Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
kumoterstwo adminów ??
Autor Wiadomość
teletombola

Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 123
Wysłany: 2006-05-15, 09:17   kumoterstwo adminów ??

Jestem przeciwniczką płakania i wszelkiego opłakiwania ale kumoterstwo adminów zirytowało mnie do tego stopnia ze napisalam o tym. Dla mie stronniczość adminów przechodzi wszelkie granice, setki razy widywałam ludzi którzy bluzgali na wszystko i wszystkich, obrażając się wzajemnie, mało tego wiele razy sama wysłałam administratorowi screeny jak obrazaja mnie i co ?? zero reakcji !!!! Mam to gdzies czy ich ukaraja czy nie chodzi mianowicie o to ze na ostatnim turnieju dobrze mi szlo z początku i net wywalil mnie na 2 gry, wiec napisalam oczywiscie z krpokami aby nie bluzgac do konca jaki mam net, nikogo nie obrazilam i co ??? odcieli mi czata z tym sie zgodze ale na drugi dzien mialam zablokowany nick i ban na caly dzien !!! chyba sie adminkom w glowkach poprzewracalo lub maja jakies komleksy z okresu mlodosci, moze mama ich nie kochala..nie wiem, za zdanie na temat netu utrata niku i ban na dzien a wszyscy kolezkowie mosci admninow bluzgaja na wszystko i wszystkich oczywiscie bezkarnie, jesli ktos ma problem z zachowaniem uczciwosci i stronniczosci powinien raczej zajac się ogródkiem przed blokiem a nie administrowaniem...tyle w tym temacie...
 
 
ermijo 


Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 1950
Skąd: N49°37`E20°42`
Wysłany: 2006-05-15, 09:49   

Takich tematów pisanych pod wpływem emocji, które jeszcze nie opadły po otrzymaniu kary od opa, było tu już kilka(moze -naście). Sam zresztą byłem autorem ich kilku, bo chciałem się dowiedzieć czegoś na temat mechanizmów, procedur postępowania operatorów; z przykrością wysnułem wnioski, że wszystko, co się wokół nich toczy osnute jest mgłą tajemnicy nie do przebicia.

Dlatego też - Droga Teletombolo - proponuję się pogodzić z tym co Cie spotkało, bo nic nie wskórasz, chyba że masz takie znajomości jak Angst, no to powodzenia.

Ja nie widziałem akurat, jakich słów używałaś - ale nie musiałaś się wcale bardzo starać, żeby otrzymać blokade czatu. Podczas turniejów oficjalnych, prawie zawsze jest jakiś op, który zwaraca szczególną uwagę na porządek w czasie trwania turnieju, za niwelowaniu spamu, kłótni, wulgaryzmów itp.
_________________
Always: "Homo ludens"
Never: "Homo faber"
 
 
teletombola

Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 123
Wysłany: 2006-05-15, 09:59   

ermijo napisał/a:
Dlatego też - Droga Teletombolo - proponuję się pogodzić z tym co Cie spotkało, bo nic nie wskórasz, chyba że masz takie znajomości jak Angst, no to powodzenia.


Alez ja się z tym pogodziłam, dziwi mnie jednak brak trzezwej oceny, za zdanie nie obrazajace nikogo ban nicka ??? ban na gry ??? troche bez sensu sam przyznasz.
Druga część zdania Twego po przecinku potwierdza jakies dziwne kumoterstwo :)

pozdrawiam :)
 
 
ermijo 


Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 1950
Skąd: N49°37`E20°42`
Wysłany: 2006-05-15, 10:13   

teletombola napisał/a:
Druga część zdania Twego po przecinku potwierdza jakies dziwne kumoterstwo :)

Nie znam do końca okoliczności bana nicka piotrek401, więc nic nie sugerowałem.Niech sam Angst się wypowie, jeśli będzie zainteresowany. Zresztą bana nie otrzymał za pisanie na czacie, tylko jak słyszałem, widziałem: spuszczenia rankingu do niebieskiego :)

