Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Propozyje dla Stowarzyszenia
Autor Wiadomość
templar 


Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 657
Skąd: toruń
Wysłany: 2007-04-16, 10:59   

soul_reaper napisał/a:
Nie spodziewaj sie, ze ja czy ktokolwiek z zarzadu bedzie jezdzil dajmy na to do gdanska zeby zorganizowac turniej na polnocy bo templar tak chce, a jako czlonek stowarzyszenia ma prawo wymagac.

Ja już powiedziałem, że jeżeli Stowarzyszenie wspomoże, to mogę taki turniej zorganizować. Nie widzę problemu. Tylko co mi po tym, skoro sam zarząd tego nie chce? Skoro się nawzajem nakręcacie, że nie warto taki turniej organizować...

Poza tym myślałem, że nawet najmniejszy członek Stowarzyszenia coś znaczy, ale widzę, że sie pomyliłem. Jaki w takim razie jest sens tej organizacji, skoro Ci na górze robią co chcę i mają głęboko gdzieś zdanie reszty? Czy nie czujecie, że jest coś nie tak?

Aj zdenerwowałem się tylko... dobra - kończmy ten temat, bo tylko nerwy sobie psuję. :|

templar
_________________
"...and remember - anger leads to the dark side!" (kyle katarn)
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2007-04-16, 12:16   

templar napisał/a:
soul_reaper napisał/a:
Nie spodziewaj sie, ze ja czy ktokolwiek z zarzadu bedzie jezdzil dajmy na to do gdanska zeby zorganizowac turniej na polnocy bo templar tak chce, a jako czlonek stowarzyszenia ma prawo wymagac.

Ja już powiedziałem, że jeżeli Stowarzyszenie wspomoże, to mogę taki turniej zorganizować. Nie widzę problemu. Tylko co mi po tym, skoro sam zarząd tego nie chce?


jestes mistrzem w nadinterpretowaniu postow innych ludzi. soul jasno napisal, ze bezsensu byloby zeby ktos z zarzadu organizowal turniej na drugim koncu polski niz sam mieszka. nie bylo mowy, o tym, ze zarzad ma w dupie ludzi z twoich okolic.
pogadaj z utratosem, czy kims kto tam trzyma sprzet, zeby go podwiozl na turniej, ustal z zarzadem odpowiedni termin i naprawde nic wiecej nie musi byc zalezne od stowarzyszenia. reszta jest w twoich rekach.

templar napisał/a:
Poza tym myślałem, że nawet najmniejszy członek Stowarzyszenia coś znaczy, ale widzę, że sie pomyliłem. Jaki w takim razie jest sens tej organizacji, skoro Ci na górze robią co chcę i mają głęboko gdzieś zdanie reszty?


zalezy jakie jest zdanie tej calej mitycznej reszty, ja bym sie nie wybral nawet do katowic na turniej, a co dopiero mowic tu o wybrzezu.
 
 
 
Zawrat 

Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 37
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2007-04-16, 12:58   

Witam!
Templar - jestem za takim turniejem, nawet za cyklem turniejów na Pomorzu. Masz mnie
do dyspozycji. Proponuję Gdańsk, Sopot, Grudziądz, Kwidzyn, Toruń... Nie zawsze możemy
z Adifkiem jechać na południe Polski. Zróbmy więc "coś" tutaj..

Pozdrawiam
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2007-04-16, 13:09   

Popieram. Templar - organizuj, masz moje pełne poparcie. :)
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
templar 


Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 657
Skąd: toruń
Wysłany: 2007-04-16, 13:25   

s3v3n napisał/a:
jestes mistrzem w nadinterpretowaniu postow innych ludzi. soul jasno napisal, ze bezsensu byloby zeby ktos z zarzadu organizowal turniej na drugim koncu polski niz sam mieszka. nie bylo mowy, o tym, ze zarzad ma w dupie ludzi z twoich okolic.

To w takim razie nie rozumiem uwagi soula - bo ja nic nie mówiłem o tym, żeby ktoś z zarządu organizował turniej. Czy mam to nazwać nadinterpretowaniem moich postów, 7?

s3v3n napisał/a:
pogadaj z utratosem, czy kims kto tam trzyma sprzet, zeby go podwiozl na turniej, ustal z zarzadem odpowiedni termin i naprawde nic wiecej nie musi byc zalezne od stowarzyszenia. reszta jest w twoich rekach.

Tak. Zgadza się. Najpierw jednak trzeba zrobić rozeznanie ilu ludzi byłoby zainteresowanych takim turniejem (ankieta o której mówił Angst) no i musiałby ktoś mi pomóc, bo kompletnie się nie znam na organizowaniu takich imprez.

s3v3n napisał/a:
zalezy jakie jest zdanie tej calej mitycznej reszty

Ta mityczna reszta to między innymi ja, a jej zdanie, to między innymi moje.

Zawrat napisał/a:
Templar - jestem za takim turniejem, nawet za cyklem turniejów na Pomorzu. Masz mnie
do dyspozycji. Proponuję Gdańsk, Sopot, Grudziądz, Kwidzyn, Toruń... Nie zawsze możemy
z Adifkiem jechać na południe Polski. Zróbmy więc "coś" tutaj..

A propo (właśnie mi się przypomniało)... Adifek coś wspominał niedawno, że chciał jakiś turniej zorganizować w Kwidzyniu w maju. To byłby dobry początek.

