Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wisła Kraków - Legia Warszawa

Kto wygra? Wisła Kraków czy Legia Warszawa?
Wisła Kraków
44%
 44%  [ 4 ]
Legia Warszawa
44%
 44%  [ 4 ]
Będzie remis..
11%
 11%  [ 1 ]
Głosowań: 9
Wszystkich Głosów: 9

Autor Wiadomość
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-11-27, 18:53   Wisła Kraków - Legia Warszawa

Zakłady, tak na szybko.

Krótka ankieta, przy okazji niech kazdy kto zagłosuje napisze na kogo. Nieważne dlaczego, nieważne z jakiej okazji.

Mój typ: Wisła Kraków
Wynik: 2:0

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2005-11-27, 18:59   

Legia Warszawa 7:0
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2005-11-27, 19:04   

ostrozny typ - 2-1 dla wisly, chociaz marzy mi sie, zeby odegrali sie za ostatnie mecze w warszawie... i to tak z nawiazka...
 
 
 
jopq 
retired


Dołączył: 10 Cze 2004
Posty: 737
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-11-27, 19:59   

1,5-0,5 dla Legii ( to jest dopiero ostrożność :) ) Rozumiem kto bliżej?
 
 
pawelcio 
Zagłębie Sosnowiec


Dołączył: 17 Lis 2004
Posty: 103
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2005-11-27, 20:48   

2:0 dla Legii :D

Pawełcio®
_________________
Niepuszczone bąki są szkodliwe, bo dostają sie do mózgu i stąd biorą się posrane pomysły.
 
 
losiu 
Łoś super ktoś


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 426
Skąd: Złotoryja
Wysłany: 2005-11-27, 21:03   

0-0, 1-0 Wisła Lub 2-1 Wisła
 
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2005-11-27, 22:40   

wiselka niestety bez rewelacji, przygniatajaca przewaga, ale to legia miala lepsze sytuacje. bardzo slabo wykonywane stale fragmenty gry, legia grala defensywnie i wlasciwie tylko z roznych/wolnych mozna bylo im zagrozic, ale chyba tylko kuzba oddal w miare grozny strzal po takim dosrodkowaniu.
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-11-27, 23:10   

Legia grała bardzo słabo (normalka), opierali swoją grę głównie na kontratakach. Wisła powinna częściej wykorzystywać Błaszczykowskiego, a sędzia jest głupi, bo Ouattara skończył mecz bez kartki (sic!), chociaż pan Hubert i tak nie robil większych błędów.

Ogólnie dobry mecz, fajnie się oglądało, Sokołowski II i Włodarczyk swoją nieskutecznością dali nam remis, ale Baretto też moglby strzelić, Kuźba również. Wisła mistrzem jesieni, powinni wygrać - śmiałem się z Wdowczyka i innych, którzy cieszyli się jak dzieci po tym remisie - a Wiślacy załamani. Od razu widać kto w co mierzy. ;)

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-11-28, 09:50   

adik napisał/a:
Legia grała bardzo słabo (normalka), opierali swoją grę głównie na kontratakach


Opieranie gry na kontratakach ma się nijak do tego, czy drużyna grała słabo. Jeśli takie były założenia taktyczne (a zdziwiłbym się, gdyby było inaczej), to Legia zagrała bardzo dobry mecz (zrealizowali najważniejsze założenie - ograniczyli poczynania ofensywne Wisły i nie stracili bramki), a jedyną wadą była skuteczność, gdyż okazje do zdobycia bramki były.

adik napisał/a:
śmiałem się z Wdowczyka i innych, którzy cieszyli się jak dzieci po tym remisie - a Wiślacy załamani. Od razu widać kto w co mierzy. ;)


Jeśli w teoretycznie najcięższym meczu sezonu uzyskuje się remis, to trudno nie być zadowolonym. To Wisła, a nie Legia, miała ten mecz wygrać. Na zwycięstwo Legii czas przyjdzie na Łazienkowskiej. Bardzo dobrze było widać, że warszawianie zwietrzyli szansę - obie drużyny walczą o mistrzostwo i zapowiada się ciekawa rywalizacja.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
pawelcio 
Zagłębie Sosnowiec


