Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Klany w gomoku
Autor Wiadomość
specyk_14 
Jaga Pany !


Dołączył: 05 Cze 2004
Posty: 88
Skąd: Białystok
Wysłany: 2004-06-14, 20:19   Klany w gomoku

Ostatnio chodził mi po głowie pomysł zalozenia klanów w gomoku, renju i pente. Klan taki miałby własną odznaczającą nazwę. Jeżeli była by większa ilość klanów można było by prowadzić rozgrywki na np. Najlepszy klan w gomoku, renju lob pente. Mam nadzieję, że uda się coś stworzyć.

Pozdrawiam
specyk
 
 
GoNdziO 
woj. Lubuskie


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 113
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2004-06-14, 21:03   

Moze bardziej konkretnie ? na razie to tylko napisales o jakis klanach...na czym mają polegac itp?

PS. A tak w ogole byly podobe tematy co do klanow i reprezentacji woj.
 
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-06-14, 23:30   

robmy klany....
.... tylko ze jeden moze byc taki: Utratos,Angst,Zakon,Alicecooper
.... a drugi taki: Kakarol,Konrad50,Martin1234,Tramwaj

wniosek: nie ma sensu
............chyba ze ktos lubi nie zaciete pojedynki.

P.S. Jak masz pomysl zeby rozwiazac problemy z nierownoscia to chetnie przeczytam.
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-06-15, 15:16   

Ja mam, ale szkoda mi pisać, bo zaraz się "władze" odezwą, że chcą robić takie coś w ramach Federacji.

Poza tym starczy mi krytyki już.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
devotion

Dołączył: 27 Cze 2004
Posty: 2
Wysłany: 2004-06-27, 14:53   

no stary to masz dobre powiem Ci ze jeden jest juz w trakcie ząłozenia narazie cżłonkowie to :
idotes
sicior
ja
tatus11
patrz_w_opis
udi
gondzio

no i powiem ze narazie wszyscy których sie pytałem o członkostwo sie zgodzili strona jest w trakcie roboty ;d mysle ze uwiniemy sie przed koncem lipca ( mam kolonie niedługo) i zaczniemy cos działac . Mam andzieje ze po załozeniu wszystko pójdzie juz szybko i powstanie wiele innych klanów moze nawet dojdzie do tego ze beda MS polski jakby ktos nie wiedział o co chodzi to wejdzcie na www.unreal.pl w menu wybierajac dział klany jest tam tego wiele a ze strony obojetnie jakiego klanu mozna sie dowiedziec o co biega . Szczeze mówiac sam grałem kiedys w klanie własnie w Unreala było pieknie dotarlismy do fazy grupowej MS polski ( 16 the best clans z 128 zgłoszonych do udziału w turnieju) . niestety odpadlismy ale przezycie jest niedoopisania jak sie łoi dupe najlepszym thx pozdro all

[ Dodano: 2004-06-27, 15:57 ]
i jeszcze mała odpowiedz do kaki . Więc ja uwazam ze do etgo nie dojdzie bo oni sa za madzrzy co im z tego ze beda ciagle ywgrywac to niebedzie miało sensu nikt z nimi nie ebdzie grał bo po co weic pewnie sie rozejda po róznych klanach . A jezeli to nie zadziała to dam Ci przykład np taka grecja chba nie ejst dobra przeciz Polcy ja nawet rozwalili 1:0 w towarzyskim tuz przed Euro2004 i co?? I mamy z nich faworytów turnieju!! przeciez nikt taki znany tam niegra ja sam bym z trudem 4 nazwiska wymienił ale i tak oni w greckiej lidze sie szlajają atakie orły epwnei jak Francuzi w dupsko dostali wiec według mnie to jezlei takimi bzdetami mamy sie przejmowac to nie ma sensu.!!
 
