Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
twardoglowy...
Autor Wiadomość
Twardoglowy 
ZBANOWANY

Dołączył: 11 Lis 2004
Posty: 2
Skąd: Debica
Wysłany: 2004-11-11, 23:37   twardoglowy...

Napiszcie tutaj swoje opinie na moj temat, co o mnie myslicie, sadzicie, czy lubicie (a wiem ze tak ), czy sprawdzilbym sie w roli opa gomoku. Zapraszam do dyskusji. Z tymi ktorzy dadza negatywne opinie policze sie na gomoku, a z niektorymi osobiscie (poki co , w pierwszej kolejnosci w***** maja nie_ma..znaczy cygan i minuta. Pozdrawiam. :evil:
 
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2004-11-12, 00:58   

Cytat:
czy sprawdzilbym sie w roli opa gomoku

a ha ha ha ha ha ha ha ha, a to dobre, qrde dawno sie już tak nie ubawiłem. Dzięki stary.
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
Shining_Star

Dołączył: 20 Lip 2004
Posty: 14
Wysłany: 2004-11-12, 01:54   

widze ze masz kompleksy, czujesz sie niedoceniany i potrzebujesz by ktos sie zaczal toba interesowac co nie? stad to twoje dziecinne wulgarne zachowanie, a twoj post utrwala ten fakt.. (ps. "Z tymi ktorzy dadza negatywne opinie policze sie na gomoku, a z niektorymi osobiscie" az wstyd to czytac..internet: wspaniale miejsce by sie z kims policzyc :lol: siec to calkiem inny swiat, swiat slow i liter. i nie wiem jak zamierzasz to zrobic bo co walki na slowa to Ci to na pewno nie wyjdzie, gdyz nie potrafisz prowadzic dyskusji, a wylacznie bluzgac nic ponadto :lol: piesciami na zywo tez bys wiele nie zdzialal bo jaka szkode taki mlody czlowiek moglby komus wyrzadzic :lol: pomysl lepiej nad celem w zyciu, bo widac kurnik to jedyny sens twojej egzystencji..ale to juz twoj problem..
_________________
"I see the lonely road that leads so far away,
I see the distant lights that left behind the day
But what I see is so much more than I can say
And I see you midnight blue.."E.L.O.
 
 
raigeken 
Dziendobry :P


Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 251
Skąd: Tychy
Wysłany: 2004-11-12, 08:04   

Twardogłowy opem? :rotfl: :lol: A to dobre! Idź się zbadaj :lol: Nie dość, że wulgarny to jeszcze otwarcie pisze że chce być OPem... a to ciekawe :lol:

No comments

Pozdrawiam,Raigeken
 
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2004-11-12, 09:15   

Temat powinien trafić raczej do Hyde Prku, niż do działu Gomoku.
A pomysł -:)
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-11-12, 09:47   

Twardy dlaczego chcesz bic nie_ma_ze_boli i minute? Moze lepiej zaczac od kvassa albo ode mnie? Czy moze po prostu nie jestes pewien swoich szans? A moze jestes tylko zwyczajnym internetowym napinaczem, ktory potrafi zapinic sie siedzac za klawiatura ale juz w realu boi sie podejsc i ujawnic?

Pytanie o Twojego opa, jest delkatnie mowiac nie na miejscu. Chociazby z tego powodu ze na forum tych opow sie nie przyznaje. Twoje szanse na otrzymanie go sa raczej znikome, a niewielki procent daje na pomylke Mafa.

Jesli po mojej negatywnej wypowiedzi zamierzasz sie ze mna policzyc zapraszam na turniej do Krakowa, bedziesz mogl pokazac mi jak bardzo sie myle w ocenie Twojej osoby.

Trzesacy sie Soul
 
 
 
Twardoglowy 
ZBANOWANY

Dołączył: 11 Lis 2004
Posty: 2
Skąd: Debica
Wysłany: 2004-11-12, 10:08   

bad_mojo napisał/a:
Cytat:
czy sprawdzilbym sie w roli opa gomoku

a ha ha ha ha ha ha ha ha, a to dobre, qrde dawno sie już tak nie ubawiłem. Dzięki stary.