Dołączył: 17 Lis 2004
Posty: 103
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2005-11-28, 10:53   

Z tego co widziałem to Legia miała lepsze sytuacje, Wisła poza jednym strzałem Brożka nic nie pokazała. Legioniści założyli sobie nie przegrać na wyjeździe, więc grali swoje, czyli to co trener im nakreślił, wypełnili plan i z tego się cieszyli. Wisła miała wygrać, nie wygrali, baa, byli słabsi - więc opuszczali boisko ze spuszczonymi głowami, Legia się cieszyła. A to, że Wisła miała piłkę przez więcej czasu nijak ma się do oceny meczu, bo kopać na własnej połowie sobie mogą ile chcą, gorzej że nie umieją kopać na połowie przeciwnika. Nawet w LM światowe drużyny grają z kontry i to nic złego - ot taki sposób na wygranie meczu na wyjeździe.

Pawełcio®
_________________
Niepuszczone bąki są szkodliwe, bo dostają sie do mózgu i stąd biorą się posrane pomysły.
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2005-11-28, 13:00   

pawelcio chyba nie widziales meczu, a tym bardziej statystyk, jesli mowisz, ze wisla uzyskala taka przewage w posiadaniu pilki, bo grala na swojej polowie:-))) srednia pozycja asa wlodarczyka to okolice srodka boiska, cala reszta legii byla cofnieta, a wisla sobie rozgrywala jak chciala, tak mniej wiecej do pola karnego warszawiakow. trudno w ogole mowic po remisowym meczu, zeby ktorys zespol byl slabszy. gdyby tak bylo to legla by wygrala.
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-11-28, 16:53   

pawelcio napisał/a:
Z tego co widziałem to Legia miała lepsze sytuacje, Wisła poza jednym strzałem Brożka nic nie pokazała. Legioniści założyli sobie nie przegrać na wyjeździe, więc grali swoje, czyli to co trener im nakreślił, wypełnili plan i z tego się cieszyli. Wisła miała wygrać, nie wygrali, baa, byli słabsi - więc opuszczali boisko ze spuszczonymi głowami, Legia się cieszyła. A to, że Wisła miała piłkę przed więcej czasu nijak ma się do oceny meczu, bo kopać na własnej połowie sobie mogą ile chcą, gorzej że nie umieją kopać na połowie przeciwnika. Nawet w LM światowe drużyny grają z kontry i to nic złego - ot taki sposób na wygranie meczu na wyjeździe.


Proponuję, abyś poświęcił 90 minut na obejrzenie tego meczu. Wiślacy opuszczali stadion ze spuszczonymi głowami, bo któryś mecz z rzędu razi ich nieskuteczność (pomijając wtorkowy z Cracovią), a już szczególnie z Legią, która grała 5-4-1 z Ouattarą, który spokojnie powinien dostać co najmniej żółtą kartkę - najczęściej faulował, wiele razy groźnie.

Dokładnie, as Włodarczyk (potem Janczyk :D ) stał sobie maksymalnie na połowie boiska, gdzie czasami dostawał piłkę, próbował biegać w pole karne, ale nic z tego. W Wiśle BARDZO brakowało Sobolewskiego - Cantoro grał dobrze, ale ograniczyli podania do niego. No a Baretto wolał się modlić.

Co do tego jednego strzału. Brożek ok, ale czemu nie wymieniłeś uderzenia Portugalczka? Świetny strzał, ale niestety Fabiański ustawiony był dobrze.

Co do tego posiadania piłki - widziałeś człowieku co się działo do 15 minuty? Potem była przerwa krótka, atakowała Legia i znowu Wisła. Ostatnie 20 minut to też była hegemonia tylko jednego zespołu.

Aha, jestem przekonany, że mecz na Łazienkowskiej za pół roku nie będzie o niczym decydował - Wisła, jak tylko uporządkuje wszystko, będzie jak zwykle - nie do pokonania! :]

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group