Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kto gra programem?
Autor Wiadomość
bbj 


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 556
Skąd: Śląskie
Wysłany: 2012-08-22, 10:24   

Robi czwórki* jak już...
Co do wypisywania tutaj nicków-progów raczej rzadko to kogoś już obchodzi.
A o wybrykach mafa wszyscy tutaj wiedzą...
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2012-08-22, 15:29   

amber_gold napisał/a:
Sam wylozylem dadtkow na kilkaset złotych

słucham? kilkaset złotych?
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
ermijo 


Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 1950
Skąd: N49°37`E20°42`
Wysłany: 2012-08-22, 18:50   

Nawet Andrzej Gołota w jednej ze swoich walk, "nie robił czwórek". Poddał walkę, mimo że jego trener chciał...
_________________
Always: "Homo ludens"
Never: "Homo faber"
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-08-22, 19:29   

. . .Poddał walkę bo jest dorosłym człowiekiem i sam podejmuje decyzje. Trener i fani mogli sobie chcieć...
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
templar 


Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 657
Skąd: toruń
Wysłany: 2012-08-22, 21:26   

amber_gold napisał/a:
Druga sprawa to ignorancja wielkieog mistrza yody ( czyt. Mafa )

Z ignorancją to nie wiele ma wspólnego.

amber_gold napisał/a:
Sam wylozylem dadtkow na kilkaset złotych po czym czuje sie teraz olany, inaczej nie mozna nazwac jego kompletnego nieliczenia sie z nami.

Będziesz na przyszłość wiedział, żeby nie wykładać kasy obcym osobom i na szemrane interesy ( aluzja do nicka ). Warto zapłacić parę stów za tak cenne doświadczenie! :)

templar
_________________
"...and remember - anger leads to the dark side!" (kyle katarn)
 
 
trampek86 

Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 93
Skąd: Kielce
Wysłany: 2012-10-13, 19:54   

Heheeh tego już za wiele, patrzcie 4000 w gomoku > 034 < , co za skurczybyki, brak słów, co wy na to ?
 
 
amber_gold 

Dołączył: 22 Sie 2012
Posty: 67
Skąd: Kątownia
Wysłany: 2012-10-17, 09:46   

nie ma sie czym przejmowac, po kilku genialnych posunieciach wlasciciela zarowno gomoku jak i caly kurnik zszedl na psy...widac po ilosci grajacych...
 
 
trampek86 

Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 93
Skąd: Kielce
Wysłany: 2012-10-28, 08:42   

Zgodzę się z tobą, mafa interesuje zdaje się liczba odsłon reklam i kurnika.
 
 
flipcoin 

Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 22
Skąd: Waw
Wysłany: 2012-12-12, 16:45   

Hej, dawno nikt tu nic nie pisał w temacie. Czy to oznacza, że walka z progami została poddana?
Tymczasem 1anand znowu grasuje. Ukrywa się tym razem pod nickiem 01adrian oraz matthayus. Na dowód przytaczam 2 gry z matthayusem, w których grał on bez progra. Poziom, żenujący. W pierwszej grze miał wygraną ze schematu, niestety nie widział mojej banalnej wygranej przez czwórki w 2 ruchach. W drugiej grze to już w ogóle widać, że ten człowiek nie rozumie o co chodzi w gomoku. Oczywiście po tym jak wygrałem te 2 gry zwyzywał mnie od frajerów i pajaców, oraz zarzucił grę programem.
Linki do gier:
http://www.kurnik.pl/prze...36?gid=gm&app=1
http://www.kurnik.pl/prze...00?gid=gm&app=1
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4356
Skąd: Polska
Wysłany: 2012-12-12, 19:16   

