Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Trzenerzy PenTe - Nauczanie!
Autor Wiadomość
losiu 
Łoś super ktoś


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 426
Skąd: Złotoryja
Wysłany: 2004-11-09, 13:46   Trzenerzy PenTe - Nauczanie!

Ta osoba która chciałaby uczyc graczy początkujących jak w to się gra- pokazywac bicia itp. Prosze o napisanie na ten temat odpowiedzi wtedy ta osoba dostanie wyznaczony nr. i bedzie musiała sobie zrobic nick- np dostałem nr. 3 to trener_pente3 !
Zostało nam mało czasu więc chciałbym poswięcic czas na nauczanie początkujących. Np. Bysmy się umuwili kto o której godzinie uczy tych graczy ......
Prosze o szybki kontakt .......(jezeli mnie nie ma na gg 5536167 i na kurniku prosze o puszczenie sms na 661258112) w tedy szybko przyjde i odpowiem........

Pozdrawiam losiu Licze na was! 8)

:twisted:

[ Dodano: 2004-11-09, 13:50 ]
Nie chciałem pisac w tamtym temacje aby juz nie mieszac to napisze ze dzisiaj jest turniej Oficjalny w Pente i tzreba by było pisac o tej lidze dosłownie trąbić o niej i zeby przyszli na pente o tej 20:30 Nauczymy ich grac nei az tak wysmienicie tylko byśmy pokazali jak w to sie gra jak sie zbija i może by dużo osób zagrało turniej w Pente - Byśmy sporadycznie zobaczyli ile osóbom podoba się Pente- Bo przeciez jak gra ne leży tą osoby te nie grają wcale....... Ciekawy jestem ile osób by się zapisało na Lige Pente...

Pozdrawiam--- Liczę na waszą pomoc !!


-------------------------------------------------------------------------------------------------
:?: :!:
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-11-09, 15:31   

Łosiu, mógłbyś jakoś usystematyzować swój post, zwłaszcza początek? Może jakieś słowo wstępu? Jakim "Wam" zostało mało czasu? Do czego?
 
 
 
losiu 
Łoś super ktoś


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 426
Skąd: Złotoryja
Wysłany: 2004-11-09, 15:43   

100per napisał/a:
Łosiu, mógłbyś jakoś usystematyzować swój post, zwłaszcza początek? Może jakieś słowo wstępu? Jakim "Wam" zostało mało czasu? Do czego?


Zostało nam mało czasu aby nauczyć wszystkich graczy początkujących grać(wszystkich chętnych bo juz niedługo bedzie koniec Zapisów Do LigI PenTe.......
 
 
 
wicherek 


Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 401
Skąd: Bytom
Wysłany: 2004-11-14, 16:21   

Łosiu z każdym dniem rozumiem Cię coraz mniej... chyba głupieje

Pozdr wicherek
 
 
 
raigeken 
Dziendobry :P


Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 251
Skąd: Tychy
Wysłany: 2004-11-26, 06:18   

Hmmmm... a na euroligę to nie masz czasu, jednak, co? Na nauke graczy czas jest, na Euroligę jako kapitan brak... echhhhhhhhhh

Pozdrawiam,
Raigeken

p.s. Wicherek, jeżeli chcesz ogłupieć (poczytac cos o wiele głupszego [ nie mowie ze losia posty glupie ani ze dobre wiec bez urazy dla losia :) ] to przeczytaj posty i tematy hghfd... przy nim to ja juz ledwo zyje :rotfl: )
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group