Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stop "Nabijatorom" Rankingu.........
Autor Wiadomość
techn0_kvass 

Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 32
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2004-06-19, 01:21   Stop "Nabijatorom" Rankingu.........

Nabijanie rankingu to rzecz straszna i nie dozwolona jak wiecie :]


Dlatego chcę powiedziec wszystkim którzy to czytają o nie nawalanie punktów na swój ranking ponieważ i ta będziecie grali jak cioty.... :P a operator (nie powiem kto nim jest chodz kazdy pewnie wie) i tak wam zblokuje nik i wasza trudna ,mozolna , ciężka praca pójdzie na marne


Piszcie co myślicie o nabijaniu rankingu 8)
 
 
iraa

Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 58
Skąd: z fotela
Wysłany: 2004-06-19, 01:48   

pewnie sie wiele osob ze mna nie zgodzi, ale co mi tam :)

mnie osobiscie zwisa i powiewa czy ktos sobie rank nabija, czy nie nabija...
jak gra slabo, a rank ma za duzy - bedzie wiecej pktow rozdawal :wink:

a poza tym co to znaczy ze ktos sobie nabija rank?
gra z lichymi zawodnikami i zdobywa po 1 pkt?
to juz jest nabijanie? czy nabijanie to co innego?
tyle wszyscy o tym mowia, ze to zle i niedobre niech mnie ktos oswietli, bo moze nabijam, a nie wiem.... ;)

ps. ktos sugerowal, ze nawet zbyt duza passa grozi posadzeniem o 'nabijanie' i zablokowaniem konta. dla mnie to paranoja...

--
..::aari^^^

'...protect me from what I want...'
 
 
techn0_kvass 

Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 32
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2004-06-19, 01:52   

Iraa masz wielką racje ale nabijanie to jest jak sie wchodzi 10 :wink: nikami i samemu sobie daje sie wygrywac albo prosi sie kogos o nabicie czaisz chyba?

[ Dodano: 2004-06-19, 02:37 ]
Ludzie piszcie co o tym Myślicie chętnie poczytam 8) :mrgreen: :P :] :D :)
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-06-19, 04:28   

Nabijanie ma wiele różnych form. Ja żadnej nie popieram. Ale nie można też przesadzać. Bo trzeba by było Hexagoonowi wszystkie nicki poblokować. On z kim praktycznie by nie grał to nabija :)

Pozdrawiam

Angst

P.S. Czy to znaczy, że fani nabijania słuchają Placebo :P
 
 
 
kantpie 
jajcol :)


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 280
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2004-06-19, 09:34   

ehh.... nie moge z głupoty ludzkiej, po co komu nabijanie. Niech troche poczeka to sam dojdzie do poma albo reda. ja na poma 2 lata czekałem i tak niepewnego bo cały czas spadam, heh :) ))
 
 
kurczaczek89
Gość
Wysłany: 2004-06-19, 09:49   

Nabijanie jest bez sensu bo i tak ktos odkryje ze jakis nick byl nabijany :)
To jest jak z cukierkiem chwila przyjemnosci ktora szybko sie konczy :P
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-06-19, 14:53   

Ja bym nie miał przyjemności z nabitego rankingu. W innym razie miałbym już dawno kilka czerwonych nicków :)
 
 
 
techn0_kvass 

Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 32
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2004-06-19, 16:22   

Wogóle nabijanie to syf jakiś *cenzura* musiał to zacząć i tak się rozpowszechniło :[ :] .Mi tam nie odpowiada nabijanie .GRAM uczciwie
 
 
Barfko 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 556
Skąd: 49°25'N8°45'E
Wysłany: 2004-06-20, 17:07   

Mnie nabijacze nie przeszkadzają. Nie rozumiem po co się nabija. To chyba jakieś okrutnie nudne zajęcie.

