Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
sukces polskiego pente
Autor Wiadomość
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-04-15, 23:42   

. . .Gratulacje Spavacz! Niestety niepłacący użytkownicy nie mogą już przeglądać gier?
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
spavacz 

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 758
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-04-16, 00:37   

Dzięki. Wydaje mi się, że mogą - ja przeglądam bez problemu. Jedynie baza z ruchami jest zablokowana dla podstawowych użytkowników (chyba).
_________________
Pozdrawiam, Spav
 
 
spavacz 

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 758
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-05-30, 20:08   

St Patty's 2018 - kolejny turniej Brf'a - wygląda na to, że po raz kolejny wygrany przez naszego zawodnika. Gratki Yoss!
_________________
Pozdrawiam, Spav
 
 
spavacz 

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 758
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-06-18, 18:36   

Dla zainteresowanych kolejny turniej w pente, tym razem na pente.org - Pente Masters 2018

Tutaj rozpiska wszystkich turniejów - wiele odmian pente, gomoku, c6 a także go. Start 15 lipca.
_________________
Pozdrawiam, Spav
 
 
spavacz 

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 758
Skąd: Kraków
Wysłany: 2020-06-23, 15:22   

Dla zainteresowanych kolejny turniej w pente - https://pente.org/gameServer/tournaments/tournamentConfirm.jsp?eid=1517
_________________
Pozdrawiam, Spav
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2023-02-13, 21:28   

Może niezbyt to ładnie tak pisać (częściowo) o sobie, ale wczoraj odbył się na stronie Vint.ee międzynarodowy turniej pente (w ramach Mind Sports Olympiad). Wystartowało 15 osób, w tym 2 z Polski i nasi zawodnicy (Yossarian i ja) zajęli dwa pierwsze miejsca :)

Yoss punkty stracił tylko ze mną (6/7), wygrywając pewnie całe zawody, a ja przeszedłem chyba sam siebie i pomimo dwóch porażek zająłem drugie miejsce :wow:

Nie wiem, kto i czy w ogóle, pojawił się z graczy typowo specjalizujących się w pente (nie licząc Yossa), ale gry były ogólnie ciekawe i za nami w tabeli uplasowali się m.in. gracze z czołówki gomoku (Iec, Zoli, Gergo), zajmując miejsca 5-7.

Przyznam, że uratowało mnie parę razy doświadczenie z gier w dawnych czasach, a i paręnaście (może nawet parędziesiąt) gier rozegrałem przed turniejem z AI na pente.org, co mocno pomogło w kalkulowaniu i lepszym widzeniu pozycji (szczególnie bicia i związane z nimi szanse/zagrożenia).

Fart, nie fart, ale wynik "idzie w świat" ;) A dwie polskie flagi na górze tabeli wyglądają naprawdę elegancko :)

Pełne wyniki i zapisy gier: https://www.vint.ee/en-gb.../result/205598/

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group