Pozdrawiam
templar
_________________
"...and remember - anger leads to the dark side!" (kyle katarn)
 
 
Zawrat 

Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 37
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2007-04-17, 11:29   

Hi!
Zorganizujemy tzw. Otwarte Mistrzostwa Kwidzyna - z pucharkiem i może medalami. Prawdopodobnie w maju. Salę mamy (w razie nie najlepszej aury). Przy dobrych warunkach pogodowych - możliwa impreza w plenerze. Utratos prześle nam potrzebny sprzęt. Może i sam przybędzie..
Myślę o takich datach:
- 28 kwietnia
- 5 maja
- 12 maja
- 19 maja

Datę potencjalnego turnieju uzależniam od możliwości przybycia graczy przyjezdnych.
Jeśli wyrazimy życzenie imprezki dwudniowej - poszukam hoteliku (lub parę materacy i nocleg u mnie - z nocnym turniejem w piłkarzyki - wszystko do uzgodnienia).
Templar - kiedy Tobie pasuje? Zapraszamy gomokowców z Pomorza - i nie tylko.
Czy jest ktoś chętny na przyjazd z poza Pomorza?

Teraz lecę do pracy. Na razie :)
Pozdrawiam - Zawrat
 
 
templar 


Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 657
Skąd: toruń
Wysłany: 2007-04-17, 12:36   

Zawrat napisał/a:
Templar - kiedy Tobie pasuje?

Każdy z terminów, które podałeś, mi pasuje.

Pozdrawiam
templar
_________________
"...and remember - anger leads to the dark side!" (kyle katarn)
 
 
jopq 
retired


Dołączył: 10 Cze 2004
Posty: 737
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-04-17, 17:36   

@Zawrat masz w domu piłkarzyki? Dobrze umiesz grać? :)
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-04-17, 22:13   

. . .Templar po pierwsze najmniejszym członkiem stowarzyszenia jest Seba albo Jacol, po drugie czemu masz takie wahania, że raz chętnie piszesz a innym razem chcesz kończyć dyskusję.

. . .Co do turnieju w Kwidzyniu to czy to było konsultowane ze stowarzyszeniem? Bo słyszałem coś o planach na maj, już.
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
templar 


Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 657
Skąd: toruń
Wysłany: 2007-04-17, 23:52   

Chaosu napisał/a:
po drugie czemu masz takie wahania, że raz chętnie piszesz a innym razem chcesz kończyć dyskusję.

Bo nie lubię się kłócić i nie lubię komplikować prostych rzeczy, i jeszcze bo nerwowy jestem, a to nie sprzyja dyskusji.

Pozdrawiam
templar
_________________
"...and remember - anger leads to the dark side!" (kyle katarn)
 
 
Zawrat 

Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 37
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2007-04-18, 00:07   

Chaosu napisał/a:


. . .Co do turnieju w Kwidzyniu to czy to było konsultowane ze stowarzyszeniem? Bo słyszałem coś o planach na maj, już.


Stowarzyszenie to również ja.. to również Templar.. Dopiero dziś sie dowiedziałem o zamiarze zorganizowania turnieju w Łasku. Raczej sie tam nie wybiorę i jeśli znajdą sie osoby chętne na przyjazd do Kwidzyna - turniej zorganizujemy. Jeśli chętnych nie będzie - nie będzie dla kogo organizować.

Jopq-u - tak, mam w domu piłkarzyki. Czy dobrze umiem grać?... hmmm.. :) ) ... ale cały czas sie uczę.

Zawrat
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2007-04-18, 10:22   

Zawrat napisał/a:
Czy jest ktoś chętny na przyjazd z poza Pomorza?


Jeśli tylko termin będzie odpowiedni, a turniej będzie oficjalnym PSGRiP, to powinienem się pojawić :)

Pozdrawiam

Angst

P.S. Dajcie wcześniej znać, kiedy się to konkretnie odbędzie.
 
 
 
vilumisiek 


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1604
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2007-04-18, 15:40   

Na Rzeszów raczej nie macie co liczyć gdyż na weekendzie majowym odbędą się Mistrzostwa Podkarpacia :D
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-04-18, 21:41   

Zawrat napisał/a:
Chaosu napisał/a:


. . .Co do turnieju w Kwidzyniu to czy to było konsultowane ze stowarzyszeniem? Bo słyszałem coś o planach na maj, już.


Stowarzyszenie to również ja.. to również Templar..


. . .Jasna sprawa, chciałem napisać Utratos ale pomyślałem że nie on jeden tu rządzi i powinienem był przeprawić na 'z władzami stowarzyszenia' ale późna pora i pośpiech... przepraszam.

. . .Osobiście będę się starał przyjechać na każdy oficjalny turniej jednak w maju mam matury i każdy wyjazd w tym terminie jest wątpliwy.

Pozdrawiam,
Filip.
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
Muchal 

Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 703
Skąd: Bietigheim (DE)
Wysłany: 2007-04-20, 14:22   

W Łasku turniej będzie 19 maja,
sala juz jest, a teraz jestem jeszcze w trakcie organizowania jakichś nagród i jeszcze kilku pomysłów. W poniedziałek jade na wycieczke i wracam w czwartek więc mysle ze wtedy napisze jakieś bardziej oficjalne ogłoszenie. Narazie tylko zdradze, że będą dwa turnieje- jeden TYLKO dla początkujących(głównie dla promocji gomoku) i drugi to jakieś coś w stylu Otwartych Mistrzostw Łasku

postaram sie jak najszybciej pozałatwiać reszte spraw , zeby szybko ogłosić oficjalnie turniej :) :)

pozdrawiam
_________________
If the problem can be solved there is no use worrying about it, if it can't be solved worrying will do no good.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group