Jak to nie, a patrzac codziennie w lustro ?, A bawiac sie z kvasem w berka? , A walac gruche? , nie przesadzaj.

[ Dodano: 2004-11-12, 10:17 ]
Shining_Star napisał/a:
widze ze masz kompleksy, czujesz sie niedoceniany i potrzebujesz by ktos sie zaczal toba interesowac co nie? stad to twoje dziecinne wulgarne zachowanie, a twoj post utrwala ten fakt.. (ps. "Z tymi ktorzy dadza negatywne opinie policze sie na gomoku, a z niektorymi osobiscie" az wstyd to czytac..internet: wspaniale miejsce by sie z kims policzyc :lol: siec to calkiem inny swiat, swiat slow i liter. i nie wiem jak zamierzasz to zrobic bo co walki na slowa to Ci to na pewno nie wyjdzie, gdyz nie potrafisz prowadzic dyskusji, a wylacznie bluzgac nic ponadto :lol: piesciami na zywo tez bys wiele nie zdzialal bo jaka szkode taki mlody czlowiek moglby komus wyrzadzic :lol: pomysl lepiej nad celem w zyciu, bo widac kurnik to jedyny sens twojej egzystencji..ale to juz twoj problem..
HAHAHA, za to ten post mnie rozbawil :) . Tak jestem niedoceniony, to takie smutne, :( , "siec to calkiem inny swiat" hahahaha, "swiat slow i liter" hahaha, niemal jak literaki, jak nie wiesz jak to sie k**** dowiedz, albo zapytaj taty jak sie to robi, w koncu gdzies tam cie splodzil, nie wiem gdzie, nie wnikam w to, moze na ulicy, smietniku, nie wiem, a moze jak byl pijany i przechadzal sie kolo zoo, kolo goryli,sory gorylicy. Do prowadzenia dyskusji sa fora internetowe, i jak bede chcial to tam sie udam. "kurnik to jedyny sens" hahaha, to nie ja przesiaduje non stop na kurniku i to nie ja jezdze na "zlot ciot gomoku".

[ Dodano: 2004-11-12, 10:26 ]
soul_reaper napisał/a:
Twardy dlaczego chcesz bic nie_ma_ze_boli i minute? Moze lepiej zaczac od kvassa albo ode mnie? Czy moze po prostu nie jestes pewien swoich szans? A moze jestes tylko zwyczajnym internetowym napinaczem, ktory potrafi zapinic sie siedzac za klawiatura ale juz w realu boi sie podejsc i ujawnic?

Pytanie o Twojego opa, jest delkatnie mowiac nie na miejscu. Chociazby z tego powodu ze na forum tych opow sie nie przyznaje. Twoje szanse na otrzymanie go sa raczej znikome, a niewielki procent daje na pomylke Mafa.

Jesli po mojej negatywnej wypowiedzi zamierzasz sie ze mna policzyc zapraszam na turniej do Krakowa, bedziesz mogl pokazac mi jak bardzo sie myle w ocenie Twojej osoby.

Trzesacy sie Soul
To nie twoja sprawa. Co do kvassa, wiele osob wlazi mu w dupe i lize mu ja jak np Ty, a ty haha, ty to nawet nie wiem kim jestes. Nie jestem napinaczem, nawet nie wiem co to slowo oznacza w twoim pedalskim slangu, natomiast ty to chyba zapinasz co innego przy komputerze ogladajac zdjecia minuty i nie ma ze boli. A co do wyjazdu do Krakowa, to wlasnie go rozwazam, na 85 % tam przyjade...
 
 
 
Pavlini 

Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 168
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-11-12, 12:57   

A może by zamknąć temat.. :roll:
 
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-11-12, 13:00   

Twardoglowy, przyjedz do Krakowa, chetnie zobacze Twoja narodowo-socjalistyczna buzke.
 
 
 
Barfko 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 556
Skąd: 49°25'N8°45'E
Wysłany: 2004-11-12, 13:00   

Czadzik :) . Skąd się ten gościu wziął ???
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-11-12, 13:06   

Przynajmniej bylo wesolo
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group