Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-11, 04:59
Mistrzostwa Polski 2006 w gomoku
Autor Wiadomość
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-03-06, 09:56   

Chcialbym poinformowac wybierajacych sie na turniej, ze w Niedziele 12.03.2006 o 14:30 odbedzie sie mecz Cracovia - Wisla. Dlatego po przyjezdzie do Krakowa sugeruje nie machac szalikami innych klubow i spiewac piosenek gdyz w tych dniach podwyzszona bedzie aktywnosc zarowno kibicowskich grup mocnych wrazen jak i policji. Szczegolnie nalezy miec na uwadze to dlatego, ze ulica Oleandry znajduje sie jakies 500 metrow od stadionu Cracovii gdzie bedzie rozgrywany mecz (wystarczy przejsc Blonia).

Pozdrawiam Soul
 
 
 
BlueMan 


Dołączył: 08 Lis 2004
Posty: 224
Skąd: CHORZÓW
Wysłany: 2006-03-06, 13:36   

Wczoraj w nocy obejżalem spotkania polskiej ligi , kur..... nie szlo inaczej przeciez te idioty ( z calym szacunkiem do Soula ) zabijaja sie miedzy soba na ulicach a my bedziemy sie znajdowac tuz pod boiskiem !! ;/ na szczescie tylko podczas noclegu , bo podczas turnieju na reymonta mamy troche dalej .... ale to i tak nie zwalnia nas od modlitw i proszenia o bezpieczny powrot ....

17-letni chłopak zginął w Krakowie wskutek ran zadanych mu nożem. Prowadzone przez krakowską policję śledztwo wskazuje, że były to porachunki pomiędzy pseudokibicami Wisły i Cracovii
 
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2006-03-06, 16:59   

blueman, nie panikuj, podczas derbow (czy w ogole meczow) w okolicy stadionow roi sie od policji, ktora tylko czeka na okazje, zeby popacyfikowac 'kibicow'. sam mieszkam niedaleko i czasem chodze popatrzec jak sie nawzajem gonia po mojej dzielnicy. powinno byc w miare bezpiecznie, ale oczywiscie lepiej sie pilnowac, no i nie prowokowac bez sensu, a nikomu nic sie nie stanie. na osiedlach pewnie beda dymy, ale w centrum nie powinno sie wiele dziac.
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2006-03-06, 17:06   

Pytanie, wbrew pozorom istotne i jak najbardziej poważne, czy w miejscu turnieju/noclegu są w miarę bezpieczne miejsca parkingowe?

Pozdrawiam

Angst

P.S. Soul, nie startujesz w MP? :twisted:
 
 
 
BlueMan 


Dołączył: 08 Lis 2004
Posty: 224
Skąd: CHORZÓW
Wysłany: 2006-03-06, 19:06   

KLUB ŚLĄSKI sie zorganizowal i jedzie nas 14 osób , śmiało możemy wkroczyć na jakieś małe osiedle :) może też sie na jakąś gonitwe załapiemy :) Angst w miejscu noclegu lepiej nie zostawiać samochodziku :D natomiast w miejscu turnieju to nie zabardzo mozna parkowac z tego co mi wiadomo .....
 
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-03-06, 20:55   

Mysle ze w miejscu noclegu mozna spokojnie zostawic samochod. Nie jest tam bardziej niebezpiecznie niz gdzie indziej, chociaz na pewno w dniu meczu bedzie tam parkowalo sporo kibicow. Z reguly dym po meczu Cracovii idzie w strone ulicy Pilsudskiego (to w strone miejsca turnieju :P ) oraz parkingu przed Muzeum Narodowym i Hotelem Cracovia. Ogolnie bedzie fajnie, niektorzy sobie zobacza polewaczke, byc moze nawet w akcji :D :D:D
 
 
 
BlueMan 


Dołączył: 08 Lis 2004
Posty: 224
Skąd: CHORZÓW
Wysłany: 2006-03-06, 21:36   

kocham prysznice w zimie :)
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2006-03-06, 23:29   

BlueMan napisał/a:
na szczescie tylko podczas noclegu , bo podczas turnieju na reymonta mamy troche dalej


Na jakiego Reymonta? Omg, to ulica przy której jest stadion Wisły, a to Craxa jest gospodarzem.. o_O

angst napisał/a:
Soul, nie startujesz w MP?


