Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mam troszkę dosyć...
Autor Wiadomość
boreasmun 
boreasmun


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-06-17, 17:03   Mam troszkę dosyć...

... kasowania postów i sposobu moderowania tego działu przez Ece. Ja rozumiem, że na 10 ostatnich postów 8 wymagało usunięcia, ale to troche głupio pisac cos do wszystkich, a potem mieć świadomośc, że trafiło tylko do tych, którzy weszli na forum przed Ece. Oczywiście w żytciu tak jest, że szef ma zawsze rację, ale nie jestesmy w żadnym przedsiębiorstwie, a ze stanowiskiem moderatora nie wiażą się żadne korzyści materialne ani prestiżowe, więc doszedłęm do wniosku, że nie mam sie po co męczyć.
Publicznie zatem rezygnuje z moderowania tego forum i rangi moderatora.

Pozdrawiam
Janek

PS. Może pierwszy post, od bardzo dawna, który nie zostanie usuniety, ale kto wie :wink:
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-06-17, 18:28   

Nie ma problemu - szkoda jednak ze wczesniej nie podjales dyskusji ze mna na ten temat, po PW, ktora do Ciebie wyslalem.

Co do reszty, to chyba nie chodzi tu o moje tlumaczenie sie z tego - jesli ktos chce cos dodac, to bardzo prosze - chetnie ustosunkuje sie do wypowiedzi, jesli taka bedzie czyjas wola.
 
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-06-17, 19:10   

Moje zdanie jest takie, zeby Ece nie usowal nawet takich glupich i zenujacych postow, ktore kiedy czytam gorzej sie czuje myslac, ze ktos mogl napisac cos tak idiotycznego.

Zgadzam sie z Toba Ece, ze w tym dziale pojawia sie (szczegolnie w ostatnim czasie)
duzo postow, ktore najlepiej wywalic, jednak ja bym nie usowal nic. One tylko swiadcza o ludziach ktorzy je pisza. Niech zostana na miejscu zeby kazdy bedzie mogl zobaczyc z kim ma doczynienia.
Rozumiem, ze to ,,Twoje foum,, i masz pewnie wizje jego rozwoju, ale musze zgodzic sie ze wszystkim co napisal powyzej Boreasmun (oczywiscie oprucz jego rezygnacji).

Chcialbym, zeby moderatorzy mieli wieksza swobode w moderowaniu swojego dzialu (bez ingerencji pana administratora). Nie uwazam przy tym ze zle administrujesz. Przeciwnie. Mysle ze robisz to rozsadnie, co np. widze wpolemice z m_head. Sugeruje tylko zebys wyluzowal z tym usowaniem postow.
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-06-17, 19:44   

Okreslenie "Twoje forum" jest troche nietrafione, ale mniejsza o to...

Oczywiscie jednym ze sposobow jest zostawianie postow (chyba nikt nie bedzie za tym ze doslownie "wszystkich"), z tym ze moje doswiadczenie pokazuje, ze robi sie wtedy jeden, wielki burdel po prostu.

Mozna zostawiac posty takich osob, tylko uzytkownik X zalozy jakis temat, a Y go nie lubi, to mu powie co o nim sadzi. X odpowie, ktos dorzuci swoje 3 grosze i tak temat bedzie mial kilkadziesiat postow o... Forum Polskiej Federacji Gomoku, Renju i Pente, gdzie gracze moga sie wyzywac, bo na kurniku MAF za takie praktyki blokuje konta.

Mozna wziac rowniez pod zasadnosc tytulowanie tematow, ktore sie zaklada. Ktos wchodzi na forum, dzial "Hyde Park". Patrzy, jest temat "Nicki", wiec moze zechce poczytac sobie, co ciekawego na ten temat maja do powiedzenia inni. Problem w tym, ze dowie sie co najwyzej, ze jeden gracz nazwal drugiego zjebem, ze ktos moze jedzie do Holandii, a innych to nie obchodzi.

Inna sprawa, ze takie podejscie wskazuje na bezzasadnosc obecnosci moderatora na tym dziale, gdyz bylby to tylko ladny tytul i inny kolor przy nicku.

Forum to nie chat, a nawet na takich zwykle sa operatorzy, ktorzy kontroluja to, co sie dzieje na kanale ogolnym. Malo wdzieczna funkcja, acz prestizowa.
 
 
 
Barfko 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 556
Skąd: 49°25'N8°45'E
Wysłany: 2004-06-17, 22:38   

No to może jakiś czat, gdzie i o ekskursyjach familijnych i o wzajemnej ewaluacji by można było do woli. Ale chyba bredzę, nigdy nie byłem na żadnym czacie (chyba, że biernie na kurniku w trakcie jakiejś niesatysfakcjonującej gry), więc nie wiem jak to jest.
 
 
specyk_14 
Jaga Pany !


Dołączył: 05 Cze 2004
Posty: 88
Skąd: Białystok
Wysłany: 2004-06-17, 23:16   

Boreasmun: moim zdaniem źle robisz ze rezygnujesz z moderowania forum. Dla mnie bycie administratorem, moderatorem to jest tylko wielki zaszczyt, że ktoś mnie poprostu docenia. Ja nie wiem co się dzieje na forum i czy naprawde tak duzo jest kasowanych postów, bo ja duzo nie piszę do będzie dopiero moj 4 post.



Barfko: masz rację z tym chatem można założyć poprostu chata w najprostszej wersji np. na serwerze http://www.polchat.pl/ tam poprostu ktoś miałby kolorek czerowny (admina) i jesli jakieś osoby by przeszkadzały to poprostu komenda /kick lub też jesli jest bardzo dokuczliwy /ban



Pozdrowienia

specyk_14
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-06-18, 15:55   

Dla mnie bycie moderatorem nie jest zaszczytem, bo albo trzeba kogoś opier.. (kasować i zmieniać posty), i potem mieć "wrógów", albo trzeba sie wkur.. (nie szanować zachowania adminów, którzy tną jak chcą), bo o niczym się nie decyduje..

Bore, rezygnuj, dobrze radzę, bo i czasu nie masz za dużo i nic tu się takiego nie będzie dziać, bo mamy głównego Prezesa forum, który tnie niczym Sekunda.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
boreasmun 
boreasmun


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-06-20, 23:35   

Oj tnie, tnie... :)
ale jak zrezygnowałem to od razu jakoś się strasznie duzo postów na dziale zrobiło, więc chyba decyzje dobrą dla forum podjąłem :wink: :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group