Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pozagomokowe sukcesy członków PSGRiP
Autor Wiadomość
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2006-01-29, 20:27   

No gratulacje, "Na pozycji pierwszej, ostatecznie bez żadnej porażki, zakończył debel - Obojętnie. Stało się tak za sprawą P. Małowiejskiego - napastnika, który wykorzystał niemalże każdą sytuację podbramkową" - omg :D

No ja pisuję do gazety lokalnej (nie wiem czy to sukces) i jestem podniecony, bo nikt z moich rówieśników nie ma takiego wstępu w dalszą edukację jak ja :P (A przypominam, że chce byc dziennikarzem :P )

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
jopq 
retired


Dołączył: 10 Cze 2004
Posty: 737
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-01-29, 22:11   

Chciałbym z Tobą zagrać Angst...

Jeszcze nigdy nie grałem z kimś naprawdę dobrym i za takiego nie mogę się uważać, dobrze jest wiedzieć ile brakuje...
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2006-01-29, 23:28   

Może to pytanie nie na temat, ale czy wy też mieliście w sesji 6 egzaminów, czy to tylko taki wymysł moich pojebusów?
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
HonoR 
Emeryt

Dołączył: 05 Maj 2004
Posty: 398
Skąd: Bytom
Wysłany: 2006-01-29, 23:37   

angst napisał/a:
Już nikt nie ma sukcesów, czy wszyscy są tacy skromni? :)




A to ja też wpiszę choć nawet mi przez myśl, nie przyszło by to zrobić w tamtym czasie :)

http://www.sfinks.org.pl/...tion=eliminacje


Magiczna liczba: 26

Niestety finał był w dniu turnieju w Toruniu.


_________________
Zawartość alkoholu we krwi [||||||||||||||||] 63%
 
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2006-01-29, 23:41   

To i ja także pogratuluję ;)
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2006-01-29, 23:43   

Gratki Tomek :)

jopq napisał/a:
Chciałbym z Tobą zagrać Angst...

Jeszcze nigdy nie grałem z kimś naprawdę dobrym i za takiego nie mogę się uważać, dobrze jest wiedzieć ile brakuje...


Zależy, co rozumieć pod pojęciem "dobry". Ja jestem niezły jak na amatora. Najlepszy gość, z którym grałem, został podobno niedawno Wicemistrzem Świata. Na stole z szybą wygrałem z nim nawet coś, ale jak poszliśmy na jego stół, to już były baty raczej :roll:

Żeby grać dobrze, to trzeba ćwiczyć i to dużo. Ja teraz gram raz na pół roku, jak znajdę moment żeby wyskoczyć z kumplami do baru. Na studiach to grywało się i po kilkanaście gier dziennie.

Pozdrawiam

Angst

P.S. Jopq w Karuzeli jest (był) stół, jak będą jakieś mistrzostwa, to z chęcią zagram :)
 
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2006-01-30, 00:08   

bad_mojo napisał/a:
Może to pytanie nie na temat, ale czy wy też mieliście w sesji 6 egzaminów, czy to tylko taki wymysł moich pojebusów?


ja mam w tej sesji 6, a w nastepnej 8 egzaminow, hehe
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2006-01-30, 11:27   

A ja mam 1 konkretny egzamin i jakies tam 2 smieszne malutkie :rotfl: Ale na 3 roku mialem po 6-8 egzaminow na semestr + pare zaliczen :|
 
 
 
kashon 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 282
Skąd: Warszawa/B-stok
Wysłany: 2006-01-30, 11:58   

Ece napisał/a:
A ja mam 1 konkretny egzamin i jakies tam 2 smieszne malutkie :rotfl: Ale na 3 roku mialem po 6-8 egzaminow na semestr + pare zaliczen :|


Zdarzalo mi sie miec do zaliczenia 16-17 przedmiotow w semestrze, czyli jakies 12 egzaminow + 4-5 innych form zaliczen... i na kazdy bylem przygotowany ( nie uznaje sciagania ) :)

Wspomne tez, ze mialem kiedys 8 egzaminow w tygodniu, w tym 3 jednego dnia...


kashon
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-01-31, 12:38   

. . .Grając w Tibię na serwerze pvp zginąłem po raz pierwszy na poziomie 53. Dodam że stało się to przez omyłkowe odłączenie skrętki od switcha przez mojego straszego brata; dodam także, że nie unikałem niebezpiecznych sytuacji z których wychodziłem zawsze obronną ręką.
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
jopq 
retired


Dołączył: 10 Cze 2004
Posty: 737
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-01-31, 13:21   

Napisałem edytor Gomoku na komórki z możliwością tworzenia, czytania i zapisywania drzewa ruchów. Komórki mają małą rozdzielczość, więc numerowanie kamieni, litery oraz liczby opisujące planszę będę dla większości telefonów zablokowane (nokia 128x128 px. - czyli jakies 100/15 = nie da się wyraźnie ich wyświetlić).

Dodałem pare bajerów jak numerowanie od #n ruchu, ale to tylko dla posiadaczy większych ekraników :)

Kolory są do uzgodnienia i czekam na propozycję, jeżeli aktuane nie będą pasowały. Najwcześniej jutro dopracuje menu - dostosuje do małych ekranów - i wtedy dam linka + założe oddzielny temat, a jak na razie mogę pokazać zrzut:

http://www.gomoku.boo.pl/J2ME/beta_1.1.bmp



-- Nie na temat, ale na razie nowego nie będę zakładał, a starych odgrzebywał.
 
 
lutalek 
WALI MNIE IMMUNITET

Dołączył: 29 Maj 2004
Posty: 413
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2006-01-31, 15:53   

jeżeli to faktycznie zadziała to będzie to krok milowy w gomoku, być może jest to ewenement na skale światową, jopq chętnie sobie to zainstaluje, może być nawet za kase
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2006-01-31, 16:15   

Niestety, kabel do mojego telefonu nie chce działać, więc pozostaje jedynie IrDa, której nie posiadam lub próba bezposredniego ściągniecia na telefon (chociaż wątpie, bys mial takie mozliwości). W ogóle masz jakies doswiadczenie w tworzenie programów akurat na telefon? Jeśli takie coś powstanie, wydam każde pieniądze, żeby mieć :P

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
shakal 

Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 36
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-02-01, 21:59   

Tak sobie czytam o tych waszych sukcesach i właśnie pomyślałem sobie że Adaś Małysz przy Was to normalnie jakaś "cieńka pyta". W każdym razie gratulacje. :D
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-01-13, 22:06   

. . .Pora odświeżyć temat! Swój debiutancki występ na scenie zaliczył dziś Konrad50 (pro_gram, mastermiind), zapraszam do oglądania (na scenie pierwszy z lewej):

http://pl.youtube.com/watch?v=7Wkr8krkdno

http://pl.youtube.com/watch?v=ne3GXEN3vUY

http://pl.youtube.com/watch?v=nKDYaAWzBY4

. . .Jeszcze raz gratuluję!
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group