Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-11, 04:59
Indywidualne Mistrzostwa Polski w GOMOKU
Autor Wiadomość
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2005-12-07, 08:52   

My bedziemy jak bedziemy, pewnie wyjedziemy z Krk okolo 18-19, wiec okolo 22-23 powinnismy dotrzec.
 
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2005-12-07, 08:57   

qrde, zastanawiam się czy by z wami gdzies tam nie przenocować, dawno niczego już nie piłem.... tzn. fajnie by było was bliżej poznać :) A że w Wawie panowie policjanci czają sie zawsze i wszędzie, to nie będę chyba jeździł po pijaku do domu, i to jeszcze drogą z zakazem wjazdu :) Się zobaczy :) Qrde, rano pisze mi się ciężej niż o 4 w nocy...:]
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
blind 

Dołączył: 25 Kwi 2005
Posty: 119
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2005-12-07, 11:18   

Najprawdopodobniej bede w Wawie (PKP) o godzinie 7:30 w sobote :) Czy ktos jeszcze planuje przyjazd o takiej godzinie ?
 
 
 
nc 

Dołączył: 05 Maj 2004
Posty: 297
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2005-12-07, 12:16   

dobra, zaufam Johance, wyjeżdżam z wrocka o 16, dojazd na miejsce 22:10, mam nadzieje że zaczekacie parę chwil :P raz ybłem w szkole i może nawet do stacji metra bym doszedł ale który przystanek i co dalej to już inna bajka :)

Bad_mojo, jak się nas nie boisz to nocuj w szkole! niezapomniane (lub niezapamiętane) przeżycia gwarantowane :P
 
 
 
despair 
the hardcorebaby:)


Dołączyła: 21 Cze 2004
Posty: 174
Skąd: Bialystok
Wysłany: 2005-12-07, 22:08   

droga jest prosta
z dworca centralnego kierujemy sie do metra, wsiadamy do metra jadacego w dobra strone :P i wysiadamy na ostatniej stacji (natolin), pozniej kilka minut drogi w strone skrzyzowania stryjenskich z belgradzka i jestesmy przed szkola ;]
ja mam do wyboru pociag ktory przyjezdza na centralna w piatek o 18:50 i drugi o 20:39, czy ktos ma zamiar przyjechac mniej wiecej o tej porze? bo mam dylemat o ktorej przyjezdzac, jezeli nikt nie wyrazi checi to jade tym wczesniejszym:) jak cos to dajcie znac
rany, to juz ten piatek ;]]]
btw, mam nadzieje ze wszyscy wiedza o zmianie rozkladu pkp, 11 grudnia obowiazuje juz nowy plan
_________________
Dear God. We can save the world. Give us only a source code !
http://bash.org.pl/top50
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2005-12-07, 22:22   

despair napisał/a:
wysiadamy na ostatniej stacji (natolin)
To jest przedostatnia stacja ;) http://www.gomoku.pl/grp/page/mapka.html - w koncu od czego jest mapka :]

Gdyby mnie ktos potrzebowal, to prosze pisac. Znajac zycie to jeszcze Filip bedzie na tyle mily zeby kogos odebrac z dworca :D Generalnie nie powinno byc problemu.
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-12-08, 00:37   

. . .Jasne, tylko nikt nie idzie ze mną na ten maraton? : (
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2005-12-08, 01:12   

Myślałem, że ten maraton to w Multikinie, a tu Silver Screen Puławska :) To zmienia troche postać rzeczy :) Tak to myślałem, że sobie obejrze jeden film, wróce do szkoły i wróce na ostatni, ale Puławska już jest troche dalej :]

Właśnie sprawdziłem Chaosu, i jest też maraton w Multikinie - Constantine, Straż Nocna i Underworld, bilety 25 zł, dla studentów 20zł, start 22.00. Jak już, to ja bym się pisał na ten. :]
http://multikino.pl/9213,7,1279815,maratony.html
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
nc 

Dołączył: 05 Maj 2004
Posty: 297
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2005-12-08, 11:35   

e no ludzie, nie spotykamy się tam w klubie miłośników siedzenia w kinie :P

darujcie sobie te maratony i idziemy na jakąś impreze ;)
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-12-08, 11:50   

. . .Nikt Ci nie broni iść do szkoły. Ja i tak i tak pójdę do Silverscreena i chciałem podzielić sie ta opcją z innymi, nie ejsteście zainteresowani to trudno, przecież i tak odbiorę na spółkę z Ece kogo trzeba.
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
lutalek 
WALI MNIE IMMUNITET

Dołączył: 29 Maj 2004
Posty: 413
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2005-12-08, 11:54   

ok, ja to napisze bo strasznie cos w tym temacie pitolicie:

licze na to że już w piątkowy wieczór zrobimy sobie maraton - u alice'a w liceum :mrgreen:
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-12-08, 12:30   

dusksky napisał/a:
Nazywajcie sobie tego tura jak tam chcecie ale zrobcie go w Wawie.
Nie widzę Twojego zgłoszenia... :P
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-12-08, 20:21   

Kupiłem sobie bilet na 19:30. Jak zdążę na ten autobus i dojedzie zgodnie z planem, to będę na Dworcu Centralnym o 21:15. Proszę o informację, czy będzie o tej porze (lub w okolicach tej godziny) jakiś transport do szkoły ;) Jeśli nie, to tradycyjnie dotrę metrem :)

nc napisał/a:
dobra, zaufam Johance, wyjeżdżam z wrocka o 16, dojazd na miejsce 22:10, mam nadzieje że zaczekacie parę chwil :P raz ybłem w szkole i może nawet do stacji metra bym doszedł ale który przystanek i co dalej to już inna bajka :)


Mogę na Was poczekać :D Może się ktoś zlituje i nas podrzuci do szkoły? ;)

Pozdrawiam

Angst

P.S.
dragon.katowice napisał/a:
a w pingla zagramy bo nie wiem czy puchar brać ?


Dobre pytanie. To dość istotne, czy mam zabrać ze sobą moją Yashimę (a może też siateczkę?). Warto ponadto ograć Honora, który zawiódł nasze oczekiwania w ostatnim finale :twisted:
 
 
 
nc 

Dołączył: 05 Maj 2004
Posty: 297
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2005-12-08, 20:29   

angst napisał/a:
Mogę na Was poczekać Very Happy Może się ktoś zlituje i nas podrzuci do szkoły? Wink


jak nie robi to dla Ciebie problemu to poczekaj w grupie raźniej :D
ale ostżegam dla ewentualnego kierowcę że to będzie dośc duża grupka: Johanka i Slay plus ekipa z wrocławia: Blind, Roy i ence, no ale w tyle osób to raczej bezpiecznie dotrzemy metrem (Johanka zna drogę, Angst pewnie też :) )

ale super!! to już jutro sie spotykamy :D
 
 
 
despair 
the hardcorebaby:)


Dołączyła: 21 Cze 2004
Posty: 174
Skąd: Bialystok
Wysłany: 2005-12-08, 20:44   

ja jestem co prawda ustawiona o 19 z kolega, ale mam zamiar do Was dolaczyc okolo/przed 22, jak cos to sie zdzwonimy i do szkoly pojedziemy razem :D wiec nie wyruszajcie beze mnie z centralnej:)

(to oznacza ze jeszcze 26 godzin i idziemy razem na impresssske) :P
_________________
Dear God. We can save the world. Give us only a source code !
http://bash.org.pl/top50
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group