Fizycznie jest możliwe cofnięcie blokady konta - problem jednak z uzasadnieniem, że było to spowodowane błędem człowieka(opa) lub kradzieżą nicku oraz z tym, że trzeba mieć jakąś pozycję w gomoku, np. być w zarządzie PSGRiP, bo inaczej każdy by się odwoływał dziennie po kilka tysięcy razy :D
_________________
Always: "Homo ludens"
Never: "Homo faber"
 
 
teletombola

Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 123
Wysłany: 2006-05-15, 10:24   

ermijo napisał/a:
trzeba mieć jakąś pozycję w gomoku, np. być w zarządzie PSGRiP, bo inaczej każdy by się odwoływał dziennie po kilka tysięcy razy



równi i równiejsi :) .... hmm ponadczasowy Orwell :)
 
 
dusksky 
lubie zimne piwo


Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-05-15, 13:17   

Teletombolko widac ze jestes nowa w tym swiatku.
Musisz sobie uswiadomic jedna rzecz: na kurvniku sa rowni i rowniejsi!
Opow, klopow i szlag wie kogo jeszcze mamy co niemiara wszyscy sa pupilami boga kurnika kvassa. Do tego kazdy podopek ma swoich pupilkow (zwyklych szarych graczy kurnika) maja oni pewne przywileje mowic otwarcie przymyka sie oko na ich wybryki na glownym czacie itp. I to musisz przyjac do wiadomosci jako aksjomat!
Oczywiscie mozesz zmienic swoj status w spolecznosci kurvnika musisz dorwac jakiegos opka i lizac lizac i jeszcze raz lizac (wiadomo co). I ktoregos dnia zrobisz test wyskoczysz na glowny i przybluzgasz komus... i co? i nico ... nic sie nie stanie nikt Ci nie da bana, kicka, bloka. Dlatego ten caly regulamin co MAF naskrobal pod wplywem chwili to jedna wielka smiechawa! Pupile bluzgaja, spamuja, nabijaja i nikt im nic nie zrobi. Dlatego oszczedz sobie nerwow i miej to gleboko w D. W kazdej chwili moge przedstawic 10 screenow i linkow ze mam racje :-)
_________________
The higher you are
The farther you fall
The longer the walk
The farther you crawl.
 
 
Gość

Wysłany: 2006-05-15, 13:45   

Tombola, z tego co wiem to op może dac blokadę czata nie tylko jak kogoś obrazisz, wystarczy, że napiszesz w niewybredny sposób jaki masz beznadziejny net (i nie ma co bulgotać, że ku..a czy je..ny net nie są przekleństwami, do mnie to nie przemawia.)

Dusk...aż mi emotki zabrakło :)
 
 
bałtyk_gdynia 
Ostrzeżeń: | 1/3/4

Dołączył: 11 Sie 2004
Posty: 170
Skąd: 18°32E 54°32N
Wysłany: 2006-05-15, 13:53   

Johanka_z_arcu napisał/a:
Tombola, z tego co wiem to op może dac blokadę czata nie tylko jak kogoś obrazisz, wystarczy, że napiszesz w niewybredny sposób jaki masz beznadziejny net

Blokade czata moze jeszcze jakos bym zrozumial, ale nicka to lekka przesada...
 
 
ermijo 


Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 1950
Skąd: N49°37`E20°42`
Wysłany: 2006-05-15, 14:02   

Przesadzasz Dusksky ...

Niby kto ma rozrabiać ? Volvo, Paveo, Sodam a moze Twardogłowy i Armia ? Nie wydaje mi się, żeby mieli znajomości, co zostało udowodnione wiele razy (kicki, bany, blokady czata).

Ja nawet nie znam wszystkich opów oraz nie wiem ilu ich nawet jest, podobno tego się nie podaje do publicznej wiadomości żeby "policja polityczna" mogła sprawnie działać.

