Przesunięty przez: maestro 2014-07-10, 18:36 |
Euroliga II |
Autor |
Wiadomość |
zukole
Dołączył: 04 Paź 2004 Posty: 4365 Skąd: Polska
|
Wysłany: 2005-11-01, 10:35
|
|
|
Outsiders vs. Weak North
Alcohol_Fanatics vs. Pink Elephants
Piskóták vs. BeeR TeeM
Borsod Team vs. polar bears
Russian style vs. Company
Cool Team vs. Slovenian Dragons 1
Sonic vs. cRUSaders
Dark Team vs. Street Team
Sugarsweet Swedes vs. Demons and wizards
dz vs. SuRe
Take Five vs. Fight Club
Konstantynopolitaäczycy S vs. The Black Sheeps Team
The Team vs. Krakow
Lonely Boys vs. Trojan Horse
Woodenheads vs. BYE |
|
|
|
|
_gnoza_
Dołączył: 13 Maj 2004 Posty: 146 Skąd: Łódź
|
Wysłany: 2005-11-01, 11:19
|
|
|
widze ze juz na poczatku spotkaja sie dwie najlepsze polskie druzyny |
_________________ 'Gdzie wszyscy mysla tak samo, nikt nie mysli zbyt wiele' |
|
|
|
|
angst
Członek Zarządu Kapitan IRP
Dołączył: 28 Kwi 2004 Posty: 4999 Skąd: Płock
|
Wysłany: 2005-11-01, 11:58
|
|
|
Jak to? Przecież nie gramy z żadnymi Polakami
Pozdrawiam
Angst |
|
|
|
|
zukole
Dołączył: 04 Paź 2004 Posty: 4365 Skąd: Polska
|
Wysłany: 2005-11-03, 17:39
|
|
|
04.11.2005 20:00 - pierwszy mecz 2 edycji euroligi
Sonic vs. cRUSaders
(Katch, Pavelr, Roller1, Specs, Tretom) vs (Beerliker, Fracass, Mak, Nikolay, Tesso)
05.11.2005 18:00 - Wojnity - drugi mecz 2 edycji Euroligi
Konstantynopolitańczycy Szczebrzeszyńscy vs. The Black Sheeps Team
(Adifek, Adik, Amiralen, Runes, Seba) vs ( Click_, Mufiozo, New_master, Olsava, Stefan74, Carodejka) |
|
|
|
|
angst
Członek Zarządu Kapitan IRP
Dołączył: 28 Kwi 2004 Posty: 4999 Skąd: Płock
|
Wysłany: 2005-11-03, 22:06
|
|
|
Może tak szybkie typowanie?
Outsiders vs. Weak North 4
Alcohol_Fanatics vs. Pink Elephants 10
Piskóták vs. BeeR TeeM 4
Borsod Team vs. polar bears 4
Russian style vs. Company 6
Cool Team vs. Slovenian Dragons 2
Sonic vs. cRUSaders 10
Dark Team vs. Street Team 6
Sugarsweet Swedes vs. Demons and wizards 8
dz vs. SuRe 2
Take Five vs. Fight Club 2
Konstantynopolitanczycy Szczebrzeszynscy vs. The Black Sheeps Team 10
The Team vs. Krakow 3
Lonely Boys vs. Trojan Horse 0
Woodenheads vs. BYE 32
Pozdrawiam
Angst |
|
|
|
|
adik
Dołączył: 28 Kwi 2004 Posty: 1432 Skąd: Witkowo
|
Wysłany: 2005-11-04, 19:54
|
|
|
Outsiders vs. Weak North
Alcohol_Fanatics vs. Pink Elephants
Piskóták vs. BeeR TeeM
Borsod Team vs. polar bears
Russian style vs. Company
Cool Team vs Slovenian Dragons
Sonic vs. cRUSaders
Dark Team vs. Street Team
Sugarsweet Swedes vs. Demons and wizards
dz vs. SuRe
Take Five vs. Fight Club
Konstantynopolitanczycy Szczebrzeszynscy vs. The Black Sheeps Team
The Team vs. Krakow
Lonely Boys vs. Trojan Horse
Pozdrawiam, Adik. |
|
|
|
|
losiu
Łoś super ktoś
Dołączył: 23 Wrz 2004 Posty: 426 Skąd: Złotoryja
|
Wysłany: 2005-11-04, 21:02
|
|
|
Sugarsweet Swedes vs. Demons And Wizards [/color] 12 DEMONY RZĄDZĄ! |
