Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ostrzeżenia
Autor Wiadomość
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-03-23, 01:40   Ostrzeżenia

Dlaczego zostało anulowane ostrzeżenie, które otrzymał ode mnie wczoraj pewien użytkownik? Powodem było wulgarne wyrażanie się. Czy anulowanie ostrzeżenia oznacza, że wypowiedzi typu "sorry, ale pier*" są dopuszczalne? Chciałbym mieć jasność.

Post ten można potraktować jako pytanie o preferowany styl moderowania tego forum.
Ostatnio zmieniony przez Ece 2006-03-23, 17:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2006-03-23, 03:14   

Właśnie! Dlatego tylko ja powinienem być tutaj moderatorem (oprócz ece oczywiście)(oczywiście) , a właściwie mini-bogiem. Poza tym co to za niesamowite, ponadnaturalne aktywowanie nicka "piotrek401". Myślałem, że jest to tak kompletnie niemożliwe, że aż niewyobrażalne - tak przeciez stanowił regulamin Kurnika. Czyżby powstał niebezpieczny precedens i od teraz będziemy mogli powoli dostrzegać zbliżające się już od dawna konanie tegoż serwera do gier online?

No i jeszcze jedna rzecz - czy Ty aby lone nie masz przypadkiem 24 postów za dużo?
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-03-23, 06:59   

bad_mojo napisał/a:
No i jeszcze jedna rzecz - czy Ty aby lone nie masz przypadkiem 24 postów za dużo?

No właśnie, to jest druga sprawa techniczna. Jest jakiś bug w php na tym forum. :twisted:
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2006-03-23, 10:04   

bad_mojo napisał/a:
Czyżby powstał niebezpieczny precedens


Nie jest to pierwszy taki przypadek w historii Kurnika.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Paveo 

Dołączył: 22 Cze 2005
Posty: 169
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2006-03-23, 10:06   

Mi tez kiedys zablokowali konto a po pewnym czasie i kilku emailach zostalo odblokowane:)
_________________
motto - Lepiej byc znienawidzonym za to kim sie jest, niz kochanym za to kim sie nie jest...
 
 
 
dusksky 
lubie zimne piwo


Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-03-23, 10:51   

Moim zdaniem posta z tekstem: "nie pier*" mozna by poprstu skasowac ew. pouczenie na priva delikwenta. Natomiast zwrot w stylu "ty ch*" potraktowal bym bardziej rygorystycznie i wlepil mandat w postaci czerwonej kreseczki pod avatarem. Nie robmy z tego forum, moherowego forum :wink:

Pozdrawiam
Zbyszek
_________________
The higher you are
The farther you fall
The longer the walk
The farther you crawl.
Ostatnio zmieniony przez Ece 2006-03-23, 17:41, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-03-23, 10:58   

Niestety, większość działów nie posiada moderatorów, więc ciężko kasować cokolwiek.

PS Dlaczego soulowi oraz mnie zostały zabrane uprawnienia moderatora działu "Renju"? Nawet nie zostaliśmy o tym poinformowani. :evil:
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-03-23, 11:05   

Byc moze jest to zwiazane ze zmiana polityki tego forum. Przestajemy byc 'grzecznym forum' i nadchodzi moda na bad boyow. Widocznie naduzylismy swoich uprawnien dajac ostrzezenia uzytkownikom wyrazajacym sie wulgarnie. Dlatego tez, starajac sie byc trendy i jazzy skwituje odebranie mi moda prosto: i ch* ;-)
Ostatnio zmieniony przez Ece 2006-03-29, 21:08, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-03-23, 11:07   

Chill out, man, bo warna dostaniesz zaraz. Lepiej mów: i członek. :]
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-03-23, 11:10   

Warna za wulgi? Chyba zartowac wasc raczysz, raczej Ty ryzykujesz warna, gdyz w sposob sarkastyczny uzywasz slowa czlonek, co moze zle kojarzyc sie niektorym osobom z czlonkiem Stowarzyszenia. To juz grzech, moje dziecko.
Ostatnio zmieniony przez Ece 2006-03-29, 21:09, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
ermijo 


Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 1950
Skąd: N49°37`E20°42`
Wysłany: 2006-03-23, 11:15   

lonewolf napisał/a:
Czy anulowanie ostrzeżenia oznacza, że wypowiedzi typu "sorry, ale pier*" są dopuszczalne?

Jak widać - wszystko jest dopuszczalne i wszystko jest możliwe. Ale po co anulować ostrzeżenie, nie widze sensu popisywania się moderatorów i "zabawiania w mini-bogów"(manipulacje liczbą postów, żąglowanie ostrzeżeniami itp. - PO CO ?).
bad_mojo napisał/a:
niesamowite, ponadnaturalne aktywowanie nicka "piotrek401"

też się zdziwiłem - w FAQ kurnika jest wyraźnie napisane, że nie ma możliwości odblokowania zablokowanego konta(ze wzmianką, że nie należy pisać meili w tej sprawie, bo to i tak nic nie pomoże). Teraz się dowiaduję, że to nie pierwszy przypadek.
Operator, który się tego zbanowania dopuścił, nie powinien juz pełnić tej funkcji, skoro nick został reaktywowany(co oznacza jego błędna decyzję, i nierozpoznanie sytuacji na kurniku-co podważa zasadność pielęgnowania przez niego stanowiska Opa).
_________________
Always: "Homo ludens"
Never: "Homo faber"
Ostatnio zmieniony przez Ece 2006-03-23, 17:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-03-23, 11:15   

soul_reaper napisał/a:
w sposob sarkastyczny uzywasz slowa czlonek, co moze zle kojarzyc sie niektorym osobom z czlonkiem Stowarzyszenia. To juz grzech, moje dziecko.

Faktycznie, zaleciało siarką piekielną. :twisted: No ale jak ktoś jest zboczony i mu się słowo członek od razu kojarzy z członkiem Stowarzyszenia, to już nie mój problem.
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-03-23, 11:22   

ermijo napisał/a:
Jak widać - wszystko jest dopuszczalne i wszystko jest możliwe. Ale po co anulować ostrzeżenie, nie widze sensu popisywania się moderatorów i "zabawiania w mini-bogów"(manipulacje liczbą postów, żąglowanie ostrzeżeniami itp. - PO CO ?).

Nie bardzo rozumiem co miales na myli mowiac o manipulacji liczba postow ;-)
Rowniez nie wiem o co chodzi z zonglowaniem ostrzezeniami - dostaly je osoby piszace wulgaryzmy na forum. Nie jest dla mnie jasne kto i dlaczego te ostrzezenia zdjal.
Ostatnio zmieniony przez Ece 2006-03-29, 21:10, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
dusksky 
lubie zimne piwo


Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-03-23, 12:04   

lonewolf napisał/a:
Niestety, większość działów nie posiada moderatorów, więc ciężko kasować cokolwiek.


Nie widze problemu z obstawieniem takich dzialow moderatorami. Mamy tylu zacnych "czlonkow" nie powinno byc problemu.

Pozdrawiam
Zbyszek
_________________
The higher you are
The farther you fall
The longer the walk
The farther you crawl.
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2006-03-23, 13:16   

Też chce mieć avatar.
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group