Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Euroliga..
Autor Wiadomość
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-01-24, 22:33   Euroliga..

Witam.

Chciałbym zaproponowac, aby utworzone zostały małe, UKRYTE, podfora, które byłyby jakby siedzibami drużyn grających w Eurolidze.

Znacznie poprawiło by to organizację pracy drużyn, między innymi naszej. Można by łatwo załatwiać problemy, rozwiązywać sprawy, umawiać się na mecze, itd..

Sądzę, że nie jest to duży problem, bo jeśli dział ma być ukryty, to nie będzie innym przeszkadzał w przeglądaniu forum.

Czy jest to możliwe, czy może mam wykorzystać swoje puste forum do tego celu?

Nie ma problemu z tym, wolałbym tutaj, bo to zawsze wygodniej na jednym forum załatwiać wszystko. Oczywiście nie każda drużyna musi chcieć tego rozwiązania. Na pewno 4Fun się to przyda i doradzamy takie rozwiązanie też innym drużynom.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2005-01-24, 23:04   

Jak na razie, najbardziej meczy mnie opcja "ukryte". Nie przedstawiles argumentow za tym, zeby nie mogl byc taki dzial widoczny.

Generalnie mam mieszane uczucia co do tego pomyslu i chcialbym, zeby wypowiedzieli sie w temacie przede wszystkim Milosz i Piotrek. Jak to widzicie i w jakiej formie ?

Na razie tyle.
 
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2005-01-25, 07:20   

Hmm, co do opcji 'ukryte' to jak zapewne wiesz Jurku troche roznimy sie pogladami :) Uwazam ze ukrytosc lub nie danego dzialu powinna zalezec najbardziej od samych zainteresowanych. Np. krakowski zespol euroligi nie widzi koniecznosci bycia ukrytym. Co do idei umawiania sie na forum, ma to swoje dobre strony i jest chociazby przez nas wykorzystywane. Chociaz w ostatnim czasie i tak raczej wysylam sms - szybciej jest :D
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-01-25, 15:07   

Szybciej, ale musisz wysyłać do kilku osób, a tutaj napiszesz raz i wszyscy w stosownym czasie przeczytają..

"Ukryty" - hmm.. Chodzi o to, że niekiedy poruszane są takie sprawy, o których nie powinni wiedzieć wszyscy - na przykład wewnętrzne eliminacje do następnego meczu, itd..

Rozumiem Ece, że nie chcesz żaśmiecać forum, ale jeśli są już kluby, to obok Klubu Katowice, Warszawa i Kraków, prosiłbym o dodanie skromnego działu 4Fun.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2005-01-25, 15:49   

ja uwazam, ze takie dzialy powinny byc tajne, mysle tu glownie o sobie- forum stanie sie mniej przejrzyste jesli pojawi sie +/- 10 nowych dzialow. poza tym to co w takim dziale bedzie nie powinno interesowac nikogo spoza danej druzyny, moze beda sie umawiac na mecz, a moze tez beda omawiac slabe strony przeciwnikow, ich otwarcia itd, czemu mieliby sie zebrana przez siebie wiedza dzielic ze wszystkimi ? zwracam tez uwage, ze argument (pewnie sie pojawi), ze dzial krakowski jest otwarty, wiec inne "druzynowe" tez powinny, jest nietrafiony - u nas euroliga to tylko jeden z tematow, a pojawia sie w tym dziale, bo caly team jest z krakowa.. akurat my nie mamy (chyba:) ) tajemnic, wiec u nas moze byc to dostepne dla wszystkich..
 
 
 
jopq 
retired


Dołączył: 10 Cze 2004
Posty: 737
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-01-25, 16:25   

Po co więcej ukrytych?

Poza tym co to znaczy ukryte? I tak cześć osób bedzie mogła wejsc. Jak chcecie się 'bunkrować' to zainstalujcie sobie własne - 20 min -.
 
 
nc 

Dołączył: 05 Maj 2004
Posty: 297
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2005-01-25, 17:20   

Cytat:
Po co więcej ukrytych?