|
|
|
|
zukole
Dołączył: 04 Paź 2004 Posty: 4365 Skąd: Polska
|
Wysłany: 2005-11-04, 22:22
|
|
|
04.11.2005 20:00 Pojezierce
Sonic vs. cRUSaders 3:29
1 runda
sonic_Roller1_cz - cr_Nikolay 0:2
sonic_Katch_cz - cr_Fracass 0:2
sonic_Pavelr_cz - cr_Mak 0:2
sonic_Tretom__cz - cr_Tesso 0:2
0:8
2 runda
sonic_Roller1_cz - cr_Mak 1:1
sonic_Katch_cz - cr_Tesso 1:1
sonic_Pavelr_cz - cr_Fracass 0:2
sonic_Tretom__cz - cr_Nikolay 0:2
2:6 ( 2:14 )
3 runda cr_Beerliker za cr_Tesso
sonic_Roller1_cz - cr_Fracass 0:2
sonic_Katch_cz - cr_Nikolay 1:1
sonic_Pavelr_cz - cr_Beerliker 0:2
sonic_Tretom__cz - cr_Mak 0:2
1:7 ( 3:21 )
4 runda
sonic_Roller1_cz - cr_Beerliker 0:2
sonic_Katch_cz - cr_Mak 0:2
sonic_Pavelr_cz - cr_Nikolay 0:2
sonic_Tretom__cz - cr_Fracass 0:2
0:8 ( 3:29 )
Sonic:
sonic_Katch_cz 2 - 6
sonic_Roller1_cz 1 - 7
sonic_Pavelr_cz 0 - 8
sonic_Tretom__cz 0 - 8
cRUSaders:
cr_Fracass 8 - 0
cr_Nikolay 7 - 1
cr_Mak 7 - 1
cr_Beerliker 4 - 0
cr_Tesso 3 - 1 |
|
|
|
|
adik
Dołączył: 28 Kwi 2004 Posty: 1432 Skąd: Witkowo
|
Wysłany: 2005-11-04, 23:20
|
|
|
Ruscy potwierdzili, że będą bardzoo mocni i niebezpieczni w tej edycji..
Mamy 4 teamy złożone z właściwie najlepszych w danym kraju..
Woodenheads (kandydat na miejsce 4 - gdyby był Ondik, pewnie mieliby szansę nawet na wygraną).
cRUSaders (Fracass, Nikolay, Beerliker, Tesso, Mak - coś niesamowitego, wielkie szanse na dobre miejsce..)
The Team (Tutaj solidność Viraga i Gabora, nieprzewidywalny Attila i jakiś tam czwarty gracz - ich pięta achillesowa)
Pink Elephants (Jak tylko im się będzie chciało grać - wygrają Euroligę)
Pozdrawiam, Adik. |
|
|
|
|
zukole
Dołączył: 04 Paź 2004 Posty: 4365 Skąd: Polska
|
Wysłany: 2005-11-05, 10:21
|
|
|
adik napisał/a: | The Team (Tutaj solidność Viraga i Gabora, nieprzewidywalny Attila i jakiś tam czwarty gracz - ich pięta achillesowa) |
W składzie są jeszcze : Padovan, Toroks i _Chucky |
|
|
|
|
adik
Dołączył: 28 Kwi 2004 Posty: 1432 Skąd: Witkowo
|
Wysłany: 2005-11-05, 11:44
|
|
|
Jedynie Chucky może coś tam zwojować, chociaż i tak uważam, że brak równowagi sił w teamie może ich zgubić. Taka równowaga jest zarówno u słoników, jak i u ruskich..
Pozdrawiam, Adik. |
|
|
|
|
zukole
Dołączył: 04 Paź 2004 Posty: 4365 Skąd: Polska
|
Wysłany: 2005-11-05, 20:05
|
|
|
05.11.2005 18:00 Wojnity
Konstantynopolitańczycy Szczebrzeszyńscy - The Black Sheeps Team 18:14
1 runda
ks_Adik - bst_Olsava 1:1
ks_Adif - bst_Stefan74 1:1
ks_Runes - bst_Carodejka 1:1
ks_Seba - bst_New_master 2:0
5:3
2 runda
ks_Adik - bst_Stefan74 2:0
ks_Adif - bst_Carodejka 1:1
ks_Runes - bst_New_master 1:1
ks_Seba - bst_Olsava 1:1
5:3 ( 10:6 )
3 runda
ks_Adik - bst_Carodejka 1:1
ks_Adif - bst_New_master 0:2
ks_Runes - bst_Olsava 1:1
ks_Seba - bst_Stefan74 2:0
4:4 ( 14:10 )
4 runda
ks_Adik - bst_New_master 0:2
ks_Adif - bst_Olsava 1:1
