Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Młodzieżowe mistrzostwa świata 2014
Autor Wiadomość
zukole 
Członek Zarządu


Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 3823
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-08-07, 13:25   Młodzieżowe mistrzostwa świata 2014

Dziś ceremonia otwarcia młodzieżowych mistrzostw świata 2014, które odbędą się w Suure-Jaani (Estonia).

Rywalizacja będzie się toczyć w 6. grupach (z powodu mniejszego zainteresowania niektóre grupy mogą być jednak połączone).

Grupa A : Chłopacy urodzeni między 1991 a 1996
Grupa B : Chłopcy urodzeni między 1997 a 2001
Grupa C : Chłopcy urodzeni w 2002 lub później
Grupa D : Dziewczyny urodzone między 1991 a 1996
Grupa E : Dziewczęta urodzone między 1997 a 2001
Grupa F : Dziewczęta urodzone w 2002 lub później

Harmonogram mistrzostw:
Kod:
7.08. 
9.15 - ordered buses go to Suure-Jaani (from Academic hostel)
18.00 Opening ceremony

8.08. - Playing day
9. 08 - Playing day
10.08. - Playing day
11.08 - Excursion and sport activities
12.08 - Playing day
13.08. Playing day, Closing ceremony, arrival to Tallinn around 15.30, departure

Opening rule - Yamaguchi
Time control - groups A,B,D,E - 90 minutes per player per game + Fisher 30 sec per move.


Listy startowe (grupa A została połączona z D):

A (5): Edvard Rizvanov, Roman Kriuchok (all Russia), Martin Hõbemägi, Villem Mesila, Paul Valjataga (all Estonia)
D (6): Anastasia Oborina, Olga Kurdina, Alla Makhina, Viktoria Rachitcaia (all Russia)
Wang Qingqing, Liu Xun (both China)
Referee of gr. AD - Deniss Orlov

B (22): Maksim Lavrik-Karmazin, Ivan Lapin, Denis Fedotov, Aleksei Vostriakov, Gennadii Ponezhin, Fedor Karpov, Ruslan Shabanov, Oleg Semenov, Danila Iusupmurzin, Arkadi Sukhanov(all Russia), ), Lin QianHao, Yin ZhouHao, Yuan JiaYin, Sun JiaHong (all China)
Argo Lillemaa, Kuno Kolk, Erko Olumets, Kris Holtsman, Georg-Romet Topkin, Brenet Rahumägi , Kristofer Lõhmus, Mark Heidmets (all Estonia)
Referee - Toomas Tiivel (Estonia)

C (22): Ivan Danilin, Arseni Fedosejev, Nikita Nikolaev, Dmitrii Utkin, Matvei Makhin, Maksim Metreveli, Kirill Stoianov, Nikita Diachkov, Mikhal Fridman,(all Russia), Tang XuDong, Shao ZeQuan, Kang TingRui, Tao JunJi, Zheng XinRui, Xu YiKuan (all China)
Markus Ikla, Sander Piik, , Oskar Pukk, Siim Tiivel, Mart Narva, Ardi Raag, Karl-Ustav Kõlar (all Estonia)
Referee - Mihail Mikriukov (Russia)

E (12): Aleksandra Sumarokova, Kira Lashko, Tatiana Prokopets, Daria Stulova (all Russia), Huang XinYi, Gao JunQing, Jin YiCHan (all China), Tuuli Tiivel, Elerin Pärjasaar, Laura Örd, Mari Kolk, Elina Pozderova (all Estonia)
Referee - Hiroshi Okabe (Japan)

F (11): Vladislava Vohtomina, Ksenia Matushkina, Daria Popova, Valeria Chehanovich, Aleksandra Kuzmina (all Russia), Qiu YuJin ,Fan XuanZuo , Bai RuoNan (all China), Kirke Koni, Ingel Laur, Kristina Katarina Kaljumäe (all Estonia)
Referee - Irina Metreveli (Russia)
 
 
zukole 
Członek Zarządu


Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 3823
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-08-08, 13:27   

gry
 
 
zukole 
Członek Zarządu


Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 3823
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-08-13, 22:59   

Wyniki:
grupy A i D - http://cs619828.vk.me/v61...OnzId7Ag-Yc.jpg
grupa B - http://cs619828.vk.me/v61...NJC47B2dKvU.jpg
grupa C - http://cs619828.vk.me/v61...DF88aoP5e2o.jpg
grupa E - http://cs619828.vk.me/v61...NXc13edjqfk.jpg
grupa F - http://cs619828.vk.me/v61...aakERoZKKqg.jpg
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group