Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Turniej prywatny IRP
Autor Wiadomość
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2006-01-13, 14:45   Turniej prywatny IRP

Postanowiłem wcielić w życie jeden z pomysłów Adika - zapraszam dziś wszystkich członków IRP na turniej prywatny - godz. 21:30, 7 rund, 10 minut na partię, swap, organizator irp_angst :)

Jest to na razie turniej testowy - zobaczymy, jakie będzie zainteresowanie i co z tego wyniknie ;)

Jedynym kryterium warunkującym akceptację zgłoszenia jest przynależność do IRP (gramy nickami IRP), po turnieju omówimy (o ile będzie odpowiednia ilość osób) także strategię na mecz z Rumunią ;)

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Peaceman 


Dołączył: 22 Mar 2005
Posty: 302
Skąd: Syreni Gród
Wysłany: 2006-01-13, 15:50   

Naprawdę nie wiem czy jest sens zakładanie turnieju kilka godzin przed startem. Pewnie zjawi się niewiele osób, bo po prostu mało osób będzie o nim wiedzieć, a będzie to dla Ciebie podstawa żeby powiedzieć że pomysły Adika są złe i nie mają praktycznego zastosowania.

Mnie niestety nie będzie.
_________________
Peace&Love
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2006-01-13, 16:20   

Bez przesady, nie po to robię ten turniej, żeby później napisać "a nie mówiłem" :?

Wiem, jaka jest mniej więcej częstotliwość odwiedzin na forum, można bez trudu sprawdzić, ile osób powinno dowiedzieć się o takim turnieju. Ponadto, kto by wyciągał wnioski po jednej udanej/nieudanej imprezie?

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Gość

Wysłany: 2006-01-13, 16:42   

Moze sie pojawie, ale nie gwarantuje.

Chcialbym tylko zwrocic uwage, ze studenci maja okres przed sesja, jest pelno nauki (sam dobrze to rozumiesz), a znaczna czesc graczy to wlasnie studenci, dlatego styczen to chyba nie jest najlepszy okres na tego typu przedsiewziecia. Na dodatek dzis jest piatek :)
 
 
Peaceman 


Dołączył: 22 Mar 2005
Posty: 302
Skąd: Syreni Gród
Wysłany: 2006-01-13, 16:48   

Moje słowa w poprzednim poście były spowodowane frustracją, że nie moge wziąć udziału w dzisiejszym turnieju ;) .


angst napisał/a:
Ponadto, kto by wyciągał wnioski po jednej udanej/nieudanej imprezie?

mam nadzieje że nie Ty :)
_________________
Peace&Love
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2006-01-13, 17:04   

Panowie, spokojnie :)

MAF przed uruchomieniem turniejów oficjalnych też nieźle testował - np. turniej o 6:45 czy 7:15 (brałem w nim udział :wink: ).

Mam tą szczęśliwą sytuacją, że byłem już uczniem, studentem i teraz pracuję, więc wiem "o co chodzi" w każdej z tych grup (no, nie uczyłem się w gimnazjum i dość krótko byłem bezrobotny, a emeryta chyba żadnego nie ma w IRP ;) ). Potestuje się, a potem wybierzemy jakieś w miarę stałe daty na takie turnieje, dobierzemy ich częstotliwość itp. Oczywiście pod warunkiem, że będzie jakiekolwiek zainteresowanie.

Pomyślałem o piątku, aby zapełnić lukę po ulubionym turnieju wielu graczy, czyli piątkowym o 22:15 :) Jak na razie to są testy, turnieje nie mają bezpośredniego przełożenia na nic. Jest po prostu szansa pograć sobie w doborowym gronie o określonej porze ;)

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2006-01-13, 17:37   

Jak tylko wyrobię do domu, to się pojawię.
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
kantpie 
jajcol :)


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 280
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2006-01-13, 19:22   

Nie wiem czy mnie to dotyczy, bo dopiero dołączyłem, ale niestety nie pojawie się na turnieju. Jest to dla mnie za późna godzina. Może nie z tego powodu, że już śpie, ale dlatego, że już o tej godzinie nie myśle.

Pozdrawiam.
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2006-01-13, 20:34   

Jeśli mogę, to zagram. Teoretycznie jestem w IRP..

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2006-01-13, 20:41   

Teoretycznie jesteś, a praktycznie musisz się zdeklarować do jutra, bo startuje kolejna tura :)

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2006-01-13, 20:55   

Jeśli więc jestem, potwierdzam udział w turnieju. Będę na pewno.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
blind 

Dołączył: 25 Kwi 2005
Posty: 119
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-01-13, 22:45   

Brawo Angst za decyzje, a glownie za date, szkoda, ze o 21 nie postanowiles by rozegrac taki turniej.
Nie mam nic do samego turnieju, wrecz jestem ZA, tylko data powinna byc podana kilka dni wczensiej, rozumiem, ze jest to turniej probny....ale co maja pomyslec o tym ci, ktorzy przyszli zobaczyc rywalizacje graszy IRP?!?! 5 graczy? to chyba jakis zart :| (na pewno czyms takim nie przyciagniemy wiekszej ilosci graszy do IRP, to chyba tlyko potrafi zniechecic graszy - mowie tutaj o frekwencji)
Sadze, ze ten krok byl w Twoim wykonaniu nieprzemyslany i pod naciskami Adika !
Mam nadzieje, ze wiecej takich bledow nie bedzie popelnionych.

P.s. Dowiedzialem sie o turnieju 5 minut przed jego rozpoczeciem od Adika, gdyby nie on to bym nie zagral.
Dzieki Adik za info :)
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2006-01-13, 22:54   

1. Adik nie namawiał Angsta, cały dzień mnie nie było, wróciłem o 20 i zobaczyłem temat.

2. Szukałem kogokolwiek z IRP, kto mógłby zagrać - poinformowałem Cię, bo zależało mi na frekwencji.

3. Wyjątkowo fajna sprawa - w związku z tym POTWIERDZAM chęć gry w IRP, oby więcej takich meczów.. No i muszę zapewnić spadek Aaru, Lutalkowi i Losiowi, więc jestem potrzebny reprezentacji.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2006-01-14, 02:26   

blind napisał/a:

Sadze, ze ten krok byl w Twoim wykonaniu nieprzemyslany i pod naciskami Adika !


Krok był nie przemyślany, bo nie było nad czym myśleć. Turniej nie miał na nic wpływu, ot szansa pogrania ze znajomymi z IRP. Może w przyszłości ranga tych turniejów się zmieni, jak na razie był to zwykły turniej prywatny (no może nie do końca zwykły, bo tylko dla IRP).

Nie można podchodzić do tego tak egoistycznie - ileś osób nie miało szansy w nim zagrać, ale gdyby go nie było, to nikt by nie zagrał - prawda? :roll:

Dziękuję wszystkim za przybycie i gratuluję Vince'owi zwycięstwa :)

Turnieje będą się odbywały regularnie, prawdopodbnie raz na tydzien bądź dwa. Oczywiście ogłaszane będą dużo wcześniej niż wczoraj, to był wyjątek. Będzie okazja pograć w turnieju we własnym gronie, ze zminimalizowanym ryzykiem niestosownych zachowań i co najważniejsze - brak anonimowości.

Pozdrawiam

Angst

P.S. A za to "naciskanie" Adika, to się prawie obraziłem :evil:
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2006-01-18, 18:55   

Witam.

Ja proponuję turniej w czwartek - myślę, że będzie to dobre wejście w IRP. Angst, co Ty na to? Odpowiednia reklama (via mail lub GG) na pewno zwiększy liczbę uczestników..

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group