Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
VII tura IRP
Autor Wiadomość
Lunar 

Dołączył: 02 Lip 2005
Posty: 34
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-11-21, 02:24   

a moja motywacja jest grac i byc coraz lepszym!

gomoku niestalo nie moim zyciem, nie zabiera mi wiecej jak godzine czasu dziennie, a zdarzaja sie np. tygodnie w ktorych nie gram wcale - ale postep w swojej grze widze (nie jestem juz zielony :D ) i cieszy mnie to ze z pomami zaczynam rywalizowac jak rowny z rownym

dlatego tez postanowilem sprobowac sil w IRP - w A nigdy pewnie nie bede wiec nie gram dla reprezentowania kraju, bo jestem zbyt slaby - ale sam fakt gry w eliminacjach daje mi gwarancje rozegrania kilkunastu lub parudziesieciu gierz graczami przynajmniej na moim poziomie - na kurniku czasem trzeba godzinke poczekac zanim ktos na dluzej niz 1 gre usiadzie

moze traktuje IRP nie tak powaznie jak powinienem - ale chce grac i gram! na tyle na ile potrafie i na tyle na ile znajduje czas

chocby takie podejscie do IRP - jako do gwarantowanej rozrywki - zapewniloby zywotnosc i lepsza rywalizacje - czemu na oficjalach na kurniku jest kilkadziesiat osob 4 razy na tydzien? preciez nie wszyscy tam sa zieloni i nie wszyscy sa spoza kraju! a jednak nie chca lub nie wiedza ze moga grac - wiec nie graja... a szkoda
 
 
 
losiu 
Łoś super ktoś


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 426
Skąd: Złotoryja
Wysłany: 2005-12-03, 15:23   

Proszę o kontakt Wszystkich graczy z mojej grupy na celu rozegrania meczów w IRP...
Moje nr gadu-gadu to 5536167:)
Na Kurniku będe Tak:

Niedziela 10:30 do 11:30
Poniedziałek - od 9:00 do 14:00 - Jak nie pójde do szkoły z tego względu iz jestem chory w tym momencie...

Wtorek 9:30 do 12:30 - 19:30 - 20:40

W Takie Dni jestem dostepny na Kurniku jak i na Gadu- Gadu!

Prosze Więc O Kontakt...
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-12-04, 22:52   

Właśnie zakończyłem VII turę IRP :) Znów nie udało się awansować, ale może w następnej będzie lepiej :roll:

Do końca rozgrywek pozostały niecałe 3 tygodnie, a rozegranych gier, zwłaszcza w niższych grupach, jak na lekarstwo :evil: Prosze zacząć nadrabianie zaległości, bo w innym wypadku będę zmuszony podjąć radykalne kroki :(

Z bardziej pozytywnych wiadomości chciałbym przekazać fakt, iż nawiązałem kontakt z przedstawicielem jednego z krajów, z którym jeszcze nie graliśmy i wspólnie postaramy się zorganizować mecz, być może juz za dwa tygodnie. Na razie nie chcę zapeszać, więcej szczegółów podam, kiedy będą jakieś konkrety. Rywal byłby nieco egzotyczny i bylibyśmy faworytem tego meczu :D

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
losiu 
Łoś super ktoś


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 426
Skąd: Złotoryja
Wysłany: 2005-12-05, 18:11   

Witam:)
Do Końca Tygodnia mam urlop chorobowy ze szkoły... :D
Prosze o kontakt z mojej grupy na celu rozegrania Meczów IRP
Jestem Dostepny do rozegrania irp tak:

Wtorek: 10:00 - 15:00 ≥
Środa : 9:00 - 11:00 ≤
Czwartek : 10:00 - 15:20 ∫
Piątek : 9:30 - 15:30 ≈

≡ Czekam :) Wypisalem tylko te godziny w które będe napewno! Nie licząc godzin Wieczornych...≡

Pozdrawiam!
 
 
 
losiu 
Łoś super ktoś


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 426
Skąd: Złotoryja
Wysłany: 2005-12-06, 12:37   

Losiu - Wonder 2,5 - 1,5
 
 
 
losiu 
Łoś super ktoś


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 426
Skąd: Złotoryja
Wysłany: 2005-12-08, 13:07   

Losiu - Peaceman 2-2
Losiu - Blind 0-4
 
 
 
__browar__ 


Dołączył: 11 Maj 2004
Posty: 53
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2005-12-10, 12:20   

witam :)

bede mógł rozegrać wszystkie moje gry w tym tygodniu od poniedziałku do piątku w prawie każdej godzinie chętnych prosze o kontakt

gg 2716754
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-12-14, 00:41   

Proszę bardzo o nadrabianie zaległości - do końca tury już niecałe dwa tygodnie :!: :|

Jak tak dalej pójdzie, to na koniec nastąpi niestety wielka czystka :evil:

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Ciap 
Śląski Klub GRiP


Dołączył: 08 Paź 2004
Posty: 138
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2005-12-15, 22:29   

irp_habakuk - irp_ciap 5-0-1
_________________
Ciap
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-12-17, 23:23   

Z gry w IRP zrezygnował Teufelchen :roll:

Wszyscy, wydawłoby się w wiekszości dojrzali i odpowiedzialni ludzie, deklarowali przed tą turą chęć uczestnictwa :| Dlaczego teraz nikt nie rozgrywa swoich gier? :?

Sytuacja wygląda w miarę dobrze w pierwszych dwóch grupach, a co się dzieje niżej, to lepiej przemilczeć :evil:

Przypominam, że do końca tej tury został tydzień. Mam nadzieję, że po tym czasie osoby, które opuszczą przymusowo szeregi IRP nie będą zgłaszać pretensji...

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
lutalek 
WALI MNIE IMMUNITET

Dołączył: 29 Maj 2004
Posty: 413
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2005-12-17, 23:34   

prosze mych przeciwników z grupy odezwijcie się, jutro (niedziela) jestem dostępny i mam możliwość zagrać, w tygodniu pracuje do późna i z graniem jest gorzej, zostaje ewentualnie wtorek i środa wieczór ale żeby można było zagrać potrzebny jest mi przeciwnik :|
 
 
 
blind 

Dołączył: 25 Kwi 2005
Posty: 119
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2005-12-18, 02:17   

Przyznam sie bez bicia ze w tej turze (faza finalowa) nie wykazalem zadnej inicjatywy by zagrac mecze... a jednak udalo sie rozegrac 2 ( po 3 probach Losia i 2 Peacemana chyba :) )
Jutro zaplanowany mecz z Lutalkiem
Co do innych zawodnikow to wlasnie wysylam info na gg
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-12-18, 12:06   

Przypominam, że dysponuję numerami gg prawie wszystkich graczy.

Umawianie się poprzez gg to całkiem niezły sposób znalezienia rywala. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że dużo bardziej skuteczny niż siedzenie w Kurniku (lub nawet nie) i czekanie aż ktoś Was zaprosi do gry :evil:

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
losiu 
Łoś super ktoś


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 426
Skąd: Złotoryja
Wysłany: 2005-12-20, 21:16   

Losiu- Lutalek 2-2

Czy reszta osob ma zamiar zagrac ze mną mecz IRP :?: Z tego co widać wygląda że nie...
 
 
 
losiu 
Łoś super ktoś


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 426
Skąd: Złotoryja
Wysłany: 2005-12-20, 21:30   

angst napisał/a:
Liczę, że tym razem obędzie się bez walkowerów i wszyscy będą sklasyfikowani



Pare dni od zakończenia a walkowerów troche będzie:) Chyba się troszke przeliczyłes...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group