Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-10, 18:36
Euroliga II
Autor Wiadomość
zukole 
Członek Zarządu


Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 3945
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2005-11-01, 10:35   

Outsiders vs. Weak North
Alcohol_Fanatics vs. Pink Elephants
Piskóták vs. BeeR TeeM
Borsod Team vs. polar bears
Russian style vs. Company
Cool Team vs. Slovenian Dragons 1
Sonic vs. cRUSaders
Dark Team vs. Street Team
Sugarsweet Swedes vs. Demons and wizards
dz vs. SuRe
Take Five vs. Fight Club
Konstantynopolitaäczycy S vs. The Black Sheeps Team
The Team vs. Krakow
Lonely Boys vs. Trojan Horse
Woodenheads vs. BYE
 
 
_gnoza_ 

Dołączył: 13 Maj 2004
Posty: 146
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-11-01, 11:19   

widze ze juz na poczatku spotkaja sie dwie najlepsze polskie druzyny :wink:
_________________
'Gdzie wszyscy mysla tak samo, nikt nie mysli zbyt wiele'
 
 
angst 
Viceprezes
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4905
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-11-01, 11:58   

Jak to? Przecież nie gramy z żadnymi Polakami :P

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
zukole 
Członek Zarządu


Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 3945
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2005-11-03, 17:39   

04.11.2005 20:00 - pierwszy mecz 2 edycji euroligi
Sonic vs. cRUSaders
(Katch, Pavelr, Roller1, Specs, Tretom) vs (Beerliker, Fracass, Mak, Nikolay, Tesso)

05.11.2005 18:00 - Wojnity - drugi mecz 2 edycji Euroligi
Konstantynopolitańczycy Szczebrzeszyńscy vs. The Black Sheeps Team
(Adifek, Adik, Amiralen, Runes, Seba) vs ( Click_, Mufiozo, New_master, Olsava, Stefan74, Carodejka)
 
 
angst 
Viceprezes
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4905
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-11-03, 22:06   

Może tak szybkie typowanie? :wink:

Outsiders vs. Weak North 4
Alcohol_Fanatics vs. Pink Elephants 10
Piskóták vs. BeeR TeeM 4
Borsod Team vs. polar bears 4
Russian style vs. Company 6
Cool Team vs. Slovenian Dragons 2
Sonic vs. cRUSaders 10
Dark Team vs. Street Team 6
Sugarsweet Swedes vs. Demons and wizards 8
dz vs. SuRe 2
Take Five vs. Fight Club 2
Konstantynopolitanczycy Szczebrzeszynscy vs. The Black Sheeps Team 10
The Team vs. Krakow 3
Lonely Boys vs. Trojan Horse 0
Woodenheads vs. BYE 32 :twisted:

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-11-04, 19:54   

Outsiders vs. Weak North
Alcohol_Fanatics vs. Pink Elephants
Piskóták vs. BeeR TeeM
Borsod Team vs. polar bears
Russian style vs. Company
Cool Team vs Slovenian Dragons
Sonic vs. cRUSaders
Dark Team vs. Street Team
Sugarsweet Swedes vs. Demons and wizards
dz vs. SuRe
Take Five vs. Fight Club
Konstantynopolitanczycy Szczebrzeszynscy vs. The Black Sheeps Team
The Team vs. Krakow
Lonely Boys vs. Trojan Horse

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
losiu 
Łoś super ktoś


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 426
Skąd: Złotoryja
Wysłany: 2005-11-04, 21:02   

Sugarsweet Swedes vs. Demons And Wizards [/color] 12 DEMONY RZĄDZĄ!
 
