Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
kvass kretyn czy idiota?
Autor Wiadomość
dusksky 
lubie zimne piwo


Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-11-26, 14:25   kvass kretyn czy idiota?

No tak stalo sie pies kvass pokazal szczyt swoich mozliwosci :) zablokowal mi dzis konto i dal bana na ip :-) na nicku oriental_wind dalelem sobie opis "kejsi es = jestem pedałem" czas reakcji psa wynosil niecale 30sekund nastepnie wchodze kolejnym nickiem shitboy i jakis koles spamuje sobie na glownym napisalem cos takiego "dalej kolego jeszcze z 10 razy 2 opow siedzi" za 5 sek widze napis zostales zostales wyproszony ze stolu powod niepoprawne zachowanie? Ciekawe gdzie nie przekolem ani razu anie nie powiedzialem nic na nikogo zlego? Nasz kochany pies ma jakies uczulenie na moim punkcie. Niech ta lama gra zemna chetnie z nim zagram na kazdy czas od 1m do 30m i niech pokaze jaki genialny jest... a nie siedzi i wywala mnie bez powodu z pokoju. A jak inni nieraz robia chamowe to jest ok dlaczego bo to sa inni i tyle i nikt mnie nie przekona ze kvass nie ma na mnie alergii. Pewnie niezla ma teraz ucieche ze dal mi bana na IP ale mowiac prawde leje na nigo z gory dobrych znajomych mam na GG i jak bede chcial sobie pograc to moge na innych serwerach nie musze na kurniku a kvass dla mnie byl jest i bedzie fajerem glupim cfaniaczkiem co tylko potrafi szpanowac co to on nie potrafi bo ma full op i ze kazdy mu tylko tylek lize ochydne to jest ....
Pewnie i tu dostane zaraz bana 2 bany jednego dnia to juz cos :P mam nadzieje ze kvass to przeczyta o ile umie czytac bo moze w przedszkolu dla dzieci z kompleksami uczyli tylko dwa slowa: ban i kick

Pozdrawiam przyjaciół
sram na kvassa
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2004-11-26, 14:41   

Bardzo proszę o usunięcie tego tematu
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-11-26, 14:55   

Dusk, odpisze Ci chociaz moze nie powinienem. Bloka na oriental_wind nie dostales za opis, swoja droga kretynski i swiadczacy o niskiej kulturze, a za bezsensowne oddawanie punktow. Co do bana na IP na koncie shitboy, powiem tylko tyle ze dostales go abys mogl przemyslec swoje zachowanie i wrocil z byc moze troche mniej goraca glowa.

Pozdrawiam Soul
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-11-26, 17:50   

Temat juz zostal zamkniety, wiec moze troche sie wcinam gdzie nie powinienem, ale...
aaru napisał/a:
Bardzo proszę o usunięcie tego tematu
Jest to jakies wyjscie, jednak wedlug mnie powinien zostac. Na PW zapraszam kazdego chetnego do dyskusji na ten temat.

Odgrywanie sie na kvassie w taki sposob jest... delikatnie mowiac infantylne, a ton wypowiedzi co najmniej nieodpowiedni. Postaraj sie nastepnym razem wyladowac poza Forum.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group