Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: maestro
2018-03-31, 16:51
redy
Autor Wiadomość
dusksky 
lubie zimne piwo


Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-11-29, 14:25   

roy_ napisał/a:
dla mnie agresywna jak najbardziej ma reda normalnego i po co pieprzenie ze na niego nie zasluguje:)?


Roy slodki chlopcze pomysl raz glowa a nie tym co masz miedzy nogami. Wejdz sobie na staty nicka ugly_girl i zobacz jak volvo na nicku v2160 jedzie ugly by za chwile wejsc na nick odrawodzislaw i nabijac punkciki. Ja wiem ze kochasz kazda dziewczyne na kurniku powyzej 3 roku zycia ale troche rozsadku czlowieku. Zreszta bylem wtedy na stole i slyszalem rozmowke wiec mam informacje z pierwszej reki. Naprawde nie trzeba byc zbyt inteligentnym i miec ranking 2200 by zobaczyc ze punkty na nicku ugly sa nabijane przez volvo. Ja nie gram na poziomie 2100 a z ugly mam 10:2 a przegrywam tylko dlatego ze gralem kozackie rozpoczecia. Wiec sorry oczym mowa?

Pozdrawiam
Zbyszek
_________________
The higher you are
The farther you fall
The longer the walk
The farther you crawl.
 
 
roy_ 
Klubowicz


Dołączył: 15 Wrz 2004
Posty: 281
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2005-11-29, 15:37   

po pierwsze dusk po co w tym poscie zawierasz jakies bzdurne informacje o tych dziewczynkach 3 letnich (w sensie wiadomo po co zeby zdyskryminowac przedmowce i nakierowac czytelnika na swoje racje)

po drugie jesli agrresive girl potrafila wplynac na volvo (tak bardzo lubiacewgo punkty) zeby oddal punkty to rowniez oznacza ze jej sie ten red nalezy

po trzecie jesli by go zrobila ze mna a ja w danym momencie nie bylem dysponowany ale mialem ochote na gre to tez bylby nabity red?!

tak samo jak ja bym wyprowadzil kogos z rownowagi i wygral z nim 5-0 (np. attila wariat)
po prostu spowodowalem tak jak ugly zeby przeciwnik przegral i punkty mi sie naleza


to ze ogrywasz ja 10-0 nic nie znaczy
_________________
Piwo jest pyszne piwo pic trzeba kto pije piwo ten pojdzie do nieba
 
 
 
martin1234 
Hicham El Guerrouj


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 407
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 2005-11-29, 15:56   

Cytat:
po drugie jesli agrresive girl potrafila wplynac na volvo (tak bardzo lubiacewgo punkty) zeby oddal punkty to rowniez oznacza ze jej sie ten red nalezy

Może umówili się, że Volvo daje jej punkty, a później ona Volvo?
_________________
BYKOM STOP!
 
 
 
jopq 
retired


Dołączył: 10 Cze 2004
Posty: 737
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-11-29, 16:01   

roy_ napisał/a:
po drugie jesli agrresive girl potrafila wplynac na volvo (tak bardzo lubiacewgo punkty) zeby oddal punkty to rowniez oznacza ze jej sie ten red nalezy

Tak, masz racje. Chyba wpłyne na swoje jedno konto, a ono ulegnie drugiemu i nie będę nabijał.
 
 
blind 

Dołączył: 25 Kwi 2005
Posty: 119
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2005-11-29, 16:18   

Na co komu ten kolor? nie rozumiem tych ktorzy wszystkimi sposobami probuja miec ten czerwony kwadracik przy nicku, a prawda jest taka ze w tym momencie 'red' prawie, a moze juz zupelnie nic nie znaczy... ("reda ma juz kazdy cipek" :P )

A moze bedziemy komentowac kazdego nowo postalego 'reda' ? :) zasluguje czy tez nie ?! kto mu nabil ? itd...

Co do Ugly to nie wiem jak gra ale wydaje mi sie ze byly gorsze redy :wink:

Pozdrawiam, 'pomaranczowy' Blind
 
 
 
jopq 
retired


Dołączył: 10 Cze 2004
Posty: 737
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-11-29, 16:55   

Ja wiem po co: jednym daje satysfakcje, dla innych to życiowy cel, są jeszcze tacy, co widzą w tym szanse na grę z lepszymi graczami. Generalnie ranking traci wartość zdobywczą jeżeli można go nabić i może to jest lekarstwo?

Ranking jest po to, żeby oszacować siłę przeciwnika. Jak ma 2100, to znaczy, że na ileś tam % gra lepiej niż 1400.

Można pisać o każdym koncie, a nawet mogę się założyć, że takie posty powstaną.

