Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Złota Liga KERYO PENTE
Autor Wiadomość
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2006-02-16, 15:28   

dziwne utratos, ze nie byles taki wygadany zanim wszystko ruszylo, tylko dopiero po fakcie

utratos napisał/a:
Ilość rund i czas pozostawić taka sama ( chociaż wołałbym 7 czy 10 takie sa realia ..)


taa, zwlaszcza, ze wiekszosc wczorajszych uczestnikow miala problemy z czasem i chcialaby grac na 7minut...

utratos napisał/a:
Rejestracja jest skomplikowana w porownaniu z kurnikowa, nie?
Jeśli celem turniejów jest tylko granie czołówki miedzy sobą no to spoko ale jeśli chcemy zachęcić innych do gry w turnieju a także w samo pente to taka rejestracja to zdecydowane ograniczenie nie dajece możliwości nie-forumowiczom zapisu na turniej....


LOL to sie nazywa szukaniem dziury w calym - o jakich "nieforumowiczach" mowimy, skoro zeby sie dowiedziec o tych turniejach trzeba lukac na forum .
 
 
 
_gnoza_ 

Dołączył: 13 Maj 2004
Posty: 146
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-02-16, 15:29   

osobiscie wolalbym wiecej czasu.....ale na pewno nie kosztem obciecia rund (zreszta wolalbym tez wiecej rund :) )

a tak btw to Aaru powinien miec 7-0 :] - oczywiscie gratki
_________________
'Gdzie wszyscy mysla tak samo, nikt nie mysli zbyt wiele'
 
 
utratos 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 789
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-02-16, 15:34   

Mikolaj nie szukam dziury w calym z checia zagram. A o turniju kazdy wie jesli wejdzie na Pente i sprawdzi czy tego dnia planowany jest jakis turniej. Totez wystarczy reklama na jakis czas przed turniejm zeby chetni pojawili sie.
Patrze na sprwawe globalnie a nie tylko ze swojego punktu widzenia bo chce zeby w tych turach gralo jak najwiecej osob w tym czolowka
Kazdy moze zorganizowac turniej prywatny ale tu chyba chodzi o to co napisalem akapit wyzej...
 
 
losiu 
Łoś super ktoś


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 426
Skąd: Złotoryja
Wysłany: 2006-02-16, 15:35   

100per napisał/a:
Łosiu (tego akurat można się było spodziewać)


Czego można było się spodziewac? co ja gram? widzialem siebie na liscie zapisanych? bo ja akuratnie siebie nie zauwazyłem...akuratnie wtedy jak byl ten turniej to bylem na necie!
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2006-02-16, 16:42   

Maćku, słusznie zauważyłeś, że każdy może założyć turniej prywatny. W związku z tym Złota Liga Keryo Pente wyróżnia się skomplikowanym (sic!) systemem rejestracji.

Nie spóźniłem się na turniej 10 minut, tylko półtorej godziny. Przesunięcie o 15-20-30 minut zwiększy moje szanse, ale gwarancja 90%-owego uczestnictwa będzie dopiero przy 22:00. Jeśli godzina turnieju się nie zmieni, to może czasem będę mógł zagrać, ale ważne, żeby pasowało większości, ja i tak o tej grze nie mam pojęcia.

Opisany przez Ciebie przypadek, że ktoś widzi turniej pente i nie może zagrać jest nierealistyczny. Tak naprawdę chyba tylko sami znajomi (czyt. forumowicze) grywają w pente, więc nie liczyłbym na nagły wzrost zainteresowania tą grą ze względu na brak konieczności przejrzenia forum.

Ponadto taka osoba może zawsze uzyskać informację, czemu nie gra i w następnym już wziąć udział, jednocześnie poszerzając skład użytkowników forum, na czym nam chyba również zależy.

Pozdrawiam

Angst

P.S. Optuję za 22:00, 7 rund, 7 minut.
 
 
 
utratos 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 789
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-02-16, 17:13   

Piotrku slusznie zauwazyles ze to wyroznia zlota lige.
Ale mam dla Ciebie pytanie:)
Czy wolabys zeby zlota lige wyrozniala wsrod turniejow prywatnych trudnosc rejestracji czy tez wieksza iloscia graczy( wieksza konkrencja) i udzialem czolowki( wyzszym poziomem) w porownaniu z innymi turnijami prywatnymi?:)
Ja tam wybieram 2 opcje dlatego pisalem to co wyzej:)
A teraz skoro mamy grac w nastepnym tygodniu to powoli konkretyzujmy propozycje.
Moja brzmi: Wtorek 21.30 7 rund po 5 minut( gdyz zwiekszenie czasu doprowadzi do "rozwleczenia" turnieju)
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2006-02-16, 17:45   

_gnoza_ napisał/a:
osobiscie wolalbym wiecej czasu.....ale na pewno nie kosztem obciecia rund (zreszta wolalbym tez wiecej rund :) )


Zgadzam się z Dawidem...

utratos napisał/a:
...propozycje.
Moja brzmi: Wtorek 21.30 7 rund po 5 minut( gdyz zwiekszenie czasu doprowadzi do "rozwleczenia" turnieju)


i jednocześnie z Maćkiem.