Mi się nie podoba zachowanie opka Kvassa, ale reszta w zależności od dnia, pogody i humoru dobrze radzi sobie z pilnowaniem porządku.

P.S. Czy wchodzilibyście na Kurnik i przeklinali, gdyby nie było ludzi - opów, tylko roboty, które automatycznie by blokowały konto + ban na 24 godziny, niezależnie od tego, czy ktoś napisał jedno krótkie "*u*" czy kilka "*u**a" :?: .
_________________
Always: "Homo ludens"
Never: "Homo faber"
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4356
Skąd: Polska
Wysłany: 2006-05-15, 14:39   

Ermijo napisał:

Ja nawet nie znam wszystkich opów oraz nie wiem ilu ich nawet jest, podobno tego się nie podaje do publicznej wiadomości żeby "policja polityczna" mogła sprawnie działać.

Zerknij w kontakty Meg ( podobno odpowiedzi są w kontaktach )
 
 
dusksky 
lubie zimne piwo


Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-05-15, 14:57   

ermijo napisał/a:
Przesadzasz Dusksky ...

Niby kto ma rozrabiać ? Volvo, Paveo, Sodam a moze Twardogłowy i Armia ? Nie wydaje mi się, żeby mieli znajomości, co zostało udowodnione wiele razy (kicki, bany, blokady czata).


Nie chce mi sie rozpisywac bo na dzien dzisiejszy kurvnik mnie tyle interesuje co zeszloroczny snieg.
Zreszta protekcja u opa nie ujawnia sie tylko jak bluzgasz na glownym. O wiele bardziej jest ona pomocna przy nabijaniu rankingu do astronomicznych wartosci (2400, 2500) :P
A w regulaminie MAFa jak byk jest napisane, ze nabijanie bedzie karane banem hahaha!
Kpina
_________________
The higher you are
The farther you fall
The longer the walk
The farther you crawl.
 
 
ermijo 


Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 1950
Skąd: N49°37`E20°42`
Wysłany: 2006-05-15, 15:08   

Podaj mi link do tego regulaminu Mafa
_________________
Always: "Homo ludens"
Never: "Homo faber"
 
 
teletombola

Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 123
Wysłany: 2006-05-15, 15:14   

Johanka_z_arcu napisał/a:
Tombola, z tego co wiem to op może dac blokadę czata nie tylko jak kogoś obrazisz, wystarczy, że napiszesz w niewybredny sposób jaki masz beznadziejny net (i nie ma co bulgotać, że ku..a czy je..ny net nie są przekleństwami, do mnie to nie przemawia.)


nie chodzi o to Johanko tylko o to ze istnieje chyba jakas skala, zdanie na temat netu i blok nicka i gier na dwa dni ?? troche porypalo chyba kogos, dobrze ze zgloszenia do ABW nie zrobił byłby polew :)

bałtyk_gdynia napisał/a:
blokade czata moze jeszcze jakos bym zrozumial, ale nicka to lekka przesada...


no pierwszy który zrozumiał sens posta :)
 
 
dusksky 
lubie zimne piwo


Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-05-15, 15:32   

ermijo napisał/a:
Podaj mi link do tego regulaminu Mafa


http://www.kurnik.pl/faq.phtml#b1 #konkretny odnosnik do tego za co nalezy sie ban.

Jest troche wymieszane FAQ z regulaminem z zasadami.
_________________
The higher you are
The farther you fall
The longer the walk
The farther you crawl.
 
 
wicherek 


Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 401
Skąd: Bytom
Wysłany: 2006-05-15, 15:37   

Pryszcz, wszyscy narzekaja. Ja dostelem kiedys bloka na pewien czas, bo ruch ktory wykonalem w reversi byl wg obserwujacych ruchem programu :roll: a ze byl wykonany na dobrym graczu ktory byl opem - byl to argument... pisalem juz o tym w temacie dziwne zwyczaje w hydepark.
_________________
http://www.bwe.biz.pl moja strona zapraszam!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group