Grający programem też mnie nie obchodzą. Ogólnodostępne programy gorzej grają od ludzi. Za to nie popełniają błędów wynikających z przeoczenia czegoś, ale i tak nie mam satysfakcji ze zwycięstwa przez przeciwnika przeoczenie. Nick się na szaro zmienia od czasu do czasu, ale to można wytrzymać, w końcu oczy i do tego mogą się przyzwyczaić :o)

Przyłączam się do zdania iraa: mi to zwisa i powiewa.
 
 
techn0_kvass 

Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 32
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2004-06-20, 22:29   

Ja w sumie nie popieram tego Lecz kiedyś pewien chłopak (ranking 1450+) poprosił mnie żebym mu pomógł nabić ranking ponieważ założył się z kolesiem o 60 zł że w tam chyba 5 godzin będzie miał ranking 1800+ i że wisi mu czy zblokują mu nik czy zostawią!!!Chciał tylko pokazać kolesiowi i wygrać 60 zł!!!Pomogłem mu jakimś tam innym nikiem............ :| Czy zrobiłem dobrze???? :?: Chciałem tylko być pomocny !!! Co wy byście zrobili na moim miejscu ????? :?: Napiszcie jak byście się zachowali ???? :?: :|
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-06-20, 23:20   

  Tarantulla radziła sobie bez nabijania w takich zakładach (jeden dzień - 1200-1800) : ) Dlatego nie popieram pomagania w takich sytuacjach : )
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-06-21, 02:12   

techn0_kvass - jest wiecej takich osob, wierz mi. Nie bede pisal czy to dobrze, czy zle - wedlug mnie to jest po prostu pozbawione sensu. Druga moja uwaga, to pewna niekonsekwencja z Twojej strony, gdyz piszesz o nabijaniu, mocno krytykujac takie zachowanie, jednak przyznajesz ze sam w takiej sytuacji czynnie brales udzial.
 
 
 
kantpie 
jajcol :)


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 280
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2004-06-21, 10:05   

techn0_kvass napisał/a:
Ja w sumie nie popieram tego Lecz kiedyś pewien chłopak (ranking 1450+) poprosił mnie żebym mu pomógł nabić ranking ponieważ założył się z kolesiem o 60 zł że w tam chyba 5 godzin będzie miał ranking 1800+ i że wisi mu czy zblokują mu nik czy zostawią!!!Chciał tylko pokazać kolesiowi i wygrać 60 zł!!!Pomogłem mu jakimś tam innym nikiem............ :| Czy zrobiłem dobrze???? :?: Chciałem tylko być pomocny !!! Co wy byście zrobili na moim miejscu ????? :?: Napiszcie jak byście się zachowali ???? :?: :|


Może tylko ściemniał, że się założył.

Mógł przegrać te 6 dych, skoro chodziło mu tylko o nabijanie. Ja bym mu nie pomógł. :)
 
 
techn0_kvass 

Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 32
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2004-06-21, 12:23   

Dobra ja wiem że ich ostro krytykuje ale musiałem wam się przyznac do tego zresztą to było dawno temu jak pomogłem temu gościowi.Teraz gram sam i wisi mi czy ktoś się założył czy nie :mrgreen:

[ Dodano: 2004-06-21, 17:46 ]
a wy mieliscie kiedyś jakąś przygodę z Nabijaniem ?? :!: :]
 
 
despair 
the hardcorebaby:)


Dołączyła: 21 Cze 2004
Posty: 174
Skąd: Bialystok
Wysłany: 2004-06-23, 02:42   

heh moze sie naucze korzystac z forum ;p
osobiscie nie rozumiem po co bawic sie w nabijanie (oryginalne podejscie, wiem ;p). moze komus sie nudzi w domu (brak zajec, ambicji, perspektyw na zycie), wiec zaczyna sobie nabijac punkty (a po cholere ? ;) ))).
po jakims czasie nabijanie sie nudzi i zonk, pkt nie ma;) i kto sie smieje ostatni? ;>
jak wiekszosc (a przynajmniej 'kurnikowa' 'elita';) ) gram dla przyjemnosci; takie nabijanie mnie malo obchodzi. mi tym nikt nie szkodzi ..
btw, dzisiaj pierwszy raz widzialam passe ... hmm ... +120 ? ladnie:>
_________________
Dear God. We can save the world. Give us only a source code !
http://bash.org.pl/top50
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group