 
 
zukole 
Członek Zarządu


Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 3945
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2005-11-04, 22:22   

04.11.2005 20:00 Pojezierce

Sonic vs. cRUSaders 3:29

1 runda

sonic_Roller1_cz - cr_Nikolay 0:2
sonic_Katch_cz - cr_Fracass 0:2
sonic_Pavelr_cz - cr_Mak 0:2
sonic_Tretom__cz - cr_Tesso 0:2

0:8

2 runda

sonic_Roller1_cz - cr_Mak 1:1
sonic_Katch_cz - cr_Tesso 1:1
sonic_Pavelr_cz - cr_Fracass 0:2
sonic_Tretom__cz - cr_Nikolay 0:2

2:6 ( 2:14 )

3 runda cr_Beerliker za cr_Tesso

sonic_Roller1_cz - cr_Fracass 0:2
sonic_Katch_cz - cr_Nikolay 1:1
sonic_Pavelr_cz - cr_Beerliker 0:2
sonic_Tretom__cz - cr_Mak 0:2

1:7 ( 3:21 )

4 runda

sonic_Roller1_cz - cr_Beerliker 0:2
sonic_Katch_cz - cr_Mak 0:2
sonic_Pavelr_cz - cr_Nikolay 0:2
sonic_Tretom__cz - cr_Fracass 0:2

0:8 ( 3:29 )

Sonic:

sonic_Katch_cz 2 - 6
sonic_Roller1_cz 1 - 7
sonic_Pavelr_cz 0 - 8
sonic_Tretom__cz 0 - 8

cRUSaders:

cr_Fracass 8 - 0
cr_Nikolay 7 - 1
cr_Mak 7 - 1
cr_Beerliker 4 - 0
cr_Tesso 3 - 1
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-11-04, 23:20   

Ruscy potwierdzili, że będą bardzoo mocni i niebezpieczni w tej edycji..

Mamy 4 teamy złożone z właściwie najlepszych w danym kraju..

Woodenheads (kandydat na miejsce 4 - gdyby był Ondik, pewnie mieliby szansę nawet na wygraną).

cRUSaders (Fracass, Nikolay, Beerliker, Tesso, Mak - coś niesamowitego, wielkie szanse na dobre miejsce..)

The Team (Tutaj solidność Viraga i Gabora, nieprzewidywalny Attila i jakiś tam czwarty gracz - ich pięta achillesowa)

Pink Elephants (Jak tylko im się będzie chciało grać - wygrają Euroligę)

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
zukole 
Członek Zarządu


Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 3945
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2005-11-05, 10:21   

adik napisał/a:
The Team (Tutaj solidność Viraga i Gabora, nieprzewidywalny Attila i jakiś tam czwarty gracz - ich pięta achillesowa)


W składzie są jeszcze : Padovan, Toroks i _Chucky
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-11-05, 11:44   

Jedynie Chucky może coś tam zwojować, chociaż i tak uważam, że brak równowagi sił w teamie może ich zgubić. Taka równowaga jest zarówno u słoników, jak i u ruskich..

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
zukole 
Członek Zarządu


Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 3945
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2005-11-05, 20:05   

05.11.2005 18:00 Wojnity
Konstantynopolitańczycy Szczebrzeszyńscy - The Black Sheeps Team 18:14

1 runda

ks_Adik - bst_Olsava 1:1
ks_Adif - bst_Stefan74 1:1
ks_Runes - bst_Carodejka 1:1
ks_Seba - bst_New_master 2:0

5:3

2 runda

ks_Adik - bst_Stefan74 2:0
ks_Adif - bst_Carodejka 1:1
ks_Runes - bst_New_master 1:1
ks_Seba - bst_Olsava 1:1

5:3 ( 10:6 )

3 runda

ks_Adik - bst_Carodejka 1:1
ks_Adif - bst_New_master 0:2
ks_Runes - bst_Olsava 1:1
ks_Seba - bst_Stefan74 2:0

4:4 ( 14:10 )

4 runda

ks_Adik - bst_New_master 0:2
ks_Adif - bst_Olsava 1:1
ks_Runes - bst_Stefan74 2:0
ks_Seba - bst_Carodejka 1:1

4:4 ( 18:14 )

Konstantynopolitańczycy Szczebrzeszyńscy:

ks_Seba 6 - 2
ks_Runes 5 - 3
ks_Adik 4 - 4
ks_Adif 3 - 5

The Black Sheeps Team:

bst_New_master 5 - 3
bst_Olsava 4 - 4
bst_Carodejka 4 - 4
bst_Stefan74 1 - 7
 
 
zukole 
Członek Zarządu


Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 3945
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2005-11-11, 09:56   

