Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Za bardzo HYDE Park?
Autor Wiadomość
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-11-26, 20:31   Za bardzo HYDE Park?

Hmm..

To co ostatnio się dzieje - kilka zamkniętych tematów, świadczy o tym, że nie jest dobrze. Przychodzą takie Dusksky, Towarki, Hghfd, którzy w ogóle nie mają pojęcia co się tutaj dzieje, zachowują się jak jakieś dzikusy i tylko denerwować się trzeba.

Cóż, na 'dzień dobry' kiedy tu wchodzimy, same kłódki. Co tu kur** więzienie, czy dział na forum?

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
_gnoza_ 

Dołączył: 13 Maj 2004
Posty: 146
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-11-26, 21:17   

po pierwsze nie denerwuj sie tak adiku bo bedziesz mial wrzody :P

a tak na powaznie to jedyna rada to banowac i jest spokoj :twisted:
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2004-11-26, 23:55   

Jaki spokój, przynajmniej się coś dzieje, od tego jest Hyde Park, żeby rozmawiać, a wy tu odrazu zamykacie te zajebiste tematy. A można by tyle powiedzieć....

A tak na marginesie, co znaczy kejsi es?

I czemu aaru i soul tak szybko naskoczyli na niewinnego dusksky'a?

Przepadło tyle owocnej, żywej, płomiennej dyskusji. Eh....
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
Barfko 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 556
Skąd: 49°25'N8°45'E
Wysłany: 2004-11-27, 00:37   

Racja bad_mojo. Dusk-sky ma potencjał. Za nim jak za kapitanem poszłoby wielu. A na przeciw twardy mur "Obrońców Czystości Kurnika". Ale by była jazda!

Jak to co znaczy "kejsi es" ??? Nie czytałeś ???
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-11-27, 09:00   

bad mojo napisał/a:
I czemu aaru i soul tak szybko naskoczyli na niewinnego dusksky'a?


Napisz mi gdzie naskoczylem na dusksky? Tylko wyjasnilem mu powody dla ktorych zostal potraktowany tak jak zostal. Jesli uwazasz to za atak bad_mojo to ta dyskusja chyba nie ma sensu. Ponadto jesli znajac te powody, w dalszym ciagu uwazasz ze dusksky ma racje to nie jestem pewien co do Twoje obiektywnosci.


Niestety tekst dusksky jest prymitywny, ale byc moze dobrze ze nie zostal usuniety a tylko zablokowany, niech stanowi przyklad jak mozna zepsuc sobie opinie. Ciekawe czy po tym tekscie w dalszym ciagu jest tak duze grono chetnych dac dusksky full opa?
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-11-27, 11:15   

Adiku, szczerze mowiac nie mam pojecia co Ci odpisac, bo przedstawiles jakis punkt widzenia, temat rowniez nic mi nie mowi i... po prostu nie wiem o co Ci chodzi.

Bad_mojo - tematy fajne, ale na spotkanie przy piwie. Fajne dla pewnej grupy osob, jednak dla innych juz nie.

_Gnoza_ - taki strzal ostrzegawczy w glowe ?
 
 
 
Barfko 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 556
Skąd: 49°25'N8°45'E
Wysłany: 2004-11-27, 19:25   

Tylko jeszcze nie wiem, Soul, po co informujesz wszystkich na forum, za co dusksky dostał coś tam. Szczególnie, że nie jest to publiczna informacja. Skoro masz już do takich rzeczy dostęp (poprzez znajomości), to przynajmniej je dla siebie zachowaj. Po pierwsze w końcu nie wiadomo jak tam z obiektywnością kvassa jest (może ulega wpływom Twoim np.), a po drugie piszesz coś tam na Dusksky, który nie ma głosu - wszystko w obronie kogoś tam, który głosu nie zabiera. To tak jak baba w tramwaju mówi komuś, żeby ustąpił miejsca innej babie myśląc, że takie szlachetne pobudki ma.

