Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Propozyje dla Stowarzyszenia
Autor Wiadomość
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2007-04-29, 21:33   

Zawrat napisał/a:
Hi!
Zorganizujemy tzw. Otwarte Mistrzostwa Kwidzyna - z pucharkiem i może medalami. Prawdopodobnie w maju. Salę mamy (w razie nie najlepszej aury). Przy dobrych warunkach pogodowych - możliwa impreza w plenerze. Utratos prześle nam potrzebny sprzęt. Może i sam przybędzie..
Myślę o takich datach:
- 28 kwietnia
- 5 maja
- 12 maja
- 19 maja

Datę potencjalnego turnieju uzależniam od możliwości przybycia graczy przyjezdnych.
Jeśli wyrazimy życzenie imprezki dwudniowej - poszukam hoteliku (lub parę materacy i nocleg u mnie - z nocnym turniejem w piłkarzyki - wszystko do uzgodnienia).
Templar - kiedy Tobie pasuje? Zapraszamy gomokowców z Pomorza - i nie tylko.
Czy jest ktoś chętny na przyjazd z poza Pomorza?

Teraz lecę do pracy. Na razie :)
Pozdrawiam - Zawrat


Hej!

Czy wiadomo może coś więcej o losach tego turnieju? Jeden termin już za nami... Reszta tuż, tuż... A ostatni z terminów zaklepany dla Łasku...

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
alicecooper 
Skarbnik

Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 2233
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-04-30, 01:31   

postaram sie przyjechać do Kwidzyna
a termin? może by było dobrze gdyby odezwali się chętni i napisali kiedy im pasuje?
 
 
ermijo 


Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 1950
Skąd: N49°37`E20°42`
Wysłany: 2007-04-30, 07:31   

Mi nie pasuje żaden termin aż do odwołania...
_________________
Always: "Homo ludens"
Never: "Homo faber"
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2007-04-30, 08:30   

Mam teraz sporo spraw do załatwienia, więc ciężko mi się zadeklarować już w tej chwili. Generalnie byłem zainteresowany, ale im bliżej turnieju w Łasku oraz mojego ślubu, tym będzie trudniej się pojawić... Stąd też moje pytanie o datę, chciałbym sobie jakoś to zaplanować :roll:

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
maestro 
Viceprezes


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 1731
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-04-30, 10:50   

A może początek czerwca? Myślę, że np dwa tygodnie po turnieju w Łasku mogłoby przyjechać więcej osób. Wówczas i ja jestem chętny.
 
 
Muchal 

Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 703
Skąd: Bietigheim (DE)
Wysłany: 2007-04-30, 11:35   

Cześć

jeśli to ma jakieś znaczenie , to mi bardzo odpowiadałaby data 9 lub 10 czerwiec,
wtedy na bank sie pojawie

pozdro
_________________
If the problem can be solved there is no use worrying about it, if it can't be solved worrying will do no good.
 
 
 
dragon_katowice 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 482
Skąd: katowice
Wysłany: 2007-04-30, 17:38   

dlaczego nie ma infa na stronie gomoku.pl o turnieju w Łasku ?
 
 
dragon_katowice 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 482
Skąd: katowice
Wysłany: 2007-05-01, 00:53   

w dupe jeża jeżozwierza odpowie ktoś czy nie ? ;)
 
 
alicecooper 
Skarbnik

Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 2233
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-05-01, 02:14   

Muchal napisał/a:
W poniedziałek jade na wycieczke i wracam w czwartek więc mysle ze wtedy napisze jakieś bardziej oficjalne ogłoszenie.

jak tylko będzie oficjalne ogłoszenie to umieszczę
 
 
ermijo 


Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 1950
Skąd: N49°37`E20°42`
Wysłany: 2007-05-01, 10:28   

Co myślicie o zrobieniu konkursu na najciekawsze otwarcie ??? Każdy uczestnik miałby zaprezentować krótko najlepiej w renlibie albo PPT lub MS Office (bleee) swój układ.
_________________
Always: "Homo ludens"
Never: "Homo faber"
 
 
Muchal 

Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 703
Skąd: Bietigheim (DE)
Wysłany: 2007-05-01, 15:11   

alicecooper napisał/a:
Muchal napisał/a:
W poniedziałek jade na wycieczke i wracam w czwartek więc mysle ze wtedy napisze jakieś bardziej oficjalne ogłoszenie.

jak tylko będzie oficjalne ogłoszenie to umieszczę


oficjalne ogłoszenie jest już od dawna na forum...
wystarczy skopiować
_________________
If the problem can be solved there is no use worrying about it, if it can't be solved worrying will do no good.
 
