Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Najpiękniejsze gole!
Autor Wiadomość
M_Head 

Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 96
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-05-31, 17:32   

adik napisał/a:
Ściągnałem. Podziwiam. Tylko co? Gol jak gol, a dla Ciebie jest wyjątkowy chyba tylko dlatego, że to bramka dla Legii, przeciwko Wiśle Kraków.
Gol jak gol??? Oczywiście, masz rację, że podnieca mnie to, kto komu tutaj strzelił (przy każdorazowym obejrzeniu tego gola twardnieje mi pindol). Ale wcale nie o to mi chodzi. W przeciwieństwie do większości bramek z tego tematu strzelanych mniej lub bardziej "na pałę", tutaj mamy do czynienia z perfekcją. Piłka wkręcona zewnętrzną częścią stopy trafia idealnie przy słupku - bez szans Majdan i każdy z obrońców. Czysty majstersztyk. Taki strzał wymaga wielkich umiejętności technicznych. Długo nie widziałem takich fajerwerków zakończonych bramką, a dość często oglądam najsilniejsze ligi.
 
 
bbj 


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 558
Skąd: Śląskie
Wysłany: 2014-12-31, 14:24   

https://www.youtube.com/watch?v=NurlfAcY378#!
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2014-12-31, 17:11   

Świetne!

Ciekawostki dla tych, którzy jeszcze nie obejrzeli.
- są 3 bramki autorstwa zawodników występujących na co dzień w polskiej lidze (niestety samych obcokrajowców)
- w zestawieniu znalazł się również jeden Polak :wink:
- jest również gol z rozgrywek kobiecych
- z kolei nie ma Zlatana :rotfl:

Ciężko ocenić czy dany rajd, strzał "nożycami" czy bomba z dystansu jest lepszy od poprzedniego. Moją uwagę przykuło to, prawie jak Tsubasa :P
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2015-01-05, 23:45   

https://www.youtube.com/w...i&v=W6_MDMkqadE
 
 
bbj 


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 558
Skąd: Śląskie
Wysłany: 2015-01-06, 00:17   

Oczywiście ciężko wytypować, ale wyróżniłbym gol Ibrahimovicia, oraz Cahilla (to był jeden z lepszych momentów MŚ).
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2015-01-06, 02:29   

Jak dla mnie technicznie najtrudniejsze były gole Stephanie Roche, Kasamiego i Cahilla. Z niełatwej pozycji uderzył Costa, a najbardziej chyba podobała mi się bramka Van Persiego :)

Zlatan takich goli strzelił co najmniej kilka. Lubuje się w tego typu sztuczkach, większość zawodników pewnie nawet by nie pomyślała o oddaniu strzału, ale to nie wymagało specjalnej wirtuozerii.

Ogólnie część z tych bramek rzeczywiście zapadła w pamięć, aczkolwiek znalazłoby się pewnie ze 100 podobnych lub nawet ładniejszych (choćby ten mistrz - https://www.youtube.com/watch?v=hL93WH6GkxU). No ale tak to już jest z tymi bramkami.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group