Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
jak korzystać z renliba
Autor Wiadomość
vilumisiek 


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1604
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2006-07-03, 18:03   

O symetrie zadbał renlib. Ale faktycznie - czasem nie uwzględniał po ukosie i jednocześnie np w poziomie i np 10 000 ruchów musiałem przepisać. Czasem było tak, że pisałem otwarcie patrze... A tu nagle 5 niebieskich 2 zielone czy jakoś tak... Całe miałem gotowe. Ale myśle, że warto było. Powalcze jeszcze by więcej się na pamięć nauczyć i wezmę się za pro. - jopek

No gram zawsze standard bo tylko to umię. To nie lamerstwo jak mówią wszyscy. Ja gram to co lubię i już. Grałem na kartce i gram teraz a kto mówi, że lamię to co? Bo gram na pamięć? Jak się naucze ZAWSZE wygrywać uwierz - zrezygnuję. -telebombola

Ja znam nazwy tylko 2. i7 i d4. Reszta już nie ma znaczenia. Robiłem gomoku a nie renju. - Bad.

Standard poznałem na tyle, że białymi 2 razy pod rząd pokonałem soula czy w swapie dając i7 royowi też obroniłem 2 razy białymi.

Chciałbym teraz zabrać się za pro by mieć pojęcie o każdej wersji. Nie muszę być najlepszy- chcę być kompletny:)

pozdrawiam słuchaczy :D
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-07-04, 21:28   

vilumisiek napisał/a:

Ja znam nazwy tylko 2. i7 i d4. Reszta już nie ma znaczenia. Robiłem gomoku a nie renju. - Bad.[/color]


. . .Chyba nie rozumiesz że tremin „otwarcia” nie jest zarezerwowany tylko dla renju. Dodam jescze, że sam fakt że jesteś człowiekiem rozumno-myślącym powinien powstrzymać Cię przed bezcelowym stawianiem ruchów w sytuacjach klarownych (a napewno było tego sporo). To, że chciałeś mieć 'kompletą' bibliotekę nie oznaczało że musiałeś te ruchy stawiać, a zapewne szybciej by było jakbyś kazał komputerowi zrobić to za siebie (choćbyś nic a nic nie wiedział o programowaniu). Gratuluję staconych godzin życia.
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
vilumisiek 


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1604
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2006-07-04, 22:25   

Ja się przyłączam. Gratuluje wszystkim tym którzy uczyli się tego by komputery robiły to za nas" bo stracili jeszcze więcej godzin życia (choćby nic nie wiedzieli o programowaniu) :P
 
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4356
Skąd: Polska
Wysłany: 2014-12-27, 21:34   

Jak korzystać z renliba? :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group