Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: HonoR
2006-03-30, 02:47
Spotkanie 25.02.2006
Autor Wiadomość
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2006-02-14, 08:32   Spotkanie 25.02.2006

Termin ustaliliśmy na ostatnim spotkaniu.
Miejsce - centrum Chorzowa (w "głosowaniu" wyszło, że wszystkim nam będzie najbliżej).
Darek i Krzysiek - czekamy na lokalizację.
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
venus 


Dołączyła: 01 Mar 2005
Posty: 40
Skąd: Bytom
Wysłany: 2006-02-14, 11:57   

Na kolejnym spotkaniu przedstawie bardzo wazny temat w szczegolnosci Darkowi(dragonowi). Mam nadzieje ze moj plan zostanie przyjety. Gdyz chcialabym przyczynic sie do szerokiego rozwoju wszystkich klubow GRiP. Dziekuje za chwile uwagi
_________________
OK:-)
 
 
 
venus 


Dołączyła: 01 Mar 2005
Posty: 40
Skąd: Bytom
Wysłany: 2006-02-17, 22:45   

witam wszystkich klubowiczów bardzo serdecznie. Z wielka przyjemnoscia chcialabym przedstawic swoja kandydature na prezesa klubu. Z gory dziekuje za glosy oddane na mnie:). Pragne przyczynic sie do rozwoja klubu Śląskiego, a zarazem poswiecic swoj caly wolny czas na organizowanie roznego rodzaju imprez, mistrzostw, spotkań oraz zalozenia małych szkołek gomoku na terenie Chorzowa, Bytomia, Katowic.


Z powazaniem : prezes Bożena (Venus)
_________________
OK:-)
 
 
 
wicherek 


Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 401
Skąd: Bytom
Wysłany: 2006-02-17, 22:56   

1. w jaki sposob?
2. w czym Ci ta "wladza" pomoze, czy nie mozna sie zmobilizowac nie majac jej? dla siebie, i dla innych?
3. jestesmy najliczniejsza grupa takich spotkan (raczej) nie mamy wiec juz kogo przebijac :] a juz na pewno najliczniejsza, ktora wystepuje w turniejach na zywo.

pozdrawiam
 
 
 
venus 


Dołączyła: 01 Mar 2005
Posty: 40
Skąd: Bytom
Wysłany: 2006-02-18, 12:41   

Oczywiscie ze mobilizowalo i bez stanowiska. kto zalatwil turniej w Bytomiu nie bylo mi do tego potrzebne stanowisko. Teraz potrzebny jest prezes tak wiec uwazam ze ja jestem odpowiednia osoba z uwagi na to iz zaczelam juz dzialac by rozwinac ten sport na wieksza arene. Wystosowalam pare pism do kilku organow panstwowych i spotkalam sie z slowami uznania. Ponad to jestem osoba niezalezna majaca duzo czasu by poswiecic sie klubowi. W kazdym dniu tygodnia mam czas na spotkania klubowe nie trzyma mnie rodzina maz czy dzieci, zawsze jestem w pelnej gotowosci do zalatwiania spraw i wszelakich wyjazdow. Zawsze o kazdej porze dnia od poniedzialku wlacznie z niedziela jestem dostepna. Jestem zawsze w pelnej gotowosci i mam wiele pomyslow ktore sa z pewnoscia do zrealizowania. Przedewszystkim uwielbiam poswiecac sie i dzialac dla dobra klubu w kazdym czasie nic nie stoi mi na przeszkodzie.
_________________
OK:-)
 
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2006-02-18, 13:38   

Może powstrzymajmy się od dyskusji do spotkania w Chorzowie.

Na dzień dzisiejszy składki członkowskie mają opłacone następujące osoby:
1. Soliński Dariusz (Dragon) - nr leg:005/04
2. Koziarek Tomasz (Honor) - nr leg:017/04
3. Kokoszka Arkadiusz (aaru) - nr leg:018/04
4. Bochenek Łukasz (Lutalek) - nr leg:030/04
5. Sztechmiler Tomasz (Flight_of_icarus) - nr leg:042/04 - składka na rok 2005 nieopłacona
6. Szulik Piotr (Teufelchen) - nr leg:043/04
7. Kokoszka Aldona () - nr leg:046/05
8. Korus Krzysztof (Blueman) - nr leg:047/05
9. Józefowicz Mirosław (Ciap) - nr leg:048/05
10. Józefowicz Elżbieta (Ciapka) - nr leg:049/05
11. Józefowicz Marcin (młody Ciapek) - nr leg:050/05

