Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Reforma Internetowej Reprezentacji Polski w Gomoku
Autor Wiadomość
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2014-02-14, 17:23   

Euroliga nam niczego nie narzuca, natomiast próba standaryzacji jest zgodna z wizją wcielenia w życie indywidualnej EL i z Czechami ma to wspólne tylko tyle, że prawdopodobnie wraz z nimi spróbujemy zrealizować to zamierzenie. Czesi nie mieli najmniejszego bezpośredniego wpływu na kształt naszych rozgrywek - ja o tym zadecydowałem ze względu na przytoczony powyżej argument. Z Rosjanami na pewno będziemy rozmawiać i niewykluczone, że docelowo również zagrają na takich samych lub podobnych zasadach. W mojej ocenie potrzeba minimum 4 zainteresowanych krajów, aby pomysł miał szansę realizacji (czyli pewnie kolejnym krajem będą Węgry).

Nie rozumiem, po co wracamy do kwestii admin date. Decyzja już zapadła i godzina może zostać zmieniona, jeśli tylko będzie taka wola większości zapisanych graczy. I nie ma to nic wspólnego z ustawieniami strony EL.

Korzystając z okazji zapraszam chętnych do zgłaszania swoich kandydatur do Komisji IRP (najlepiej poprzez priv na Forum)! :) Do czasu jej wyłonienia wszelkie decyzje podejmować będę jednoosobowo - jako Organizator/Selekcjoner.

Wszelkie uwagi, zwłaszcza negatywne, odnośnie wywiązywania się przeze mnie z obowiązków związanych z IRP proszę zgłaszać do Zarządu PSGRiP, który może w każdej chwili odwołać mnie z pełnienia tej zaszczytnej funkcji.

Dziękuję bardzo za głos poparcia dla wznowienia rozgrywek - jeszcze raz zapraszam wszystkich do uczestnictwa! :)

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
rakdar 


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 336
Skąd: Toruń
Wysłany: 2014-02-14, 21:50   

Zmienianie regulaminu w czasie trwania rozgrywek jest złe. I obojętne czy punkt jest ważny, czy błahy, bo to po prostu psucie i naginanie ustalonego prawa.
_________________
Niektórym nie przeszkadza gdy są opluwani. Widocznie lubią deszczową pogodę...
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2014-02-14, 22:26   

Ogólnie zgadzam się, chociaż oczywiście nie do końca, bo świat nie jest czarno-biały. Niemniej jednak pozostało jeszcze sporo czasu do rozpoczęcia rozgrywek, zatem regulamin zaktualizowałem już teraz.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
rakdar 


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 336
Skąd: Toruń
Wysłany: 2014-02-15, 01:09   

I wyszedł jakiś potworek regulaminowy :P
_________________
Niektórym nie przeszkadza gdy są opluwani. Widocznie lubią deszczową pogodę...
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2014-02-15, 09:16   

Jeśli coś jest niejasne, zaproponuj proszę poprawki!

Dziękuję za wszystkie zgłoszone uwagi, które bez cienia wątpliwości wpłyną pozytywnie na atrakcyjność i przejrzystość rozgrywek oraz ostateczną frekwencję. I cieszę się bardzo zainteresowaniem związanym z wznowieniem rozgrywek :)

Cały czas zapraszam do zgłaszania się i gry w IRP!

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
rakdar 


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 336
Skąd: Toruń
Wysłany: 2014-02-16, 00:48   

Cytat:
7. Gracze umawiają się na spotkania zgodnie z zasadą „3-days rule” obowiązującą w rozgrywkach Euroligi Gomoku (www.euroleague.cz), z zastrzeżeniem, iż data administracyjna („admin date”) przypada w ostatnią niedzielę danej rundy na godzinę ogłoszoną nie później niż 14 dni przed zakończeniem tej rundy. W przypadku braku stosownego ogłoszenia we wskazanym powyżej terminie, data administracyjna przypada na godzinę 10:00.

Po prostu przekombinowałeś i wyszedł z tego jakiś cudak, do którego łatwo się przyczepić. Hipotetycznie teraz czas admin date w każdej rundzie może być inny.

Moja propozycja pokrywa się z tym co proponowałeś. Tylko że należałoby to zrobić przed startem rozgrywek. Jest na to wystarczająco dużo czasu, podaj tylko ten drugi popołudniowy czas i gracze się wypowiedzą. Ustalony przez większość czas admin date, wpiszesz w niedzielę 23go do regulaminu i wszystko będzie pasowało.

Ja głosuję za popołudniem, rano śpię :wink:
_________________
Niektórym nie przeszkadza gdy są opluwani. Widocznie lubią deszczową pogodę...
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2014-02-16, 02:12   

Ale to nie jest przypadek i nie tylko hipotetycznie, ale realnie może być admin date o innej godzinie w danej rundzie. Raczej tego nie zakładam, natomiast może się zdarzyć, że gracze w połowie sezonu zgodnie zawnioskują za zmianą i co wtedy?

Hipotetycznie to mogę sobie wyobrazić, że połowa graczy zgłosi się w ostatnim dniu i nawet nie zdąży wypowiedzieć.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group