Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kupię.
Autor Wiadomość
Magda 


Dołączyła: 27 Kwi 2010
Posty: 493
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-11-12, 19:53   

Wymień mi proszę jakie masz płyty. Jaki rodzaj muzyki.
_________________
...
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-11-12, 22:48   

crosslet napisał/a:
Nie ma ich w sklepie, widnieją tylko ceny aby ktoś mógł je komuś wcisnąć po cenach sklepowych? ;)
. . .Skoro takie jest Twoje przypuszczenie i zakładam że sam zdajesz sobie sprawę że jest to scenariusz mało prawdopodobny to może powinieneś sobie zdać pytanie co może oznaczać sformułowanie ceny sklepowe? Może cenę płyty która została zakupiona w sklepie jako nowa, a nakład się już wyczerpał? Może ogólny przedział cen, które są w sklepach? Odpowiedzi poszukaj dalej sam.
Magda napisał/a:
Wymień mi proszę jakie masz płyty. Jaki rodzaj muzyki.
. . .Mam albumy studyjne, koncertowe oraz single. Muzyka popularna, elektroniczna, rock i jazz. Niestety brakło limitu znaków żeby je tu wszystkie wypisać.
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2012-11-16, 01:55   

To ja powtórzę mój post z poprzedniej strony:

Ja kupię polskie płyty z lat 90tych :) Właściwie każdy gatunek, także disco polo i dance :)

Interesują mnie takie wytwórnie jak Polton, Pomaton, Digiton, Eska, Zic-Zac, Intersonus, Arston, Schubert Music, Alcom, MJM, Loud Out Records, Izabelin Studio, Blue Star, Green Star, Dens, niektóre Polskie Nagrania :)

Gdybyście chcieli pozbyć się starych polskich płyt, walcie do mnie :)

Chaosu? Masz coś polskiego z lat 90tych? właściwie początku? :)
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
Joyoman 
Miriam <3


Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 119
Skąd: Ga-Pa
Wysłany: 2013-04-14, 13:03   

Kupię ROWER Crossowy. Koła 28", rama przynajmniej 21". Cena do 800zł.
_________________
... Nie ważne kto wygra, ważne żeby grał sprawiedliwie ...
http://oi49.tinypic.com/351h9qf.jpg
 
 
 
Joyoman 
Miriam <3


Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 119
Skąd: Ga-Pa
Wysłany: 2013-05-20, 21:11   

Kupię most do żuka (używany).
_________________
... Nie ważne kto wygra, ważne żeby grał sprawiedliwie ...
http://oi49.tinypic.com/351h9qf.jpg
 
 
 
Ankst
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-29, 02:48   

Mostu nie mam , ale posiadam resor tylny oraz zwrotnice prawą przednią .
 
 
chucknorris4 

Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 18
Skąd: ...
Wysłany: 2013-05-29, 23:05   

Nie zgadniecie, co mi się ostatnio przytrafiło. Było to jakieś dwa tygodnie temu, gdy wracałem ze spotkania z Jarosławem Kaczyńskim. Zmierzałem moim Żukiem w stronę domu podekscytowany tym niezwykłym wydarzeniem, jakim było przebywanie w pobliżu tak niezwykle wpływowej i powszechnie szanowanej osoby, a nawet ciągły kontakt wzrokowy z nią. Mknąłem przed siebie niedawno wybudowaną obwodnicą, która dopiero co została oddana do użytku. Droga była naprawdę niesamowita. Wszystkie trzy szerokie pasy po każdej ze stron pokrywała warstwa czarnego, niewiarygodnie gładkiego niczym jedwab asfaltu. Ruch na drodze był umiarkowany i przebiegał w sposób wyjątkowo harmonijny, wbrew wielu krzywdzącym stereotypom o kulturze jazdy polskich kierowców, jakie krążą po tym okrutnym świecie. Mój wóz, pomimo swych budzących respekt na polskich drogach gabarytów pracował niesłychanie cicho, nawet przy wysokich obrotach i dość dużych prędkościach. Karmiąc swe uszy delikatnym szumem opon, wbijających się w wyjątkowo aksamitną nawierzchnię drogi poczułem się przez chwilę, jakbym podróżował pociągiem magnetycznym lub czymś w rodzaju poduszkowca, gdzie wszelkie opory ograniczone są do minimum. Ta chwila błogiego odprężenia i oderwania od rzeczywistości była niezwykle piękna, aczkolwiek nie trwała długo. W pewnym momencie uwagę mą przykuło, początkowo nieznaczne, charakterystyczne zgrzytanie wydobywające się z okolic prawego, przedniego nadkola, zakłócające płynną i bezszelestną pracę silnika. Z czasem niepożądany dźwięk stawał się coraz to bardziej dokuczliwy i irytujący, napełniając moje uszy bólem. Nie chcąc pozwolić, aby mym umysłem zawładnęły negatywne emocje, meandrycznym lecz zdecydowanym ruchem ręki chwyciłem za drążek zmiany biegów, zmieniając przełożenie na najwyższe, a następnie docisnąłem pedał gazu mocno do podłogi. Silnik wydając przyjemny warkot napędzał koła mej maszyny jeszcze szybciej. Nagle, w miejscu, z którego dobiegało to okropne zgrzytanie, którego już nie mogłem zdzierżyć, coś niespodziewanie strzeliło, niczym trotyl na pokładzie Tupolewa. Jako, że awaria sprawiała wrażenie już dość poważnej postanowiłem zatrzymać się na poboczu i dokonać szybkich oględzin, by głębiej zbadać sytuację. Mój przegląd wykazał, że prawa, przednia zwrotnica nadaje się już tylko i wyłącznie do wymiany. Samochód nie był już zdatny do pokonywania kolejnych kilometrów, więc zadzwoniłem po mojego przyjaciela, który jak przystało na praktykującego katolika podholował go na sam parking, nieopodal mojego domu.
W związku z powyższym jestem zainteresowany kupnem prawej przedniej zwrotnicy do żuka. Podeślij jakieś zdjęcia i napisz ile chciałbyś za nią wziąć; może się dogadamy.
Pozdrawiam
 
 
Ankst
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-13, 20:22   

Miske olejową do poloneza 1.9d 1990r.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group