Osobiście wolałbym conajmniej 15 minut. Keryo wiekszość z nas dopiero poznaje. Jest jeszcze w dużej mierze wolne od schematów i potrzeba (przynajmniej mnie) b. dużo czasu do namysłu.
Lecz jestem świadom, że niektórych by to nużyło. Rozgrywanie turnieju przez 2h i dłuzej raczej nie wchodzi w rachubę.
Turnieje po 22 mogą uniemożliwić uczestnictwo "młodym" graczom. Tak samo będzie gdy wydłużymy czas gry (przy jednoczesnym pozostawieniu liczby rund). Turniej będzie kończył się późno.

Reasymując.

Chyba jednak 7 rund i 5 minut (no może 7 ;) ). I godzina rozpoczęcia 21-21:30.
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
Ostatnio zmieniony przez aaru 2006-02-17, 15:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
HonoR 
Emeryt

Dołączył: 05 Maj 2004
Posty: 398
Skąd: Bytom
Wysłany: 2006-02-16, 18:16   


Ja stawiam na jakość a nie ilość, więc zagłosowałbym 5 rund po 7 minut (ewentualnie 7 rund i 7 minut).
_________________
Zawartość alkoholu we krwi [||||||||||||||||] 63%
 
 
 
weteron 

Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 4
Skąd: Malbork
Wysłany: 2006-02-16, 21:55   

Ja również optowałbym za wydłużeniem czasu gry,ale wtedy trzeba zmiejszyc liczbe rund bo zakończenie turnieju o godzinie 0.00 raczej nie zachęci ludzi do grania.
Również rozpoczęcie turnieju nie może nastąpic po 21.00 bo 2 osobom nie odpowiada. Skolei pózniejsze zakonczenie turnieju moze nie pasowac innym osobom wiec zmiana godziny nie ma sensu.
Pozdrawiam Maciek
 
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2006-02-17, 13:35   

7 rund 7 minut
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
baliczka 


Dołączyła: 23 Sie 2005
Posty: 12
Skąd: Skarżysko
Wysłany: 2006-02-18, 00:28   

Logowanie nie jest wcale takie skomlikowane i jeśli ktoś chce zagrać to na pewno założenie nika nie jest przeszkodą. Najważniejsze tylko żeby się o tym dowiedzieć. Nowi gracze którzy nie wiedzą o forum nie dokońca mają taka możliwość, ale oczywiście powawia się światełko w tunelu. Ktoś im zawsze może powidzieć o forum i o turnieju, a jeśli są uparci to sami będą drążyć i pytać :D wiem to po sobie, kiedyś zastanawioło mnie czemu niektórzy mają przed nikiem napias ilp2 ? Pytałam i się dowiedziałam i w ilp3 juz grałam :)

Z terminami zawsze jest tak że komuś nie pasuje :( niestety. Dla mnie może być i o 22, najważniejsze żeby grało jak najwięcej osób :)

5 minut na keryo to zdecydowanie za mało :? od następnego turnieju zaczynam myśleć :lol: więc przydałoby się minimum 7 minut.

pozdrowionka :D
_________________
Baliczka
 
 
BlueMan 


Dołączył: 08 Lis 2004
Posty: 224
Skąd: CHORZÓW
Wysłany: 2006-02-20, 11:34   

jestem w stanie przejsc na 7 minut po tym ze nie wiem dlaczego wogole rozegralismy co kolwiek na 5 minut , ale to juz przeszlosc .... ostatni raz uda mi sie zalatwic w pracy co kolwiek zeby zdarzyc na 21 ;/ ale jesli beda o 22 to mysle ze zawsze przy jednem walkowerze zdarze , a moze czasem nawet go nie wykorzystam i zdarze ....
Ta Monia ja to wogole sie dziwie ze widze twoj post na forum ...
Nie widze wogole sensu w tym zeby robic 15 minut !! dajcie spokoj 7 prawie wystarcza max 10 ale to wtedy bedzie sie rano ciezko do pracy wstawac :)
Co do przesuniecia ostatniego terminu to tez bez sensu bo stracilem dzien wolnego z powodu turnieju a on zostal przesuniety ;/ walentynki nie pokazuja sie nagle w kalendarzu tylko one tam sa ....

MY LOVE IS PENTE KERYO :) (7 minut !! ) - wiec nie rozumie problemu ;)


Aaru ta partia sni mi sie po nocach ....
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-02-20, 15:20   

Wyciągnąłem średnią ze wszystkich wypowiedzi ;) i...:

drugi turniej I edycji ZLKP składać się będzie z 6 rund, zagramy po 7 minut, start o 21:30.
 
 
 
weteron 

Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 4
Skąd: Malbork
Wysłany: 2006-02-21, 14:07   

Liga Mistrzów jest ale nie bede juz narzekał... :D
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2006-02-21, 16:48   

weteron napisał/a:
Liga Mistrzów jest ale nie bede juz narzekał... :D
Złota Liga Mistrzów Keryo Pente ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group