ks_Runes - bst_Stefan74 2:0
ks_Seba - bst_Carodejka 1:1
4:4 ( 18:14 )
Konstantynopolitańczycy Szczebrzeszyńscy:
ks_Seba 6 - 2
ks_Runes 5 - 3
ks_Adik 4 - 4
ks_Adif 3 - 5
The Black Sheeps Team:
bst_New_master 5 - 3
bst_Olsava 4 - 4
bst_Carodejka 4 - 4
bst_Stefan74 1 - 7 |
|
|
|
|
zukole
Dołączył: 04 Paź 2004 Posty: 4365 Skąd: Polska
|
Wysłany: 2005-11-11, 09:56
|
|
|
07.11 Sugarsweet Swedes vs.Demons and wizards 19:13
Demons grają 3 na 4
1 runda
Minuta_pl - sweet_Slappa 1:1
Bad_mojo_pl - sweet_Pelle 2:0
Alicecooper_pl - sweet_Elin 1:1
sweet_Zzzzzzzz wygrywa walkowerem, (0:2)
4:4
2 runda
Minuta_pl - sweet_Zzzzzzzz 0:2
Bad_mojo_pl - sweet_Slappa 1:1
Alicecooper_pl - sweet_Pelle 1:1
sweet_Elin wygrywa walkowerem, (0:2)
2:6 ( 6:10 )
3 runda
Minuta_pl - sweet_Elin 1:1
Bad_mojo_pl - sweet_Zzzzzzzz 0:2
Alicecooper_pl - sweet_Slappa 2:0
sweet_Pelle wygrywa walkowerem, (0:2)
3:5 ( 9:15)
4 runda
Minuta_pl - sweet_Pelle 1:1
Bad_mojo_pl - sweet_Elin 1:1
Alicecooper_pl - sweet_Zzzzzzzz 2:0
sweet_Slappa wygrywa walkowerem, (0:2)
4:4 ( 13:19 )
Demons and wizards:
Alicecooper_pl 6
Bad_mojo_pl 4
Minuta_pl 3
Sugarsweet Swedes :
sweet_Zzzzzzzz 4 (+2)
sweet_Elin 3 (+2)
sweet_Pelle 2 (+2)
sweet_Slappa 2 (+2) |
|
|
|
|
zukole
Dołączył: 04 Paź 2004 Posty: 4365 Skąd: Polska
|
Wysłany: 2005-11-11, 10:11
|
|
|
08.11 Piskóták vs. BeeR TeeM 11:21
1 runda
pk_Poweron - Krakonos 0:2
pk_Lamorana - Bejtman 0:2
pk_Kingpeace - Irene78 1:1
pk_Danimi - King_ken 0:2
1:7
2 runda pk_Ecoban za pk_Lamorana
pk_Poweron - Irene78 1:1
pk_Ecoban - Krakonos 1:1
pk_Kingpeace - King_ken 0:2
pk_Danimi - Bejtman 2:0
4:4 ( 5:11 )
3 runda
pk_Poweron - Bejtman 0:2
pk_Ecoban - King_ken 0:2
pk_Kingpeace - Krakonos 0:2
pk_Danimi - Irene78 0:2
0:8 ( 5:19 )
4 runda
pk_Poweron - King_ken 1:1
pk_Ecoban - Irene78 2:0
pk_Kingpeace - Bejtman 1:1
pk_Danimi - Krakonos 2:0
6:2 ( 11:21 )
Piskotak:
pk_Danimi 4
pk_Ecoban 3
pk_Poweron 2
pk_Kingpeace 2
pk_Lamorana 0
Beer Teem:
King_ken 7
Bejtman 5
Krakonos 5
Irene78 4 |
|
|
|
|
zukole
Dołączył: 04 Paź 2004 Posty: 4365 Skąd: Polska
|
Wysłany: 2005-11-11, 14:53
|
|
|
10.11 Dark Team vs. Street Team 18:14
1 runda
dt_Angst - st_Hedgehogevil 2:0
dt_Devotion - st_Kanevskiy 2:0
dt_Martin - st_Midnighter 1:1
dt_Zakon - st_Vladimirs 2:0
7:1
2 runda
dt_Angst - st_Kanevskiy 0:2
dt_Devotion - st_Midnighter 2:0
dt_Martin - st_Vladimirs 1:1
dt_Zakon - st_Hedgehogevil 2:0
5:3 ( 12:4 )
3 runda
dt_Angst - st_Midnighter 1:1
dt_Devotion - st_Vladimirs 0:2
dt_Martin - st_Hedgehogevil 0:2
dt_Zakon - st_Kanevskiy 1:1
2:6 ( 14:10 )
4 runda
dt_Angst - st_Vladimirs 0:2
dt_Devotion - st_Hedgehogevil 2:0
dt_Martin - st_Kanevskiy 0:2
dt_Zakon - st_Midnighter 2:0
4:4 ( 18:14 )
Dark Team:
dt_Zakon 7
dt_Devotion 6
dt_Angst 3
dt_Martin 2
Street Team:
st_Vladimirs 5
st_Kanevskiy 5
st_Hedgehogevil 2
st_Midnighter 2 |
|
|
|
|
|