasu. I oczywiście była chęć poznania siebie "w realu".

Po prostu czas działa na niekorzyść PSGRiP. Mi wystarczy jako dowód to, że nie ma nowych twarzy choćby na tym Forum. Nie ma regularnie pojawiających sie nowych postaci, które zabierają głos.

Inna obserwacja - dział gomoku, renju i pente tegoż forum ma bardzo małą aktywność. I znowu - jest to logiczne, bo skoro nie pojawiają się Nowi użytkownicy, bo Starzy nie będą gadać o tym samym - "ale to już było i nie wróci więcej", zostało wyjaśnione i nie trzeba tego w kółko powielać.

Co do turniejów na żywo: mi się już znudziły i szczerze mówiąc wolałbym się spotkać na turnieju w billard lub ping pong, niż w gomoku/renju.

Ja się starzeję - przynajmniej z punktu widzenia grania w/aktywnego zainteresowania gomoku :)
Nie chciałbym, żeby Stowarzyszenie zostało rozwiązane, bo liczę, że kiedyś się "odmłodzę" - ale... czas czas czas :/
_________________
Always: "Homo ludens"
Never: "Homo faber"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group