Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-10, 22:40
Klub Gomoku & Renju w Krakowie
Autor Wiadomość
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-10-13, 08:52   Klub Gomoku & Renju w Krakowie

Jako ze nasi koledzy zarowno z W-wy jak i Katowic na razie duzo pisza a malo im wychodzi, my w Stolecznym Krolewskim Miescie Krakowie obralismy inna strategie. Najpierw zrobilismy a teraz piszemy.

Tyle tytulem wstepu. A wiec do rzeczy, wczoraj tj. 12.X.2004 odbylo sie spotkanie zalozycielskie 'Klubu gomoku & renju w Krakowie'. Spotkanie, w zwiazku z naciskami zainteresownaych stron, odbylo sie w klubie studenckim o wdziecznej nazwie 'Karlik', w ktorym do godziny 19 sa tzw Happy Hours :) . Lista obecnosci nie byla dluga ale mamy nadzieje, ze gdy nastepni dowiedza sie o istnieniu naszego klubu, szybko sie powiekszy. Na spotkanie przybyli: Dein, niekwestionowana gwiazda naszego regionu, nasz mentor w sprawach Renju & Gomoku a takze pierwszy Alkoholos Malopolski :lol: , przybyl rowniez Lonewolf, glowny animator tej idei i nasza 'sila sprawcza', pojawil sie rowniez swierzo upieczony krakowianin czyli Kakarol, ktory swoja obecnosc poparl wygrana z Deinem w Renju, na koniec bylem i ja, czyli Soul Reaper, niestety zostalem przeglosowany i zmuszony do wypicia piwa :oops: ale trzymalem sie dzielnie.

Chcialbym wszystkim zainteresowanym przekazac, ze takie spotkania beda sie odbywac regularnie, na razie raz w tygodniu. Nastepne planowane jest na przyszly wtorek godz. 18. Prosilbym osoby, ktore chcialyby w tym jakze wielkopomnym przedsiewzieciu uczestniczyc o kontakt z Lonewolfem, Deinem lub ze mna, w celu dogrania szczegolow (jaka flaszke kupic na wstepie, kolor kieliszkow itp.)

Pozdrawiam Soul
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-10-13, 09:09   

"- I o to chodzi, Broda !!!!"
 
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2004-10-13, 09:33   

:D
W sumie do Krakowa nie jest tak daleko :)
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-10-14, 01:30   

Pierwsze spotkanie zaowocowało już pierwszymi efektami szkoleniowymi. Kakarol miał przygotowane na turniej w Wawie supertajne megaotwarcie, które nam pokazał. Soul potrzebował kilkadziesięciu sekund, żeby udowodnić Karolowi, że to otwarcie jest po prostu bzdurne. :P Karol ładnie podziękował (nie wiem czy wisi Soulowi jakieś piwo, ale myślę, że na pewno :wink: ) i już nie będzie tego grał. :]

Desek i pionków na razie mamy dość, ja będę miał nawet zegar, bo Karol strasznie przedłuża. :wink: Oprócz tego Dein obiecał wygrać w Wawie parę desek, więc będzie ok. :]

Ogólnie jest fajnie, nie chcę bardzo straszyć warszawskich gomokowców, ale będziecie beczeć. :P
 
 
kashon 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 282
Skąd: Warszawa/B-stok
Wysłany: 2004-10-14, 09:00   

lonewolf napisał/a:

Ogólnie jest fajnie, nie chcę bardzo straszyć warszawskich gomokowców, ale będziecie beczeć. :P


I co jeszcze... my takze pilnie trenujemy przed turniejem,. Utratos przeszkolil nas w zakresie anty-Kraków tesuji , zas dusksky szlifiuje Krak-kata:P

kashon
 
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-10-14, 09:37   

Niestety my szkolimy sie na razie w tzw. 'Gomoku pozadeskowym', niektorzy tez zaczynaja nas nazywac 'pseudogomokowcami', a cechuje sie to tym ze trenujemy celne rzuty bialymi i czarnymi kamieniami (czarnymi rzuca starszyzna) w naszych przeciwnikow. Musze przyznac ze widze spore szanse na powodzenie tej taktyki :twisted:
Planujemy tez wydac okolicznosciowe szaliki i koszulki z napisem 'Furious Gomoku Dogs' poparte obrazkiem pitbulla gryzacego deske do gomoku w kolorach Legii (z drugiej strony w kolorach Polonii, zeby nikt sie nie poczul urazony).
Ponadto szef naszej bojowki, Lonewolf, pracuje nad napisaniem tekstu do kilku przyspiewek, majacych na celu podniesienie naszego a obnizenie waszego morale :twisted:

Tyle wiesci z Krakowa.