 
boreasmun 
boreasmun


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-06-27, 17:32   

Nie chcę siać tutaj defetyzmu, ale wiekszośc dobrych i najlepszych graczy w gomoku jest juz co najmniej pełnoletnia, co wiaze się z obowiazkami zajmujacymi wolny czas. Utratos stwierdził, że nie ma czasu na eliminację do irp, więc na jakies klany (wybaczcie ale nawet dla mnie brzmi to śedno poważnie) nie będzie go miał prawie na pewno. Poza tym najlepsi będa woleli powalczyć o dany, rankingi i klasy ogólnopolskie lub międzynarodowe, a ostatecznie przerzuca sie na renju. Z tego co wiem w Unreala nie mozna grać na planszy w poważnym trunieju twarzą w twarz z przeciwnikiem,a w gomoku mozna. Nie sądzę, by dało sie przenieśc ideę która się sprawdza w grze typu first person na licząca 4 tysiące lat gre planszowa.
Ale życzę powodzenia
Boreas Mun
 
 
raigeken 
Dziendobry :P


Dołączył: 03 Lip 2004
Posty: 251
Skąd: Tychy
Wysłany: 2004-07-13, 20:59   Klany

A ja jestem ZA. Było by nawet ciekawie z tymi klanami. Po pierwsze w klanach nie muszą być takie osoby jak Utratos skoro nie ma czasu. Klany to powinna być zabawa, a nie jakaś eliminacja... :arrow: :arrow:
 
 
 
specyk_14 
Jaga Pany !


Dołączył: 05 Cze 2004
Posty: 88
Skąd: Białystok
Wysłany: 2004-07-14, 10:47   

Witam

Jesli grał ktoś w "Starcrafta" to wie ze są klany i między nimi są prowadzone rozgrywki o najlepszy klan. Tam CL-owie ustawiaja sparingi z innymi klanami i sa rozgrywane pojedynki 1v1 i 2v2 ale w gomoku nie da sie grac 2v2 wiec bylo by tylko 1v1

Co do klanu w klanie moglo by byc tylu ludzi ile klan chce miec mozna by przyjmowac na tak zwanego "opa". Jesli gracz by się nie sprawdzial zostal by usuniety

Pozdrowienia

Mateusz
 
 
madtaz 

Dołączył: 09 Maj 2004
Posty: 31
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2004-08-18, 14:52   

Klany to jest dobry pomysl ogoolnie :) ale i tak znajac zycie nic z tego nie bedzie... po prostu na kurniku sie wszyscy znaja wiedza o poziomie itd.. ale zawsze mozna probowac

Co do SC:BW (StarCraft:BroodWar)
- klany są ale obecnie mistrzowie polski czyli team (GN) gra tylko w ligach to samo co wce mistrzowie "eR"
- zawsze mozna oszukac.. co w SC:BW jest dosc częste
- Tam maja dostepy do leaderoow do turnieji miedzynarodowych moga miec za to kase nawet przecietni gracze..
- a i oczywiscie SC:BW ma swoja własną strone czyli netwars.pl i oczywiscie prawe innych :)

Podsumowanie:
klany nie powstaną a nawet jesli to sie dloogo nie utrzymają albo bedą bluzgane.. bynajmniej takie jest moje zdanie
 
 
 
puholek 

Dołączył: 17 Maj 2004
Posty: 141
Skąd: Reda
Wysłany: 2004-08-20, 11:18   

hmm... ciekawe Madtaz ale ja juz naleze do takiego niby klanu i wedlug mnie nic nie wskazuje na to aby mial sie nie utrzymac :P , a niby dlaczego maja byc bluzgane??
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-08-20, 13:44   

[akapit]Czy to napewno jest klan w gomoku?
edit - do tego na dole
[akapit]Sorry, myślałem że chodzi o ten durny klan REd z m.in. chińczyka ; )
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
Ostatnio zmieniony przez Chaosu 2004-08-20, 21:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
puholek 

Dołączył: 17 Maj 2004
Posty: 141
Skąd: Reda
Wysłany: 2004-08-20, 14:18   

Nie wiem czy to jest jakis wielki klan ale jest juz pare osob np. gtr_adix333 - nie jestem pewien ale on chyba zalozyl ten klan :) , gtr_puholek - to ja :D , gtr_scream_, gtr_fan_kubusia jest tam jeszcze kilka osob ale nie wiem dokladnie kto jeszcze :)
 
 
 
niepasimito 


Dołączył: 11 Wrz 2004
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2004-09-12, 18:11   

tia potwierdzam gtr istnieje :] i też w nim jestem :D

[ Dodano: 2004-09-12, 19:13 ]
a skrót gtr oznacza gry treningowo-rankingowe :]
_________________
ten bowiem dojdzie najdalej i osiągnie najwięcej kto trudził się wbrew swej naturze
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group