Bardzo niemile mnie zaskoczyłeś tym pytaniem. Z tego co wiem, to w Krakowie obie drużyny maja zabronione wpuszczania kibiców gości.. (tak słyszałem, może jakoś przekręcilem), więc raczej walka będzie głównie pozastadionowa - jeśli Soul sie do niej włączy, to faktycznie może go na MP nie być :P

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-03-07, 15:07   

Zawsze można zrobić gomokową bojówkę i pójść na miasto, zamiast wtykać kulki. Może nawet soul by załatwił jakąś ustawkę. :lol:
 
 
blind 

Dołączył: 25 Kwi 2005
Posty: 119
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-03-07, 15:47   

Wroclaw(Nc , Roy i ja na 100%, a z Amigo jeszcze nie wiadomo...) mial wyjechac o 15:04, a 19:34 Krakow Glowny.
Teraz sie zastanawiam, czy nie lepiej jechac o 17:03 i na miejscu byc o 21:23
Pytanie tylko, czy Katowice na nas poczekaja okolo 20 minut ? A moze Krakusy maja czas zeby nas odebrac o 19:30 i oprowadzic po... :D

Roy, Nc napiszcie ktorym chcecie jechac(oba pospiechy), mi to jest obojetne :)

P.s. Co sie stalo z kontem Amigo na tym forum ? :| zniknelo?!

[edit] Amigo 'raczej' nie jedzie
Ostatnio zmieniony przez blind 2006-03-07, 18:40, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2006-03-07, 17:10   

Nie ma problemu, żeby poczekać (ale to tylko moje zdanie, a nie "klubowe").
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
lutalek 
WALI MNIE IMMUNITET

Dołączył: 29 Maj 2004
Posty: 413
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2006-03-07, 19:59   

a ile weźmiecie ze sobą argumentów żebyśmy poczekali ?
 
 
 
blind 

Dołączył: 25 Kwi 2005
Posty: 119
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2006-03-07, 20:10   

bedziemy miec duzo... a ile doczeka do Kraka to juz nie wiem... :) jest ryzyko, jest przyjemnosc :P
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-03-08, 10:59   

UWAGA!!!

Za ok. 23 godziny uplywa wyznaczony "bezpieczny" termin nadsylania zgloszen. Osoby, ktore przysla zgloszenie po tym terminie, oprocz podwyzszenia oplaty startowej musza sie liczyc z ew. dodatkowymi niespodziankami. Mam tu na mysli sprawe obiadow i noclegow (jest chyba oczywiste, ze rezerwacja dotyczy tylko zapisanych osob) oraz niestety mozliwosc ograniczenia liczby startujacych ze wzgledu na liczbe posiadanych zegarow szachowych :/.
 
 
 
lutalek 
WALI MNIE IMMUNITET

Dołączył: 29 Maj 2004
Posty: 413
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2006-03-08, 15:36   

prosiłbym o odpowiedź na mojego posta dotyczącego warunków noclegowych w schronisku, jakoś chyba mój post pozostał niewidoczny (może pisze za małą czcionką) i nie chodzi mi o to czy na wyposażeniu jest tv i barek, tylko głównie o pościel - jest, nie ma, jest tylko koc albo poduszka, są poszewki a nie ma kołder itp. wydaje mi się to dość istotne, żeby nie tachać niepotrzebnie ze sobą koca, śpiwora lub poduchy, tym bardziej że nie jade tym razem autem :|

...a link do schroniska nie chodzi
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group