PS. Podobno nasza bojowka jest juz liczniejsza i bardziej grozna od bojowki Hutnika :lol:
 
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-10-19, 10:18   

Jak juz pisalem klub nie jest w Nowej Hucie ani nawet w jej poblizu. Spotkania odbywaja sie w klubie studenckim Karlik, ktory miescie sie na ulicy Reymonta nieopodal stadionu Wisły Kraków. Jesli chcesz wiecej informacji to skontaktuj sie ze mna lub lonewolfem na priv albo lap ktoregos z nas na kurniku.

Pozdrawiam Soul

PS. to jest knajpa studencka, wiec jesli nie masz 18 lat to moze byc kwas :|
 
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-10-19, 13:41   

Siema. klub jest i jest bardzo mocny ;] . W Warszawie członkowie naszego klubu udowodnili, że umieją grać, a niedługo będziemy już najlepsi w Polsce ;].
------
informacja dla członków klubu. Dziś musiałem wpaść do Dębicy i spóźnie się parę minut na turniej.
------
Jak już ruszy jakaś liga to współczuje naszym przeciwnikom ;D :]
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-10-19, 13:57   

kashon napisał/a:
lonewolf napisał/a:

Ogólnie jest fajnie, nie chcę bardzo straszyć warszawskich gomokowców, ale będziecie beczeć. :P


I co jeszcze... my takze pilnie trenujemy przed turniejem,. Utratos przeszkolil nas w zakresie anty-Kraków tesuji , zas dusksky szlifiuje Krak-kata:P

Jak widać musicie jeszcze dużo chleba zjeść, chłopcy. :mrgreen:

[ Dodano: 22-10-2004, 11:37 ]
Spotkania zostały przeniesione na środy. Czas i miejsce na razie to samo (Karlik, godz. 18:00).

[ Dodano: 12-11-2004, 19:53 ]
Spotkania znowu przeniesione na wtorek. :] Czas i miejsce to samo.
 
 
towarzyszstalin 

Dołączył: 06 Lis 2004
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-11-14, 18:05   

Witam Panów :)
Jestem tu nowy , chociaż nie jestem pierwszej młodości...
Narazie się uczę grać , ale mam nadzieję , że już wkrótce będę mógł jak równy z równym zasiąść z Wami przy stoliku by zmierzyć swe siły .
Pozdrowienia dla wszystkich Krakusów (i nie tylko)
_________________
Proletariusze wszystkich krajów łączcie się
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2004-11-14, 19:25   

soul_reaper napisał/a:
my w Stolecznym Krolewskim Miescie Krakowie

hehe, małe kompleksy MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY? Jesteśmy waszą STOLICĄ, czy wam sie to podoba, czy nie ;) A jeżeli w Krakowie używa się takiego tytułu, to jest to sprawa dziwna i niepokojąca :P A nasz klub i tak jest lepszy :]
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-11-14, 19:42   

Taka jest pełna nazwa naszego miasta, o czym można przeczytać np. tutaj.
Pieczęć Krakowa wygląda tak:



Kompleksów nie mamy. Wiemy, że wasz klub i tak jest lepszy.
 
 
Pavlini 

Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 168
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-11-14, 20:06   

Podobna dyskusja odbyła się już w tym roku po wiosennym meczu Wisły z Legią, kiedy wiślacy zaprezentowali kartoniadę "SKMK" :wink:
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-12-07, 08:05   

W tym tygodniu spotkanie przedturniejowe w "Sephii", ul. Józefa 25, środa, godzina 18:00.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group