 
 
vilumisiek 


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1604
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2007-05-12, 00:31   

Angst napisał/a:
Może ewentualnie należałoby wprowadzić zniżkę lub brak opłaty startowej dla osób przyjeżdżających z dalszej odległości (np. powyżej 300 km


jednak... :wink:

Czarny_kot napisał/a:
Stały terminarz roczny. Teraz już na to za późno, ale dobrze jeśli pod koniec roku zostałe ogłoszony w miarę możliwości jak najdokładniejszy terminarz na przyszły rok


Proste. każdy w styczniu wie, że na weekendzie pierwszym lub drugim we wrześniu jest turniej tu i tu i łatwo się do niego przygotować. Gorzej z przygotowaniem takiego turnieju.

Myślę, że forma planowania turniejów powinna być inna. Widzę to w ten sposób, że zarząd (jaki by nie był) siada początkiem grudnia i obmyśla plan roczny turniejów.

Głosowaniu zostaje poddana ich ilość oraz zgłaszane są potencjalne miejsca do ich realizacji.

Zarząd wówczas podejmuje dycyzję o przyznaniu euro 2012... tfu - gomo 2009 :wink: poszczególnym miastom i miesiąc w którym należy go zorganizować.

Wiadomo, że Polak pod ścianą jest dużo bardziej skuteczny w działaniu. Taki turniej odbyłby się na pewno i myślę, że każdy by chciał by w jego mieście zagościli przyjaciele z całej Polski. Najlepszy przykład- Łask. Turniej wręcz prywatny ale chęci zaproszenia do siebie wszystkich ogromne.

Niestety sam nie mieszkam w dużym mieście i ciężko mi planować jakikolwiek turniej z dala od mego domu. Jednak bardzo bym chciał widzieć (prawie) wszystkich w Rzeszowie i już teraz zapraszam każdego z osobna jeśli kiedykolwiek cosik zorganizujemy :D

to mówiłem ja, vilu
 
 
 
Karol G. 

Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 403
Skąd: Cambridge
Wysłany: 2009-08-24, 23:53   

Witam, proponowalbym wprowadzic newsletter, w ktorym raz na jakis czas na skrzynke osob zainteresowanych wysylanoby informacje o zblizajacych sie turniejach, nowosciach na stronie czy czymkolwiek interesujacym. Dla mnie (a przypuszczam, ze jeszcze troche takich osob by sie znalazlo) byloby to bardzo wygodne, bo czytac regularnie forum mi sie nie chce, bo w wiekszosci sa tu wypisywane bzdury i szkoda na to czasu.
Takie rozwiazanie funkcjonuje np. na connect6.org i wg mnie jest to cos swietnego - poinformuja, ze bedzie jakis turniej, pojawily sie nowe zagadki czy cos, nie czesciej niz raz na miesiac i nie musze regularnie sprawdzac, co sie na stronie pojawilo a tylko wtedy jak cos mnie interesuje.

Karol
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-08-25, 08:18   pewnie...

... jeśli jedyna Osoba mogąca to zrobić a mianowicie Alice się zgodzi, to pewnie będzie...

bmac
_________________
Gość, sprawdzeniem wartości wiedzy jest jej moc uszlachetniania i oczyszczania życia ...
 
 
 
alicecooper 
Skarbnik

Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 2233
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-12-10, 02:00   

profit napisał/a:
proponowalbym wprowadzic newsletter

ja bym nawet ten news rozsyłał
ale jak dalej na stronie nie wszyscy członkowie stowarzyszenia się zarejestrowali to lipa
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group