Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stop "Nabijatorom" Rankingu.........
Autor Wiadomość
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-11-04, 07:53   

[akapit]Dusksky nie ma czystej kartoteki i ja wcale nie uważam, że dlatego nie miałby być opem ale skoro ktoś ma wątpliwości to potwierdzam - nie ma czystej kartoteki (nadal mi to nie przeszkadza).

[akapit]Zawsze zastanawiam się czy gdy wcześniej nie pisałem nic w temacie posty dotyczą też mnie : ) Myślę, że o żadnej zamkniętej grupie nie ma co w moim przypadku mówić - swoją drogą nikt mi nigdy nie dał do zrozumienia grając ze mną, że jest ode mnie gorszy bo nie był na turnieju w Warszawie - nie rozumiem tego. Jest jeszcze kwestia Despair i loga - nie wiem co tam napisałem ale logo Ewy mi się wcale niepodobało gdy patrzyłem na to jak na logo. Pod tym samym względem Łukasza nie miało nic do zaoferowania ale jednak było ładniejsze. To tyle,

Z niekrytą sympatią do 'jopq' i 'bad_mojo', Chaosu.

PS. Mam nadzieję że zamiast zamykać temat jeszcze poodpowiadacie.
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-11-04, 08:42   

jopq napisał/a:
Ok. Powiedz mi co źle rozumiem. Może jest coś o czym nie wiem.
Spotkajmy sie lepiej na przyklad jutro (o ile pamietam ma byc spotkanie odnosnie klubu). Po prostu widze ze nie rozumiesz dlaczego np. "rozgrzebuje" cos, tak a ja nie rozumiem o co Tobie chodzi w istocie. Na forum sobie tego nie wyjasnimy.
 
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-11-04, 09:31   

jopq napisał/a:
Powstalo tutaj wiele tematow tabu. Ja nie moge napisac pewnych rzeczy, a gdy komus z Was, zamknietej grupy, sie cos wymsknie - reszta milczy (bezpodstawne oskarzenie pod moim adresem).

Czas sie chyba ewakuowac, zerwac kontakty, bo jestescie wobec siebie bezkrytyczni. Widze w tym pewnego rodzaju 'oblude', ale sami sie nie zmienicie.


Poniewaz dostrzegasz tylko jedna strone medalu czyli zachowanie 'grupy', postaram Ci naswietlic sprawe z drugiej strony. Twoim wejsciem na tym forum byl wlasciwie post o nabijaniu (i nie najezdzaj na mnie ze znowu to przypominam, to jest stwierdzenie faktu). Taki post nastawia srednio przyjaznie ludzi, ktorzy stanowia jakas spolecznosc, do czlowieka ktory jak rozumiem zamierza do tej spolecznosci dolaczyc.
Twoje nastepne posty byly pretensjonalne i oskarzycielskie. Nie dopuszczasz krytyki, natomiast sam chetnie innych potepiasz i krytykujesz. Uznajesz tylko swoje zdanie za sluszne.
Co do 'bezpodstawnego oskarzenia pod Twoim adresem' chodzi Ci zapewne o posadzenie przez lonewolfa o stworzenie nickow szydzacych z jego ranku. Przyjelismy do wiadomosci, ze nie sa to Twoje nicki. Ale tak obiektywnie zastanow sie, czy lone nie mial przypadkiem przeslanek aby posadzic Cie o zrobienie takich nickow. Nie od dzisiaj odnosisz sie do niego z wrogoscia lub wecz pogarda. Jesli teraz napisze ze lone zle zrobil posadzajac Cie o te nicki i bede domagal sie aby Cie przeprosil czy bedziesz sie czul usatysfacjonowany? Jesli tak to niniejszym wystosowuje taka prosbe do lonewolfa.

Pozdrawiam Soul
 
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2004-11-04, 17:16   

Ja nie mam lonewolfowi nic za złe, może myśleć co chce, to jest wolny kraj, a to, że wywalał mnie z dobrocina, to w sumie jego zadanie, które starał się spełniać jak najlepiej :] , ale jak mógł walczyć z moim dynamicznym IP? Jednak na kurniku podpatrzyłem jego rozmowe z despair, o tym, że zgłosił już do odpowiednich osób fakt, że nabijała ranking, bo ktoś jej chyba oddał pare gier... co raczej jest bez sensu. Ona mu odpowiedziała, jeżeli dobrze pamiętam, coś w stylu : " Dzięki lone...". Mam nadzieje, że to była tylko ich taka gra słowna, bo jak nie, to bawienie sie w takie rzeczy zmienia mi troche pogląd na kolege lone'a...

Co do tego spotkania to prosze o kontakt, bo akurat moge jutro być na mieście. Albo przez gg, albo telefonicznie...
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-11-05, 08:15   

[akapit]Ja się wczoraj dowiedział o co (zapewne) chodzi. O jej ranking w pente i wygrane z (na pozór) lepszym Playerem_ który jest akutalnie niebieski. I wszystko miałoby rację bytu gdyby nie to, że te gry to było keryo-pente, w co Player_ jest cienki (nie On jeden). W każdym razie mi takie wytłumaczenie pasuje - moim zdaniem wcale nic nie nabiła : ).
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
kashon 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 282
Skąd: Warszawa/B-stok
Wysłany: 2004-11-05, 09:38   

w keryo pente Efcia naprawde dobrze sobie radzi - i wcale mnie nie dziwia jej wygrana z playerem - mnie takze miala okazje troche potluc;)

kashon
 
 
 
player_one 
Bodybuilder :)


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 83
Skąd: z Łomży
Wysłany: 2004-11-05, 13:18   

No proste że F jest lepsza w te klocki :]
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-11-05, 16:51   

Co to wszystko ma wspolnego z dzialem gomoku??

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-11-05, 20:27   

Angst tnij a nie pozdrawiaj :)


:wink: dla niekumatych to byla podpowiedz dla moderatorow :wink:
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-11-05, 23:12   

Ja tu nie moderuje Soul :cry:

Pozdrawiam

Angst ;)
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-11-05, 23:14   

Tutaj jest trzech moderatorów, więc ten dział jest monitorowany non-stop. :P

Pozdrawiam,
 
 
primitive 

Dołączył: 29 Cze 2004
Posty: 4
Skąd: rzeszów
Wysłany: 2004-11-06, 00:52   

hehe
co ty nie powiesz pantopoda
to mnie zaciekawiło
Cytat:
Jednak na kurniku podpatrzyłem jego rozmowe z despair, o tym, że zgłosił już do odpowiednich osób fakt, że nabijała ranking, bo ktoś jej chyba oddał pare gier...

hehe
oj lone
ktoś to kiedyś mądrze powiedział
im mniejszy człowiek tym bardziej się władzą upaja
p.s. mam nadzieję że na policję tego na wskroś nie chrześcijańskiego faktu nie zgłosiłeś
_________________
ee ..?
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-11-06, 10:45   

Niech Wam bedzie.

close()
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group