Walki jako takiej nie ma, nikt z nas nie ma możliwość np rozdawania banów. Można wprawdzie piętnować takich publicznie lub w przypadku udziału w rozgrywkach EL, próbować przekonać członków komisji, że dana osoba jest oszustem. A nie jest to łatwe.
flipcoin napisał/a:
A co sądzicie o takim pomyśle:
gdyby osobom, podejrzanym o używanie programu postawić takie ultimatum: albo zagrają jedną 30min grę, w której na prośbę przeciwnika będą musieli wytłumaczyć dany ruch, albo zostaną uznane za proga przez naszą społeczność. Wiem, że to trochę dziwne, ale powinno być efektywne.
Twój pomysł jest nie tylko dziwny, ale i nierealny w praktyce. Dlaczego nierealny? Raczej nikt nie podda się takiej próbie (bo po co?). Jeśli już miałby przymus (taaa), to na czyje ultimatum? Nie mamy najwyższej instancji w świecie gomoku. Kolejna kwestia, kto te ewentualne tłumaczenia miałby oceniać za sensowne?
Pomysł stwarza tylko więcej problemu w rozwiązaniu kwestii, do której jak można zauważyć co niektórzy przywykli i nie mają zamiaru nic zrobić.
 
 
ondik 
{BJ}

Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 286
Skąd: Havířov
Wysłany: 2012-12-12, 20:12   

flipcoin napisał/a:
Hej, dawno nikt tu nic nie pisał w temacie. Czy to oznacza, że walka z progami została poddana?
Tymczasem 1anand znowu grasuje. Ukrywa się tym razem pod nickiem 01adrian oraz matthayus. Na dowód przytaczam 2 gry z matthayusem, w których grał on bez progra. Poziom, żenujący. W pierwszej grze miał wygraną ze schematu, niestety nie widział mojej banalnej wygranej przez czwórki w 2 ruchach. W drugiej grze to już w ogóle widać, że ten człowiek nie rozumie o co chodzi w gomoku. Oczywiście po tym jak wygrałem te 2 gry zwyzywał mnie od frajerów i pajaców, oraz zarzucił grę programem.
Linki do gier:
http://www.kurnik.pl/prze...36?gid=gm&app=1
http://www.kurnik.pl/prze...00?gid=gm&app=1


hahaha dzieki, myslalem dlaczego ten gosc mnie wyzywa jak z nim nigdy nie gadalem.
 
 
 
amber_gold 

Dołączył: 22 Sie 2012
Posty: 67
Skąd: Kątownia
Wysłany: 2012-12-13, 10:00   

Umiejętnie została walka z progami zablokowana przez wprowadzajacego "udogodnienia" mafa...najpierw pozabieral opów ludziom ktorzy wiele lat je mieli potem zabral jedyna bron czyli czat na ktorym kiedy padało oskarzenie o prog takowy delikwent przynajmniej na chwile zwiewal..dno coraz wieksze dno....moze jak spadnie ilosc wejsc a przez to kasa za reklamy to sie ktos opamieta...
 
 
trampek86 

Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 93
Skąd: Kielce
Wysłany: 2012-12-13, 15:00   

Napewno nie jedyną broń, zapomniałeś dodać, że zabrał jeszcze jedną bardzo ważną broń, po dodaniu kogoś do kontaktów nie pokazuje się nam jego czarna lista (progów), którą prowadzili ondik i zukole, przez co nie można innych tak szybko i łatwo ostrzegać przed oszustami, a propo przy okazji pytanie do ondika i zukole czy ta lista progów w ogóle jeszcze istnieje i czy jeszcze jest prowadzona, wiem, że było na niej dużo progów, ale teraz jakby zliczyć wszystkie progi to jest ich z kilkaset jeśli nie z tysiąc, plaga trwa w dobre :)
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4356
Skąd: Polska
Wysłany: 2012-12-13, 15:11   

Nie mam/prowadzę listy progów, od kiedy maf zrezygnował z opcji "czarna lista".
 
 
bbj 


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 556
Skąd: Śląskie
Wysłany: 2012-12-13, 18:15   

trampek86 napisał/a:
wiem, że było na niej dużo progów, ale teraz jakby zliczyć wszystkie progi to jest ich z kilkaset jeśli nie z tysiąc, plaga trwa w dobre :)


Po co Ci nazwy nicków wymyślone przez jedną lub kilka osób?
Wchodząc na "bieniasze" ostatnio nie zauważyłem obecnie takiej plagi jak z pół roku temu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group