Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mundial 2014 zabawa bukmacherska
Autor Wiadomość
rakdar 


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 336
Skąd: Toruń
Wysłany: 2014-07-14, 18:26   

Pomysł z zabraniem kasy jest do zaakceptowania. Wszystko zawsze wychodzi w praniu i nikt nie przewidział, że tak to się potoczy. A dzięki temu nakazowi zwycięzca do końca jest niewiadomy, a ewentualny lider choćby miał sporą przewagę, może ją stracić.

Usiek postawił zakład na finał bardzo wcześnie (można? - ano można) i bezkompromisowo, czym zaszachował graczy z czołówki. Pozostali myśląc o wygranej, teraz też musieli ryzykować.

Ja chcąc do tej czołówki dołączyć, mocno zagrałem w półfinale. Niestety przegrałem i pogodziłem się, że już nie wygram. Ostatnie 2 mecze obstawiłem więc już spokojnie. Cuda jednak się zdarzają :D

Wygrany kurs crossleta (14) może to nie mistrzostwo świata, ale i tak jest kapitalny.

P.S. Magda spiskowcu nie ściemniaj, tylko się przyznaj, że razem to uknuliśmy :P
_________________
Niektórym nie przeszkadza gdy są opluwani. Widocznie lubią deszczową pogodę...
 
 
Magda 


Dołączyła: 27 Kwi 2010
Posty: 493
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-07-14, 18:28   

Przyznaję się :!: :lol:
_________________
...
 
 
 
bbj 


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 556
Skąd: Śląskie
Wysłany: 2014-07-14, 18:36   

grat com

Kiedy się spotykacie? :twisted:
 
 
Magda 


Dołączyła: 27 Kwi 2010
Posty: 493
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-07-14, 18:39   

Nagroda już odebrana, oglądaliśmy razem mecz :mrgreen:
_________________
...
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2014-07-14, 19:13   

Rety, przecież nikt nie mówi, że nie można obstawić wcześniej, tylko nie o to chodzi. Ja uczestniczyłem w zabawie, gdzie obstawialiśmy od ćwierćfinałów od razu kolejne fazy w ciemno. Można? Ano można. A czy ma to sens? To zupełnie inna sprawa.

Sygnalizuję tylko, że warto przemyśleć zmianę. Organizator sobie wymyśla reguły, ale powinno mu chyba zależeć, aby jak najwięcej osób chciało zagrać i te reguły akceptować.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
rakdar 


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 336
Skąd: Toruń
Wysłany: 2014-07-14, 20:45   

rakdar napisał/a:
Jest jeszcze trochę czasu do rozpoczęcia mundialu, więc jak ktoś będzie miał jakiś ciekawy pomysł i się spodoba, będzie dodany do zasad zabawy.
_________________
Niektórym nie przeszkadza gdy są opluwani. Widocznie lubią deszczową pogodę...
 
 
maestro 
Viceprezes


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 1731
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-07-14, 21:00   

zukole napisał/a:
Kotu chodzi o sugestię, że czekał do samego końca. Zakład można było dokonać do 20:55, spóźnił się - nie przyjąłeś i koniec tematu. Uwaga o "przechytrzeniu" była zbędna :wink:


Nawet nie tyle czekałem do godziny blisko rozpoczęcia meczu - choć to rozsądnie posunięcie, m.in. ze względów wymienionych przez angsta - co najzwyczajniej o tym w ogóle nie pamiętałem. Gdybym przypomniał sobie kilka minut później to w ogóle nie mielibyśmy o czym teraz dyskutować :)

rakdar napisał/a:
No tak, podaję suchy punkt, zaraz byłoby zapytanie, czemu ten zakład odrzucam, a inne przepuszczam. Gdy podaję wyjaśnienie, szukam spisku...


Nie podajesz wyjaśnienia tylko insynuujesz. W ogóle to całkiem paradne, by organizator na dalszy plan odkładał zasady, które sam ustalił, a decyzje podejmował w oparciu o swoje przypuszczenia.

Magda napisał/a:
Pfff.... On Nas posądza o spisek ;)


Nie zwracam się do "was", tylko do rakdara, nie posądzam, tylko bronię się od posądzenia, i nie oskarażam o spisek tylko o nieprofesjonalizm i nieuczciwość. Reszta, jak w Radiu Erewań, się zgadza.
 
 
Magda 


Dołączyła: 27 Kwi 2010
Posty: 493
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-07-15, 00:35   

maestro napisał/a:


Magda napisał/a:
Pfff.... On Nas posądza o spisek ;)


Nie zwracam się do "was", tylko do rakdara, nie posądzam, tylko bronię się od posądzenia, i nie oskarażam o spisek tylko o nieprofesjonalizm i nieuczciwość. Reszta, jak w Radiu Erewań, się zgadza.



Pisałam do Zukola
_________________
...
 
 
 
rakdar 


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 336
Skąd: Toruń
Wysłany: 2014-07-15, 03:23   

Najpierw piszesz, że pasujesz, a teraz znowu wylewasz jakieś żale. To że Twoje działanie w obstawianiu było dokładnie przemyślane i realizowane nie jest tajemnicą. Sam przecież to napisałeś:

maestro napisał/a:
...I dlatego przyjąłem strategię moim zdaniem najkorzystniejszą w przypadku takich zasad, jakie ustalił prowadzący. To nie ja wymyśliłem konieczność postawienia minimum połowy środków w finale. Nie opłaca się ryzykować wielokrotnie (jak widać dotychczas nikt znacząco nie odskoczył), skoro można postawić raz va banque i przy odrobinie szczęścia wyprzedzić wszystkich. ...

A opowiadanie potem bajek, że to i tamto może kogoś zaciekawiło, ale to nie ten dział.

Zaś co do radia, to podobno jest teraz modne radio mistika :wink:
_________________
Niektórym nie przeszkadza gdy są opluwani. Widocznie lubią deszczową pogodę...
 
 
Magda 


Dołączyła: 27 Kwi 2010
Posty: 493
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-07-15, 10:07   

Hahaha spisek część II :roll:


Zakończmy już ten temat, Mundial się skończył. Nie wygrała Argentyna - więc nie ma o czym dyskutować.


:|
_________________
...
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2014-07-15, 13:31   

Przepraszam za zamieszanie i zgłoszenie pomysłu racjonalizatorskiego już po zakończeniu zabawy :) Jednocześnie nie obiecuję poprawy na przyszłość!

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
crosslet 

Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 496
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-07-15, 15:27   

Akurat Twoje zachowanie jest zrozumiałe, Pan organizator (w sumie jak zawsze - można się przyzwyczaić) ma swoje "jazdy" ;) najpierw pisze, że to tylko zabawa a potem sam naskakuje na kogoś, że (?) - w sumie to sam nie wiem o co ;)
_________________
video meliora proboque, deteriora sequor
 
 
karolek22

Dołączył: 22 Lut 2019
Posty: 2
Skąd: Bytów
Wysłany: 2019-02-25, 12:57   

Można obstawiać kolejne MS underowe na https://lvbet.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group