Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kto gra programem?
Autor Wiadomość
Ankst
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-16, 23:19   

Tylko maestro i czasem zukole są kompetentni na tym forum.
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2012-06-17, 04:41   

zapomniałeś wspomnieć o sobie..
 
 
 
radoslawzal 

Dołączył: 20 Cze 2012
Posty: 8
Skąd: warszawa
Wysłany: 2012-06-20, 20:17   

zgłaszam usera grającego botem: online321
wbił sobie te 1800 i chyba nie zajrzy więcej
 
 
ermijo 


Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 1950
Skąd: N49°37`E20°42`
Wysłany: 2012-06-20, 20:57   

Komu zgłaszasz? Wszystkim ludziom znającym język polski i mającym Internet :) Zgłoś też na policję.
Granie z programami na kurniku jest "całkiem fajne", pod warunkiem, że rozmowa na stole podczas tej gry jest "całkiem fajna".
_________________
Always: "Homo ludens"
Never: "Homo faber"
 
 
radoslawzal 

Dołączył: 20 Cze 2012
Posty: 8
Skąd: warszawa
Wysłany: 2012-06-20, 21:28   

no myśle, że na pewno nie tobie,
jest taki wątek, więc postanowiłem wskazać nick, dodałem go sobie na czarno liste, i to wszystko,
niestety nie uraczył mnie żadnym dialogiem
 
 
majster245

Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 3
Skąd: Radom
Wysłany: 2012-06-21, 14:31   

Witam, chcę zgłosić gracza: ericcartrnan który gra botem, juz ma 1800 i zero porazek , pomocy w zlikwidowaniu takich typków jak on
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2012-06-21, 14:41   

Póki co to miał słabych przeciwników. Zrobienie 1800 bez porażki to nie dowód, że ktoś gra progiem.
 
 
majster245

Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 3
Skąd: Radom
Wysłany: 2012-06-21, 15:01   

Witam, to napewno bot poniewaz robi bardzo szybkie ruchy (kilka ruchow na sekundę pod koniec gry) nikt nie stawia tak szybkich ruchow...
 
 
maestro 
Viceprezes


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 1731
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-06-21, 15:35   

1) to jeszcze nie są dowody, co najwyżej poszlaki; dowód to np. bardzo wysoki poziom zgodności ruchów z konkretnym programem
2) nie wiem, jaki cel ma zgłaszanie tutaj (rzekomych) nicków grających progami, jak to uczynili radoslawzal i majster245; otóż kurnik i nasze forum to dwa zupełnie różne miejsca i my niestety nie decydujemy o banowaniu oszustów - jeśli ktoś naprawdę chce zgłosić nieprawidłowość celem wymierzenia sprawiedliwości niech pisze na maila podanego na kurniku, prosto do mafa (choć nie radzę nastawiać się, że to cokolwiek pomoże)
 
 
ermijo 


Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 1950
Skąd: N49°37`E20°42`
Wysłany: 2012-06-21, 19:50   

Od 3 miesięcy mam już wyrobiony nawyk, że zanim rozpocznę z kimś grać, zaglądam w statystyki. Dawniej tego nie robiłem, bo więcej grałem i kojarzyłem userów. Również nie widzę sensu wypisywania w tym temacie nicków, które grają programem; ale pod pewnym warunkiem! Najlepiej robić to w stylu Zukole czyli notować sobie "na marginesie" listę oszustów(<--- niech każdy sobie tą cenzurę zdejmie) i raz na tydzień lub miesiąc publikować w jednym poście. Taki standard wprowadza porządek na forum i chętniej czyta się nawet tak "głupie tematy" jak niniejszy. :P
_________________
Always: "Homo ludens"
Never: "Homo faber"
 
 
majster245

Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 3
Skąd: Radom
Wysłany: 2012-06-21, 21:19   

A więc panie Zukole lub panie Ondik proszę nam pokazać aktualną listę oszustów bo ostatnia pańska lista była pokazywana dawno temu
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2012-06-22, 23:14   

Daj spokój piotru18, to jakieś przyg... nabiły, jakieś p..., d..., i..., kompletni k.... Poza tym co to za rekord świata, który nie jest rekordem? Jakby nabili powyżej 4000, to mielibyśmy o czym rozmawiać, a tak nawet nie chce mi się rozmawiać o tych ś....., tych p.... Są tylko kolejnymi straceńcami, którzy podążając za wielkim czamberem, pórbują coś osiągnąć, ale zawsze będą z tyłu, niezauważeni i kompletnie nieistotni. Lepiej ich po prostu olać!
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
Ostatnio zmieniony przez bmac 2012-06-23, 15:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2012-06-22, 23:40   

Zaszalałeś :P

majster245 napisał/a:
A więc panie Zukole lub panie Ondik proszę nam pokazać aktualną listę oszustów bo ostatnia pańska lista była pokazywana dawno temu


Link - stąd np wszyscy powinni dostać bana.
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-06-23, 15:45   

Maciuś, daruj sobie głupawe epitety, albo zacznij w 1 osobie liczby pojedynczej...
_________________
Gość, sprawdzeniem wartości wiedzy jest jej moc uszlachetniania i oczyszczania życia ...
 
 
 
amber_gold 

Dołączył: 22 Sie 2012
Posty: 67
Skąd: Kątownia
Wysłany: 2012-08-22, 10:11   

Ceryl - bot

Wykrycie takiego bota jest dziecinnie proste, po pierwsze kiedy przegrywa robi bezsensowne piątki jak to program, po drugie kiedy program ciagnie akcje a ty dasz nagle czwókę w innym rogu pola "koles" blokuje ją w 0,01 s jakby wiedzial ze tam postawisz :) Nie wiem jak wy ale ja po 1 grze juz wiem ze gram z botem i to jest wtedy ostatnia gra. Nie wiem jakie sa pobudki taich graczy mam nadzieje ze bedac ze swoja dziewczyna nie uzywaja tez programow czy wibratora a probuja sami :)
Druga sprawa to ignorancja wielkieog mistrza yody ( czyt. Mafa ) chyba zapomnial kto finansowal po czesci jego projekt w pierwszych latach i skad teraz chapie kase. Sam wylozylem dadtkow na kilkaset złotych po czym czuje sie teraz olany, inaczej nie mozna nazwac jego kompletnego nieliczenia sie z nami. Jaki problem kilku uzytownikom zasluzonym sprawdzonym dac opa ? ale po co, lepiej prosic o datki a potem miec nas w szarej dziurce. takie moje zdanie .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group