Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rereaktywacja
Autor Wiadomość
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2007-04-02, 14:41   

Byłem w Toruniu, a za 2 tygodnie będę w Koszalinie. Może się założymy, że w Koszalinie pojawi się więcej klubowiczów niż w Wawie :]
 
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2007-04-02, 21:15   

Ja się mogę założyć. :)

Jeżeli mógłbym coś zasugerować, to trzeba by tych warszawiaków czymś zwabić na to spotkanie. Ja bym postawił na zbudowanie mitów wokół utratosa. Do tego będzie potrzebny:
A) utratos
B) ktoś, kto dobrze nawija

Utratos najlepiej jakby posiedział długo na kurniku i zaczął na dobre grać, można mu zawsze troche pomóc zrobić to 3000, choćby na gomoku_mentor. Kiedyś to był ktoś - nie przegrywał na standardzie, walił punkty jak popadło, wszyscy byli pod wrażeniem. Druga sprawa, bardzo ważna - długie rozmowy na głównym chacie - teraz już tego prawie nie widuję, czasem ermijo powie coś bez sensu i szybko się rozmowa i tak kończy. Przez takie właśnie gadanie buduje się chęć u innych poznania danego gracza w realu, a tym samym przyciągnięcia nowych ludzi do klubu.

Proponował bym w tym celu jakieś zakładziki, jakieś coś - np. typu budowanie mitu niepokonanego gracza - każdy zielony czy żółty, który wygra białymi standard, ma piwo od utratosa na spotkaniu. Coś się musi dziać. Jak się będzie coś działo, ludzie przyjdą sami.
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-04-06, 12:37   

W srode wieczorem odbylo sie spotkanie klubu Krakow w skladzie: bluks (piekny_bluks), soul (piekny_soul), s3v3n (piekny_s3v3n), stefan (piekny_stefan), rafal (piekny_rafal) i ja (piekny_ja). Towarzystwa dotrzymywal nam lech (piekny_lech). Rozmawialismy, etc. etc.
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2007-04-07, 14:56   

Spotkaliście się w Warszawie? Mało ekonomicznie. :)
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2007-04-07, 17:26   

Około godzinę temu zakończyło się świąteczne spotkanie klubu Płock (w Płocku), z gościnnym udziałem Prezesa PSGRiP :)

Niestety, z różnych względów, głównie świątecznych, w spotkaniu spośród miejscowego aktywu wziąłem udział jedynie ja :roll: Przedyskutowaliśmy z Prezesem możliwości rozwoju płockiego klubu oraz bieżącą sytuację Stowarzyszenia i jego przyszłość, skupiając się w dużej mierze na potencjalnej współpracy z innymi krajami oraz innymi stowarzyszeniami. Omówiliśmy także najbliższe plany turniejowe.

Mam nadzieję, że na kolejnym spotkaniu pojawi sie więcej osób :)

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2007-04-07, 18:45   

Mało ostatnio widocznie czytam warszawskich wiadomości, nie wiedziałem, że mamy nową dzielnicę. :)
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
alicecooper 
Skarbnik

Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 2233
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-04-07, 21:34   

angst a to był turniej regionalny :D ?
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2007-04-07, 22:09   

alicecooper napisał/a:
angst a to był turniej regionalny :D ?


Nie, jedynie dyskusja na tematy stowarzyszeniowe :)

Pograć możemy sobie na Kurniku.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
utratos 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 789
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-04-26, 09:45   

Kolejne spotkanie klubu Warszawa sobota( 12.05.2007) godzina 17 Klub " Klimat" Ogrodowa 35 róg Żelaznej.
Serdecznie wszystkich zapraszam!!
 
 
Ciap 
Śląski Klub GRiP


Dołączył: 08 Paź 2004
Posty: 138
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2007-04-27, 22:52   

angst napisał/a:
Około godzinę temu zakończyło się świąteczne spotkanie klubu Płock (w Płocku), z gościnnym udziałem Prezesa PSGRiP :)

Niestety, z różnych względów, głównie świątecznych, w spotkaniu spośród miejscowego aktywu wziąłem udział jedynie ja :roll:


Szkoda, że nie wiedziałem :) w tym czasie również byliśmy w Płocku.[Ciap i Ciapka]
_________________
Ciap
 
 
president_devil 


Dołączył: 21 Maj 2005
Posty: 200
Skąd: Szadek
Wysłany: 2009-10-21, 16:52   

Nie za bardzo wiedziałem gdzie to napisać, ale udało mi się załatwić salę na cotygodniowe spotkania klubu. Pozostaje tylko ustalenie kiedy będą one się odbywać i dowiezienie sprzętu, który tak na marginesie będzie można trzymać w pokoju samorządu studenckiego. Miejsce: wydział MIMUW (mat, inf) ulica Banacha 2 wejście od strony Lindleya. Dobrze byłoby wiedzieć ilu jest chętnych i ewentualnie rozreklamować na kurniku.

Pozdrawiam

P.S. Ciekawe co Wam będzie niepasować :P
_________________
Geniusz może mieć swoje ograniczenia, ale głupota nie jest tak upośledzona.
 
 
 
alicecooper 
Skarbnik

Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 2233
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-10-21, 17:16   

cotygodniowy termin :)
z doświadczenia (nie tylko gomokowego) wiem że się nie sprawdzi
tak naprawdę realny to raz na miesiąc góra
no i o ile pamiętam na wydziale nie ma hmm odpowiedniego zaopatrzenia dietetycznego:P
 
 
president_devil 


Dołączył: 21 Maj 2005
Posty: 200
Skąd: Szadek
Wysłany: 2009-10-21, 17:34   

Cytat:
no i o ile pamiętam na wydziale nie ma hmm odpowiedniego zaopatrzenia dietetycznego:P


Wiedziałem, że to wypomnisz! :D Poza tym cotygodniowy nie musi być dla każdego. Znając życie tylko ja będę przychodził co tydzień :P A tak serio, to głównym celem nie jest spotkanie towarzyskie (to jest efekt uboczny), a jakakolwiek próba spopularyzowania gomoku (może jak Maestro wpadnie to i się renju pyknie :P ). Może pojawi się ktoś nowy. A jak nie? To jeśli frekwencja będzie lipna, klub się rozwiąże albo będzie się spotykać rzadziej. I tyle.
_________________
Geniusz może mieć swoje ograniczenia, ale głupota nie jest tak upośledzona.
 
 
 
maestro 
Viceprezes


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 1731
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-10-21, 22:21   

Ja jestem chętny żeby się pojawiać. Jedyna kwestia to ustalanie terminów kolejnych spotkań.
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-10-22, 13:44   

. . .Banacha 2 wejście od Lindleya?
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group