Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pozegnanie gomoku@kurnika
Autor Wiadomość
dusksky 
lubie zimne piwo


Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-10-29, 02:37   

olać kurnik - grac w realu tam nie potrzeba opa a i ludzi sie poznaje :]

Pozdrawiam
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-10-29, 12:59   

jopq napisał/a:
Powiem wprost: ufam Minucie, bo jak co do czego przyjdzie to zawsze jest obiektywny i nie rzuca sie tak jak np.: lonewolf, posadzajac mnie o jakies durne nicki...

... których oczywiście nie masz. :lol: Robiłeś wałki, wyrobiłeś sobie opinię i teraz prezentujesz wielkie zdziwienie. Zaufanie najczęściej traci się tylko raz.
 
 
jopq 
retired


Dołączył: 10 Cze 2004
Posty: 737
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-10-29, 16:15   

i czego tu szukasz?
Ostatnio zmieniony przez jopq 2005-12-08, 23:59, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-10-29, 16:30   

Łukaszu, wzywam Cię do opamiętania...

Wiele nicków, gry z samym sobą, sztuczne tworzenie kont z wysokim rankiem - to nie są zachowania, za które zdobywa się szacunek. Podobnie zresztą, jak obrażanie innych - nie chciałbym widzieć tego typu zachowań u członków stowarzyszenia.

Jestem zdziwiony stylem Twojej wypowiedzi, zaczynam widzieć Cię w innym świetle, niż do tej pory :(
 
 
 
jopq 
retired


Dołączył: 10 Cze 2004
Posty: 737
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-10-29, 16:55   

Przepraszam, ale lonewolf przesadza, swoje głupoty pisze nawet jak jesteśmy na tym samym stole... Nie lubie, tak jak każdy, gdy posądza się o rzeczy, których nie uczyniliśmy. Nie wiem jak mam się przed takimi ludźmi bronić i chciałem to raz na zawsze skończyć. Lone nie potrafi przyznać, że się pomylił. Brnie w swoim bagnie i tak zapewne pozostanie...

Postram się więcej nie pisać, odpisywać w ten sposób.
 
 
Barfko 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 556
Skąd: 49°25'N8°45'E
Wysłany: 2004-11-05, 11:57   

lonewolf napisał/a:
jopq napisał/a:
Powiem wprost: ufam Minucie, bo jak co do czego przyjdzie to zawsze jest obiektywny i nie rzuca sie tak jak np.: lonewolf, posadzajac mnie o jakies durne nicki...

... których oczywiście nie masz. :lol: Robiłeś wałki, wyrobiłeś sobie opinię i teraz prezentujesz wielkie zdziwienie. Zaufanie najczęściej traci się tylko raz.


Lone zajątrzyłeś. Nie wiadomo o czyim zaufaniu mówisz. Do wypowiedzi w imieniu "grupy trzymającej" chyba jednak nie masz glejtu (złudne to bywa :) ), bo wydaje mi się, że jest wiele rozsądnych osób w stowarzyszeniu. Jeśli chodziłoby o zaufanie Lone'a, to pewnie Jopq by to zignorował, bo na tym mu najwyraźniej nie zależy. A te nicki to nawet nie są durne. Skoro uważamy za zabawne nicki typu lepper_jest_głupi , nick nawiązujący do słynnej liczby 1804, to tylko łagodny żart.

100perku :) , Jopka można zrozumieć. Jest przegrany w konflikcie z Lone, bo ten drugi jest wysoce popularny - nie bez powodu :) . Tylko czasem wciela się w rolę starszego aspiranta, co to zna żonę komendanta.
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-11-05, 12:00   

A tak w ogole to temat jest juz troche nieaktualny bo pojawila sie tajemnicza miotla na kurniku i robi ostre porzadki :D
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-11-05, 12:50   

Barfko napisał/a:
Lone zajątrzyłeś. Nie wiadomo o czyim zaufaniu mówisz.

To uwaga ogólna, a w tym konkretnym przypadku wiadomo o czyim mówiłem - o swoim.

Pozdrawiam,
 
 
Barfko 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 556
Skąd: 49°25'N8°45'E
Wysłany: 2004-11-05, 15:25   

Jeśli to uwaga ogólna, to nie jest prawdziwa, bo na przykład moje zaufanie można odzyskać. Dotyczy to wielu osób i związane jest z terminem "humanizm" i uznaje się to powszechnie za w miarę oczywiste. Zgrabniej byłoby użyć precyzyjnego stwierdzenia Lone, że chodzi o Twoje zaufanie. Wtedy dowiedzielibyśmy się czegoś o Tobie i nie podejrzewalibyśmy w tym stwierdzeniu stanowiska jakiejś bliżej nieokreślonej grupy ludzi. W tej postaci Twoja uwaga nosi znamiona zabiegu semantyczno-retorycznego, mającego na celu dezorientację Jopka. Nie sądzę bowiem, żeby Jopq zaczął swoje inwektywy, gdybyś go po prostu poinformował, że mu nie ufasz - tym by się chyba nie przejął zbytnio.

Opierając się na tym rozumowaniu użyłem słowa "zajątrzyłeś".
 
 
przemek_nh 
Ogame uni 35 i 44

Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 89
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-11-10, 14:39   

grac nie musisz to nie jest obowiazek i nie mysl ze wezmiesz kogos na litosc
 
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-11-10, 15:15   

Czy moglbys rozwinac co nieco swoja wypowiedz Przemku, bo nie do konca zrozumialem idee ktora Ci przyswiecala podczas pisania jej.
 
 
 
przemek_nh 
Ogame uni 35 i 44

Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 89
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-11-10, 20:02   

oczywiscie wedle zyczenia :] :]

chcialem prze moja IDEE chcialem przekazac ze gra ten kto chce :) :)

pozdro soul :D :D
 
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-11-10, 21:05   

Akurat te czesc Twojego posta zrozumialem, nie za bradzo niestety dalej rozumiem ta czesc o litosci ;P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group