Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
jak ja to lubie...
Autor Wiadomość
ToWaReK 

Dołączył: 10 Wrz 2004
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-11-17, 03:47   

hmm no prosze doczekalem sie swojego posta ;) Nie no spoko ludziki ja tam ZAZWYCZAJ do nikogo nic nie mam, a zachowuje sie roznie, w zaleznosci od warunkow zarowno atmosferycznych jak i sytuacyjnych ;] (tak na marginesie w realu tez bywam nie do zniesienia - raz mnie nawet po lasach kolesie ganiali za to :D )

chaosu ty nie masz co narzekac ze toba pomiatalem, bo zagralismy jedna gre i nie dalem ci cofnac jak zrobiles missclicka i wielkie halo robisz ze toba pomiatam.A moze tak w ogole to ty chcesz zeby ktos toba popomiatal skoro tak piszesz :D ?

[ Dodano: 2004-11-17, 03:53 ]
Aha a co do uciekania, to nie ma takiego nakazu, ze trzeba grac rewanz lub okreslona ilosc meczy. Jesli sie z kims umawiam na konkretnie, to moge pomyslec wtedy czy tyle zagrac, ale nikt pod presja nie bedzie mnie zmuszal do grania.
(ciekawe cwaniaczki czy w realu jakbym zagral jeden mecz i powiedzial dziekuje, to byscie cos sie burzyli...)

Jesli komus to przeszkadza to nie musi ze mna zaczynac grac i tyle.
 
 
Barfko 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 556
Skąd: 49°25'N8°45'E
Wysłany: 2004-11-17, 09:41   

Wszystko się zgadza. Nikt nie twierdzi, że ŹLE robisz. Po prostu ludzie wyrażają swoje rozczarowanie. Piszą, że bywasz nieznośny (często celowo najwyraźniej), bez wnikania w warunki atmosferyczne. Nic więcej, nic osobistego.
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-11-17, 12:05   

Ja tez sie zachowuje roznie, ale nie zdarzylo mi sie wyzwac kogos tylko dlatego, ze ze mna wygral.
 
 
 
ToWaReK 

Dołączył: 10 Wrz 2004
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-11-17, 16:25   

no a mi sie zdarzylo i co mam z tego powodu popelnic sekuku %-) ?


"Nikt nie twierdzi, że ŹLE robisz"



hehehe no teraz to mnie rozjebales :D a po co jest ten post, wlasnie dlatego ze komus sie ubzduralo ze zle robie "uciekajac" ze stolu ;]
 
 
martin1234 
Hicham El Guerrouj


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 407
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 2004-11-17, 16:47   

Cytat:
Aha a co do uciekania, to nie ma takiego nakazu, ze trzeba grac rewanz lub okreslona ilosc meczy. Jesli sie z kims umawiam na konkretnie, to moge pomyslec wtedy czy tyle zagrac, ale nikt pod presja nie bedzie mnie zmuszal do grania.


Podobnie było z np. pierwszą wersją swapa. Też nie było przymusu grania na środku, a jednak większość osób grała właśnie na środku (ciekawe dlaczego?!)
Jeżeli nie wiesz co to są zasady fair play lub poprostu kultura, to nie miej także pretensji, że ktoś nazywa Cię np. lamą.
Ja takie osoby jak Ty, Grucha czy Sodam już od dawna ignoruje, nie gram itd. (a najbardziej wkurza mnie to, że potraficie błagać o grę lub np. wyzywać od cieniasów)
Cytat:
Jesli komus to przeszkadza to nie musi ze mna zaczynac grac i tyle.


I to jest chyba najrozsądniejsze. Tylko, że po jakimś czasie możesz nie miec przeciwników do gry.
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-11-17, 18:38   

Nie ma co dalej sie rozpisywac. ToWaReK jaki jest, kazdy widzi.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group