Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy angst jest nieomylny?...
Autor Wiadomość
maestro 
Viceprezes


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 1731
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-12-13, 16:13   

Rakdar, racz trzymać się faktów. Owszem, niektórzy mieli i mają wątpliwości wobec decyzji o usunięciu posta chaosu czy tego, co należy robić z postami, które mają nikły związek z tematem dyskusji, natomiast jeśli chodzi o oczekiwanie dymisji angsta to nie spotkałem się, żeby ktokolwiek poza tobą wyrażał taki wniosek, a przeprowadziłem w ostatnim czasie wiele rozmów poza forum nawiązujących do tego przypadku.

Moja ogólna opinia jako członka Zarządu i moderatora forum na temat całej dotychczasowej działalności angsta jako administratora jest zdecydowanie pozytywna. To, że w przypadku sytuacji, którą od paru dni głośno komentujemy, mam odmienne zdanie, jak należało postąpić, nie ma na nią żadnego wpływu. Zależy mi na tym, żeby angst dalej działał jako administrator i mam przeczucie graniczące z pewnością, że większość osób z naszego środowiska podziela moją opinię.

Jeśli chodzi o samą kwestię skasowanego posta i reperkusje tego zdarzenia, dodam, iż celem moich działań od samego początku była próba zażegnania konfliktu. Dlatego też od razu przeprowadziłem prywatne rozmowy ze wszystkimi zainteresowanymi osobami (z chaosu, którego post wyleciał, z angstem, oraz z autorem tematu, zukole). Założyłem, że moje działania i argumenty doprowadzą do tego, że angst nawet jeśli nie zmieni zdania uznając, że ja mam rację, to przynajmniej przyzna, że w tym przypadku można mieć wątpliwości i różne sposoby reakcji mogły być dopuszczalne, a wówczas pewnie konflikt udałoby się szybko zażegnać. Tak się niestety nie stało i spór bardzo mocno (i bardzo niepotrzebnie) nam się rozrósł. W tej chwili nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem i żałować, że dyskusja od początku nie poszła w inną stronę. Mam za to nadzieję, iż mimo wielu nerwów, jakie wśród niektórych osób ta sprawa wzbudziła, uda nam się dojść do porozumienia.
 
 
alicecooper 
Skarbnik

Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 2233
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-12-13, 19:00   

Odnoszę wrażenie że jednostkowa sprawa niektórym przysłoniła całokształt.
To że moim zdaniem akurat tym razem angst się pomylił (każdemu się zdarza)
nie zmienia faktu że robi dobrą robotę na forum.
 
 
rakdar 


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 336
Skąd: Toruń
Wysłany: 2014-01-08, 12:24   

zukole napisał/a:
Kolejny raz nie masz racji, ale zostajesz przy swoim. Może rakdar miał rację zakładając ów słynny już temat.

Widać każdy musi się przekonać na własnej skórze, jak to jest jak w powiedzeniu - kopać się z koniem :wink:
_________________
Niektórym nie przeszkadza gdy są opluwani. Widocznie lubią deszczową pogodę...
 
 
rakdar 


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 336
Skąd: Toruń
Wysłany: 2017-09-10, 20:04   

zukole napisał/a:
kłótnie małżeńskie #632632

angst napisał/a:
Zukole, nie porównuj z czymś, o czym nie masz pojęcia z autopsji ;)

Nie trzeba być w związku małżeńskim, aby wypowiadać się na ten temat "ekspercie" :P

*Autopsja (jedna z definicji) - Stwierdzenie czegoś poprzez własną (naoczną) obserwację.
_________________
Niektórym nie przeszkadza gdy są opluwani. Widocznie lubią deszczową pogodę...
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2017-09-10, 21:06   

Nie do końca rozumiem ideę napisania tego posta, ale jeśli czekałeś kilka lat, żeby udowodnić mi "błąd", to naprawdę masz chyba jakąś obsesję :)

Możesz wierzyć lub nie, ale staram się nie używać wyrazów, których znaczenia nie znam. I w tym konkretnym przypadku wiem, co napisałem, a także w jakim celu, ale nie widzę potrzeby, aby rozwijać wątek.

Co do mojej nieomylności, to mam wrażenie, że to się już dawno wyjaśniło, ale oczywiście nie mogę nikomu zabronić posiadania własnego zdania i eksplorowania tematu.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
rakdar 


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 336
Skąd: Toruń
Wysłany: 2017-09-11, 03:52   

A co tu jest do rozumienia. Jest forum, a na nim wstawia się posty. Miałem trochę czasu, to się tu zalogowałem, co robię już rzadko (pewnie jakiś rodzaj odwróconej obsesji, jeśli w ogóle jest coś takiego :wink: ) i widząc uszczypliwość wobec zukole, napisałem posta. I tyle.
_________________
Niektórym nie przeszkadza gdy są opluwani. Widocznie lubią deszczową pogodę...
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2017-09-11, 08:20   

Nie ma problemu, natomiast w sytuacji (ewentualnej) uszczypliwości raczej nie umieszczam ";)" na końcu wypowiedzi :)

W każdym razie dobrze, że Zukole (i pewnie inni też) może liczyć na ewentualne wsparcie :D

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group