Nierozumiem co to ma do rzeczy ? Czy to jest argument przeciw ?
Nam taki dział może się przydać a skoro go nie będziesz widział to to w czym problem ?

Nie chcemy się 'bunkrować', chcemy mieć taką małą tabliczkę ogłoszeń do ustalenia terminów i wymiany poglądów. Nie jest to konieczne do funkcjonowania drużyny ale było by miło mieć takie drużynowe miniforum. Jednak jeśli zajmuj to zbyt dużo miejsca lub jest zbyt kłopotliwe to damy rade bez. :)
Ostatecznie może być także ogólno dostępne, tylko wtedy forum robi sie bardziej zaśmiecone, ale najważniejsze by po prostu było.
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-01-25, 17:36   

Zgadzam się z NC, zresztą jakby mogło być inaczej (kolega z drużyny..).

Ece, proszę abyś stworzył podkategorię obok klubów - 4Fun - i tak nikt poza Arczim, Marcinem133, NC, mną, Tobą i 100perem nie będzie jej widział (nie pamiętam praw Junior Admina).

Proszę o szybką odpowiedź, bo nie wiem czy zacząć zabawę z forum pustym na jakimś tam serwerku, przeszktałcając je w jakieś forum Euroligi w Polsce, czy coś w tym stylu..

Czekam na dział, albo konkretne wyjaśnienia, czemu NIE..

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2005-01-26, 13:56   

Nie, bo...........nie.
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-01-26, 15:54   

Nie, bo?

Bo zazdrościsz, że ktoś gra w Eurolidze, a Ciebie nikt by pewnie do drużyny nie wziął?

Bo nie chcesz, żeby inni śmieli pisać coś za Twoimi plecami, i wszystko musisz widzieć?

To po co Wam dział Klubu Warszawa? Sam do niego należysz.

I w ogóle, po co zabierasz głos, skoro ta sprawa Ciebie nie dotyczy? Decyzja należy do Administratorów, a 100 posta nie musiałeś nabić akurat takim postem, bo jest po prostu bez sensu? Dlaczego? Bo........tak.

Mam nadzieję, że Miłosz i Piotrek wykażą się odrobiną rozsądku i zrozumienia.

Dzisiaj do 18 czekam na odpowiedź, jeśli nie będzie jednoznaczna, konkretna - będzie nowe forum do spraw Euroligi. Niestety, spieszy nam się.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-01-26, 16:05   

Adiku specjalnie dla Ciebie porusze dzis ta kwestie na Zarzadzie. Takze na decyzje musisz poczekac mniej wiecej do 22.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-01-26, 17:08   

Tego się bałem.

Nie poruszaj tej kwestii.. Wiedziałem, że macie błahe problemy, ale nie aż tak!

Nie, to nie - trudno, nic się nie stanie, ale ta sprawa to na pewno nie jest powód do dyskusji na spotkaniu zarządu.

Proszę, nie poruszaj tej kwestii.. To decyzja na 2 minuty - ja nie widzę problemu w utworzeniu takiego działu, ale najwyraźniej jestem jakiś po............. i inny, że nie wysłałem trzy-stronicowego wniosku do Stowarzyszenia, nie złożyłem prośby pisemnej i telefonicznej i nie jestem wnuczkiem Prezesa.

Temat nieaktualny, właśnie instaluję forum.

Pozdrawiam, Adik.
Ostatnio zmieniony przez bmac 2007-11-19, 13:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2005-01-26, 17:14   

adik napisał/a:
Dzisiaj do 18 czekam na odpowiedź, jeśli nie będzie jednoznaczna, konkretna - będzie nowe forum do spraw Euroligi.

O nie, tylko nie to, już tylko 50 min, co my zrobimy? Ja wam jednak radze mu szybko odpowiedzieć, bo inaczej...nawet nie chce myśleć, co może się stać.

;)
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2005-01-26, 17:19   

adik napisał/a:
(...)ale najwyraźniej jestem jakiś po............ i inny(...)
Dziekuje za te slowa - przynajmniej nie musze sie zastanawiac, czy ten dzial ma byc, czy tez nie.
Ostatnio zmieniony przez bmac 2007-11-19, 13:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group