A racji duska nie znamy, bo na razie nie jest w stanie sklecić niczego co się kupy trzyma. Starczy, że dostał coś tam za alternatywę "idiota, czy kretyn?", w końcu to tylko pytanie, a nie twierdzenie.

[ Dodano: 2004-11-27, 19:35 ]
Przeczytałem jeszcze raz wypowiedź soula:

Cytat:
Dusk, odpisze Ci chociaz moze nie powinienem.


Niech Ci będzie Soul. Wciąż jednak Dusk nie może się bronić...
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-11-29, 20:13   

Wydaje mi się, że Hyde Park albo należy zmodernizować, albo po prostu bardziej kontrolować kto pisze na forum.

Moderatorów nie ma co zmieniać, może by tak dodać podkategorię, w której posty NIE są naliczane i każdy może pisać co mu się podoba..

No nie wiem.. :/

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
dusksky 
lubie zimne piwo


Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-11-30, 01:14   

No i bana niet :mrgreen:

Adik zlotko nie rob z siebie glupka! Ty mnie uczysz pisac posty? Popatrz na siebie jak ty bezsensownie klepiesz posty po to tylko by sobie nabic liczbe postow i zaznaczyc swoja obecnosc na forum :lol: . Twoje posty zazwyczaj nie maja wiekszej tresci merytorycznej po prostu klepiesz je by klepac i tyle.
A na kvassa napisalem bo mnie wkurzyl :twisted: :twisted: :twisted: gdzie to mialem napisac, sobie na czole? Tak wiec daruj sobie swoje genialne wywody wez sobie ksiazke i sobie poczytaj na dobre ci wyjdzie. A tak swoja droga to po co pisales tego posta? Tylko i wylacznie po to ze ci sie ten temat spodobal i chcesz go nadal ciagnac.. pokazujac przy tym jaki ty to wspanialy nie jestes.
Nie odpisuj bo nie chce mi sie odklepywac mam ciekawsze zajecia. :[

A co do kvassa to temat zamykam nie zamierzam sobie nim nerwow szarpac.
A co do mojej glowy to juz mi ostygla Soul :P bede grzeczny obiecuje poprawe :]
ale mam tez nadzieje ze raz w miesiacu pozwolicie mi cos powiedziec na kvassa tak dla poprawy trawienia. :roll: :roll:

pozdrawiam
Zbyszek
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-11-30, 16:00   

dusksky napisał/a:
mam ciekawsze zajecia. :[


Na przykład gra z RenLibem, albo szpanowanie dawnym 2000?

Jakie jeszcze? Wyszukiwanie odpowiednich programów na graczy? Ile masz bibliotek .lib, ile wykorzystałeś na grę z innymi?

No i najciekawsze..

wichrowe_wzgorza_, wuthering_heights, deep_silence, _fan_nightwish_, oriental_wind

Wiesz co.. Chyba jednak wolę klepać te posty :]

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
dusksky 
lubie zimne piwo


Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-11-30, 16:09   

Najpierw to sie klepnij w łeb to po pierwsze, po drugie na ciebie to nie potrzebuje zadnych bibliotek wpadnij kiedys na jakis turniej heheh cfaniaczku a udowodnie ci ze twoja zafajdana gra na minute jest gowno warta. To co Adik podejmujesz wyzwanie na gre kiedys w realu? Czy bedziesz tylko wypisywal bzdury? Jak mnie rozklepiesz kiedys na takim turnieju bede klanial ci sie w pas i wielbil twoje imie :lol: :lol: :lol:

pozdrawim ciebie moj mentorze :rotfl:
_________________
The higher you are
The farther you fall
The longer the walk
The farther you crawl.
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-11-30, 17:28   

Zbyszku, pierw rozpoczynasz atak, a potem piszesz
Cytat:
Nie odpisuj bo nie chce mi sie odklepywac mam ciekawsze zajecia.
Skoro masz ciekawsze zajecia i nie chce Ci sie odpisywac, to po co odpisujesz na posta, ktorego sam sprowokowales ?

Sprzeczajcie sie gdzie indziej.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group