'zielony' jopq
 
 
ermijo 


Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 1950
Skąd: N49°37`E20°42`
Wysłany: 2005-11-29, 21:07   

Akurat nabijanie na Volvo to nie problem, żeby nad nim tak intensywnie spekulować.
Zakładając, że Volvo gra jeden open (ten sam, który lubi Attila) i zna na pamięć parę ruchów (Attili), wynik gry z przeciętnym graczem (oraz z dużą liczbą punktów) będzie na jego korzyść, dopóki ktoś nie wymyśli przez 40 sec innego, nieznanego mu ruchu i zdąży wygrać w pozostałe 20 sec.

Ugly_girl według mnie zasługuje na reda, ponieważ go zdobyła - proste (no chyba że używała programu w grze na 1 min to bym ją jeszcze bardziej podziwiał).

dusksky napisał/a:
Szkoda ze oboje graja na poziomie 1800

To nic złego grać na poziomie 1800, bardziej śmieszą mnie zachowania kurnikowego macho - Roya, dla którego każda kobieta zasługuje na reda o ile mu puści oczo - o takie :



:*

zazdrosny o jego 15 letnie fanki - Ermijo
_________________
Always: "Homo ludens"
Never: "Homo faber"
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2005-11-29, 22:11   

roy_ napisał/a:
po drugie jesli agrresive girl potrafila wplynac na volvo (tak bardzo lubiacewgo punkty) zeby oddal punkty to rowniez oznacza ze jej sie ten red nalezy

po trzecie jesli by go zrobila ze mna a ja w danym momencie nie bylem dysponowany ale mialem ochote na gre to tez bylby nabity red?!

tak samo jak ja bym wyprowadzil kogos z rownowagi i wygral z nim 5-0 (np. attila wariat)
po prostu spowodowalem tak jak ugly zeby przeciwnik przegral i punkty mi sie naleza

Po czwarte roy, to kontynuując Twój tok rozumowania, miałem ranking 3000, bo gracz, z którym grałem te setki gier, miał troche gorszy dzień, i powiedzmy, że z rankingu 2500, przez ten gorszy dzień, nagle spadł na 1600... Aha, no i najważniejsze, namówiłem go na dużą ilość gier, więc właściwie ten red mi się należał, no nie?
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
Paveo 

Dołączył: 22 Cze 2005
Posty: 169
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2005-11-30, 07:19   

Co do ugly girl jerstem pewny ze nabijal poniewaz bylem przy tym i wszystko widzialem a bylo to tak:

najpierw grala z Volvo normalnie i Volvo z 2100 spadl na 2000 po chwili zrobil 2100 samymi wygranymi i wszedl na nicku odrawodzislaw i prawie wszystkie gry przegral a ona zrobila reda.
Ale o co sie tu klocic, jezeli tak to powiedzcie mi czy ten nick nie jest nabity (psychokiller12) kilka ostatnich gier ma rozegrane z psychokiller93, ale to szczeguly.
_________________
motto - Lepiej byc znienawidzonym za to kim sie jest, niz kochanym za to kim sie nie jest...
 
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4356
Skąd: Polska
Wysłany: 2005-12-06, 16:22   

Blind +2100 :P
 
 
bałtyk_gdynia 
Ostrzeżeń: | 1/3/4

Dołączył: 11 Sie 2004
Posty: 170
Skąd: 18°32E 54°32N
Wysłany: 2005-12-08, 10:22   

Vince (Rocky Balboa)
 
 
ermijo 


Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 1950
Skąd: N49°37`E20°42`
Wysłany: 2005-12-13, 17:57   

Sewerys181818 :) 2100+
_________________
Always: "Homo ludens"
Never: "Homo faber"
 
 
kantpie 
jajcol :)


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 280
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2005-12-23, 16:13   

Raven__ 2100+

Pozdrawiam.
 
 
ermijo 


Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 1950
Skąd: N49°37`E20°42`
Wysłany: 2005-12-29, 17:03   

Kim jest Sergey_karpin ? Zapytuję, ponieważ nie kojarzę go z nikim z oficjalnej listy Ondika (albo Zukole`a)
_________________
Always: "Homo ludens"
Never: "Homo faber"
 
 
bałtyk_gdynia 
Ostrzeżeń: | 1/3/4

Dołączył: 11 Sie 2004
Posty: 170
Skąd: 18°32E 54°32N
Wysłany: 2005-12-29, 19:41   

ermijo napisał/a:
Kim jest Sergey_karpin ? Zapytuję, ponieważ nie kojarzę go z nikim z oficjalnej listy Ondika (albo Zukole`a)


wydaje Mi sie ze Runes
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group