Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
MMP w Renju 2007 - wrażenia
Autor Wiadomość
dragon_katowice 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 482
Skąd: katowice
Wysłany: 2007-03-23, 22:08   

dzisiaj o 21:52 na kurniku w gomoku grało 613 osób
na turnieju w wawie było 18
 
 
vilumisiek 


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1604
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2007-03-23, 22:19   

ermijo napisał/a:
Musze też powiedzieć, że widzę podziały w Stowarzyszeniu, co negatywnie rzutuje na jego przyszłość i z dużym lakonizmem i ostrożnością jest podobne do polityki. Chodzi mi tutaj o byłych i obecnych członków zarządu. Krytyka powinna być twórcza ;)


Oczywiście że są. Tu nie ma co mówić o widzeniu. 50 osób w grupie a niektórym odbija. Im grubsza czcionka nicku na forum tym gorzej. A jeśli dochodzi do tego jeszcze jakiś kolor to już wogóle... Albo jeden udaje, że postów cudzych nie widzi, albo inny ukryte animozje w postaci aluzji drugiego sortu ciągle strzela, albo kolejny kasuje wszystkie posty jak leci. A naprawde zamiast się wziąć i zebrać w kupę i działać to jest kicha. W kupie siła. Zamiast cotygodniowo przedstawiać plany nawiązywania nowych kontaktów to wolą się bluzgać w starym gronie. Zresztą każdy wie, że w tej całej zabawie nie o umiejętności chodzi. Tylko klimat i dobrą zabawe. Dlatego tacy ludzie jak sotam czy wolwo nie będą przez nas do końca akceptowani mimo, że "coś" tam potrafią. Gdyby o to chodziło ja nie przyjeżdżałbym bo zawsze walcze o to by ostatnim nie być. Będą ludzie, będzie Stowarzyszenie, będzie kasa, bedzie git :D

Oni się jeszcze doczekają, że będziesz wysoko a ja vice :lol:
 
 
 
dev 


Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 124
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2007-03-24, 11:25   

vilumisiek napisał/a:
co negatywnie rzutuje na jego przyszłość i z dużym lakonizmem i ostrożnością jest podobne do polityki.


bardziej bym tego nie sfilozofował:P jak w sejmie :D :D

Teraz coś co mnie zaskoczyło:P

Poszedłem z kumpelą do MC pogadać. Kiedyś jej obiecałem , że pokaże jej tą gre w którą tak namiętnie gram. Zabrałem więc ze sobą plansze i kamienie. Niestety przyszła z koleżankami więc pomyślałem sobie , że już nici z grania. Jednak namówiła mnie żebyśmy zagrali i tak sie też stało. Po 10 minutach 3 kumpele które z nią były tak się nakręciły że myślałem , że sie pobiją która ma grać !! Po prostu szok.!! Wiadomo od razu podałem www.kurnik.pl :D więc może niedługo u nas zagoszczą:) Całkiem Całkiem grały....
 
 
vilumisiek 


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1604
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2007-03-24, 12:30   

Wyślij mi potem priva z nickami tychże koleżanek :wink:

A cytowany fragment nie został wypowiedziany przeze mnie.
 
 
 
dev 


Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 124
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2007-03-24, 22:25   

no ale z Twojego posta cyctat ermija sciagłem:)
 
 
wicherek 


Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 401
Skąd: Bytom
Wysłany: 2007-03-25, 21:28   

ermijo napisał/a:


Problem teraz jest taki, że niektórzy wchodzą, aby tylko grać z równymi bądź lepszymi. O zielonych nie można tego powiedzieć, bo nie wierzą, że można wygrać z czerwonym i nie pojmują na tyle tej gry aby zrozumieć choć podstawowe ruchy. Nie przeszkadza to w niczym, aby porozmawiać sobie. Ja bardzo lubię rozmawiać, zwłaszcza na kurniku, ale są osoby, które uznają to za stratę czasu.


Ermijo skacz gadac pierdoly... Oprocz teg, ze taki gracz boi sie ze go wyprosisz, wysmiejesz, ograsz z punktow zawsze otwarty jest na gre z lepszymi..., jezeli na stol zaprosisz takiego zielonego, lub zagadasz na priv na stole ustawisz czas wysoki z mozliwoscia cofania ruchu, i gre towarzyska zmieni sie podejscie takiego gracza, tylko na dobrocinie panuje dziwny zwyczaj "uczenia" graczy slabszych w zamian za zdobyty na nich ranking...

[quote="ermijo"]
_________________
http://www.bwe.biz.pl moja strona zapraszam!
 
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2007-03-25, 21:55   

Ja tam czasem gram z ludźmi, którzy nawet jak z nimi wygram, to nie tracą punktów. :) Nie wiedzą zazwyczaj co się dzieje, wystarczy 800 punktów różnicy, polecam. :]
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group