07.11 Sugarsweet Swedes vs.Demons and wizards 19:13

Demons grają 3 na 4

1 runda

Minuta_pl - sweet_Slappa 1:1
Bad_mojo_pl - sweet_Pelle 2:0
Alicecooper_pl - sweet_Elin 1:1
sweet_Zzzzzzzz wygrywa walkowerem, (0:2)

4:4


2 runda

Minuta_pl - sweet_Zzzzzzzz 0:2
Bad_mojo_pl - sweet_Slappa 1:1
Alicecooper_pl - sweet_Pelle 1:1
sweet_Elin wygrywa walkowerem, (0:2)

2:6 ( 6:10 )


3 runda

Minuta_pl - sweet_Elin 1:1
Bad_mojo_pl - sweet_Zzzzzzzz 0:2
Alicecooper_pl - sweet_Slappa 2:0
sweet_Pelle wygrywa walkowerem, (0:2)

3:5 ( 9:15)


4 runda

Minuta_pl - sweet_Pelle 1:1
Bad_mojo_pl - sweet_Elin 1:1
Alicecooper_pl - sweet_Zzzzzzzz 2:0
sweet_Slappa wygrywa walkowerem, (0:2)

4:4 ( 13:19 )

Demons and wizards:

Alicecooper_pl 6
Bad_mojo_pl 4
Minuta_pl 3

Sugarsweet Swedes :

sweet_Zzzzzzzz 4 (+2)
sweet_Elin 3 (+2)
sweet_Pelle 2 (+2)
sweet_Slappa 2 (+2)
 
 
zukole 
Członek Zarządu


Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 3945
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2005-11-11, 10:11   

08.11 Piskóták vs. BeeR TeeM 11:21

1 runda

pk_Poweron - Krakonos 0:2
pk_Lamorana - Bejtman 0:2
pk_Kingpeace - Irene78 1:1
pk_Danimi - King_ken 0:2

1:7

2 runda pk_Ecoban za pk_Lamorana

pk_Poweron - Irene78 1:1
pk_Ecoban - Krakonos 1:1
pk_Kingpeace - King_ken 0:2
pk_Danimi - Bejtman 2:0

4:4 ( 5:11 )

3 runda

pk_Poweron - Bejtman 0:2
pk_Ecoban - King_ken 0:2
pk_Kingpeace - Krakonos 0:2
pk_Danimi - Irene78 0:2

0:8 ( 5:19 )

4 runda

pk_Poweron - King_ken 1:1
pk_Ecoban - Irene78 2:0
pk_Kingpeace - Bejtman 1:1
pk_Danimi - Krakonos 2:0

6:2 ( 11:21 )

Piskotak:

pk_Danimi 4
pk_Ecoban 3
pk_Poweron 2
pk_Kingpeace 2
pk_Lamorana 0

Beer Teem:

King_ken 7
Bejtman 5
Krakonos 5
Irene78 4
 
 
zukole 
Członek Zarządu


Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 3945
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2005-11-11, 14:53   

10.11 Dark Team vs. Street Team 18:14

1 runda

dt_Angst - st_Hedgehogevil 2:0
dt_Devotion - st_Kanevskiy 2:0
dt_Martin - st_Midnighter 1:1
dt_Zakon - st_Vladimirs 2:0

7:1

2 runda

dt_Angst - st_Kanevskiy 0:2
dt_Devotion - st_Midnighter 2:0
dt_Martin - st_Vladimirs 1:1
dt_Zakon - st_Hedgehogevil 2:0

5:3 ( 12:4 )

3 runda

dt_Angst - st_Midnighter 1:1
dt_Devotion - st_Vladimirs 0:2
dt_Martin - st_Hedgehogevil 0:2
dt_Zakon - st_Kanevskiy 1:1

2:6 ( 14:10 )

4 runda

dt_Angst - st_Vladimirs 0:2
dt_Devotion - st_Hedgehogevil 2:0
dt_Martin - st_Kanevskiy 0:2
dt_Zakon - st_Midnighter 2:0

4:4 ( 18:14 )

Dark Team:

dt_Zakon 7
dt_Devotion 6
dt_Angst 3
dt_Martin 2

Street Team:

st_Vladimirs 5
st_Kanevskiy 5
st_Hedgehogevil 2
st_Midnighter 2
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group