Wszystkich chetnych zostania członkiem stowarzyszenia i jednocześnie klubu oczywiście zapraszamy. Należy zapoznać się ze STATUTEM STOWARZYSZENIA , wypełnić DEKLARACJĘ CZŁONKOWSKĄ , dodać do tego (jeżeli jest się niepełnoletnią osobą) ZGODĘ RODZICÓW i uiścić składkę członkowską w wysokości 20,- PLN. Szegóły na WWW.GOMOKU.PL
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
lutalek 
WALI MNIE IMMUNITET

Dołączył: 29 Maj 2004
Posty: 413
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2006-02-20, 11:20   

bożeno pomijając wszelkie inne kwestie wg mnie niestety nie możesz kandydować na wspomniane stanowisko, ponieważ nie jesteś członkiem PSGRiP, a jest to wymóg formalny zawarty w statucie stowarzyszenia,

jeżeli jednakże taki zapis nie jest w statucie jasny i czytelny, to uważam że powinno to być oczywistym

ps:jednocześnie od razu utne wszelkie dyskusje na ten temat (mój post mógłby zostać przez kogoś źle odczytany), a związane z moją osobą, nie jestem zainteresowany zajęciem tego zaszczytnego poniekąd stanowiska
 
 
 
venus 


Dołączyła: 01 Mar 2005
Posty: 40
Skąd: Bytom
Wysłany: 2006-02-20, 19:29   

Lutalku zeby rozwiac twoje watpliwosc i to do wyborow bede juz nalezala do stowarzyszenia. I uwazam ze nie moga raczej kandydowac osoby ktore sa malo dostepne dziekuje bardzo dowdzenia!!
_________________
OK:-)
 
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2006-02-21, 18:50   

Z uwagi na sobotni mecz międzypaństwowy (wrrr Angst), wnioskuję o przełożnie sobotniego spotkania.
Proszę o podanie terminu. Dla mnie może być nawet niedziela. Nie ukrywam, że najmniej pasuje mi przyszła sobota, ale się dostosuję. Proszę wypowiedzi, tym bardziej, ze to powinno być dla nas wszystkich bardzo ważne spotkanie.
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
HonoR 
Emeryt

Dołączył: 05 Maj 2004
Posty: 398
Skąd: Bytom
Wysłany: 2006-02-21, 21:05   


Jak dla mnie to najlepiej w czwartek ale moze byc też w pozostałe dni w tygodniu, najgorzej sobota i niedziela, bo gorzej z autobusami i krócej moge posiedzieć.
_________________
Zawartość alkoholu we krwi [||||||||||||||||] 63%
 
 
 
lutalek 
WALI MNIE IMMUNITET

Dołączył: 29 Maj 2004
Posty: 413
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2006-02-21, 22:32   

jedynie wtorek lub środa :|
 
 
 
Tramwaj 
ktory jezdzi


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 89
Skąd: Bielsko/Gliwice
Wysłany: 2006-02-22, 13:37   

Każdy dzien w tygodniu poza weekendami, które w większości zajęte..
No i najlepiej jakby to nie był wtorek bo wtedy bym musiał wybierać między koszem a gomoku.. :)
_________________
jawmart, buraczek979
 
 
 
venus 


Dołączyła: 01 Mar 2005
Posty: 40
Skąd: Bytom
Wysłany: 2006-02-22, 14:58   

Witam serdecznie jest mi to obojetne w jaki dzin bedzie spotkanie poniewaz moge uczestniczyc w spotkaniu w kazdym dniu tygodnia od poniedzialku do niedzieli o jakiejkolwiek godzinie. Mysle ze termin jaki zostal ustalony przez klubowczow jest odpowiedni i jesli w tym tygodniu nie kazdy by mogl przyjechac , a fakt jest taki iz to spotaknie bedzie jednym z wazniejszych do tej pory wiec moze ustalmy termin spotkania na sobote za tydzien czyli 04.02.2006r. Co wy na to??????
_________________
OK:-)
 
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2006-02-22, 16:22   

Spokojniej. Wszyscy klubowicze wiedzieli, lecz Angst planując mecz międzypaństwowy nie wziął pod uwagę naszego spotkania (nie ma się co dziwić, o wszystkim nie może wiedzieć, a i trudno wszystkim dogodzić). A że w meczu mają uczestniczyć dwaj nasi koledzy, wskazanym jest przełożenie sobotniego (25.02.2006) spotkania.
Już wiemy, że tobie pasuje kazdy termin. Proszę o wypowiedzi pozostałe osoby.
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
dragon_katowice 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 482
Skąd: katowice
Wysłany: 2006-02-22, 21:38   

witam ,właśnie wróciłem z urlopu
tak jak Tomek chętnie zagrałbym w meczu międzypaństwowym a po drugie akurat w tą sobotę nie bardzo mi pasuje
jak dla mnie każdy inny termin jest dobry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group