Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ranking "nielubianych"
Autor Wiadomość
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-06-29, 15:32   Ranking "nielubianych"

Na stronie www.gomoku.boo.pl znajduje się ciekawy ranking.

Proszę o komentarze.

Ja na pewno jestem przeciwko tak wysokiemu miejscu na tej liście Minuty, i tak niskiego NMŻB.

Mam tylko jeden głos, co uważam za wielki życiowy sukces :P

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
GoNdziO 
woj. Lubuskie


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 113
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2004-06-29, 17:52   

Adik głosow masz 28 a nie ''1'' :twisted:

Dałem głos na ''adika'' za dawne czasy i terazniejsze :P

Czemu minut ma tak malo głosow :?: :D
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-06-29, 20:05   

Adik, wyrażaj się. :evil:

Ta lista wydaje się być tak czysta jak mecz Dania-Szwecja. :evil: W sumie zostało oddanych ok. 1050 głosów, z czego ok. 950 na tylko 4 graczy. Biorąc pod uwagę, że każdy miał tylko jeden głos do oddania... no comments. To na dodatek tylko liczby, bez uzasadnienia. Z Utratosem grałem w Pente jak byłem (i dalej jestem) zielony. Z kashonem grałem w gomoku jak byłem zielony. Jakoś nie mam uwag. Inna rzecz, że każdy może mieć gorszy dzień i zachować się czasem tak jak normalnie się nie zachowuje. Takie incydenty warto puścić w niepamięć, a nie nakręcać złej opinii. Ktoś kto nawet nie zna np. Utratosa, kashona czy jokinga, po zobaczeniu takiej listy od razu nastawi się negatywnie. Chyba nie warto.

Ciekawe czy jakby zrobić taki ranking np. tutaj, gdzie każdy miałby podać jawnie swoich kandydatów (np. pięciu), to wynik byłby podobny.

Proponuję dla równowagi zrobić ranking najbardziej lubianych graczy z kurnika. To może być ciekawsze.

Pozdrawiam,
 
 
seba 

Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 167
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-06-29, 20:17   

Osz Ty! Ja zagłosowałem na Rafi93 ale za chwile zagłosuje na Adika. Ciekawe dlaczego uważasz że jestem " niedorobiony" powiedz.... będę Ci wdzięczny.
 
 
 
zum 


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 51
Skąd: Kielce
Wysłany: 2004-06-29, 20:45   

fajne, jak zaglosujesz na Adika to oddajesz glos nas 3 Adikow na raz ;P a jak zaglosujesz na nich drugi raz to dostaja po 2 punkty :D
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-06-29, 21:24   

LOL..

Tak już to jest..

Po prostu nawet PHP zwariowało na moim punkcie. Zakochało się i widzi mnie wszędzie :P

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Barfko 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 556
Skąd: 49°25'N8°45'E
Wysłany: 2004-06-29, 22:32   

Co do rankingu najbardziej lubianych graczy to mam kilka typów (np. king_ken, juliafinn), ale chyba nie bywają na tym forum. Z tych, którzy bywaja najprzyjemniej wspominam gry z adikiem i alicecooperem.

Niepopularność jokinga i innych graczy o bardzo wysokim rankingu polega na tym, że się w oczy rzucają. To są chyba "Bardzo Mili Ludzie", ale np. Joking, Rika, Hance, Autiko potrafią wejść na jakiś stół lub na ogólny i tam plotkować jak baby pod płotem. Przy tym obgadują wszystkich równo i ignorują prośby o grę (w ogóle np. na mnie nie reagują). Pewnie innym też się to zdarza, a nie wszyscy lubią buć ignorowani.

Zdecydowanie niemiły jest za to motorbiciclii, czy jakoś tak.
 
 
termin 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 169
Skąd: poznan
Wysłany: 2004-06-29, 23:48   

Fajny ranking, tylko interesuje mnie jenda sprawa: skoro kazdy miał 1 głos to skąd wzięliście ponad 1000 głosujących, przecież max na kółko i krzyżyk widziałem 199 osób z czego jakieś 40 w pierwszym pokoju.
Ktos tam wspomniał o braku uzasadnień, to ja uzasadnie: Zagłosowałem na mcmanusa bo denerwują mnie jego nicki tzn mcmanus1, mcmanus2 itd. oraz to,że gra z Tobą tylko jak jesteś wyżej od niego. A pozatym to frajer. ( rozmawaiłem z węgrami, oni tez tak twierdzą :) P )))
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-06-30, 00:32   

Wiele osób ma Neostradę.

Motorbicikli to Rostasferike.

Barfko - nie pomyliłeś się czasami? My ze sobą graliśmy? A w dodatku przyjemnie te gry wspominasz?

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-06-30, 04:41   

Ten ranking to jakaś parodia. Jeszcze dwa dni temu zagłosowały 4 osoby, a dziś już ponad 1000 sporo :lol: Ponad 200 głosów dostał Kashon, który w Kurniku jest teraz chyba raz na rok :) (o bezzasadności tego typu nawet nie wspominam). Paru posiadaczy Neostrady się zabawiło i ranking stał się bezwartościowy... Proponuję się nim nie przejmować zatem i zająć się jakimiś pożytecznymi czynnościami...

Pozdrawiam

Angst

P.S. Kiedy piszę te słowa nie ma mnie jeszcze na liście "niemiłych" ;)
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-06-30, 10:57   

Cytat:
Kiedy piszę te słowa nie ma mnie jeszcze na liście "niemiłych" ;)


Prosisz się.. :rotfl:

Cytat:
Zagłosowałem na mcmanusa bo denerwują mnie jego nicki tzn mcmanus1, mcmanus2 itd. oraz to,że gra z Tobą tylko jak jesteś wyżej od niego. A pozatym to frajer. ( rozmawaiłem z węgrami, oni tez tak twierdzą P )))


Hmm.. Jeśli oni uważają, że MC to frajer, to hmm.. to, że tworzy dużo nicków, to chyba dobrze (dla niektórych źle), ale patrząc z innej strony - ja i setki innych tworzą nicki, które nie mają ze sobą nic wspólnego, ot chociażby adik i sherlock_holmes.
MC tworzy nicki dodając tylko swoje cyferki, czyli po prostu wiadome jest zkim sie gra.. McManus jest wg mnie jednym z porządniejszych Węgrów. Chyba tylko Malaj, może się poszczycić większą kulturą. MC gra z ludźmi albo o większym, albo o minimalnie mniejszym rankingu, a inni jak grają? Czy Zakon (z całym szacunkiem) zagra z 1500, mając 2180? Czy Utratos zagra? Terminie, ty grasz, wiem o tym. Ale takich jak ty za granicą Polski, z tych którzy grają na Kurniku nie ma. W Polsce też ich mało.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Tramwaj 
ktory jezdzi


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 89
Skąd: Bielsko/Gliwice
Wysłany: 2004-06-30, 21:39   

Eee McManus nie gra z graczami o niższym rankingu?? To dlaczego mam z nim rozegrane 26 partii mimo że chyba nigdy nie miałem ranka wyższego od niego ?:)
Poza tym jak ostatnio z nim grałem (na 2 minuty) to wyglądało to tak że wygrałem 1 grę na 4, a i tak byłem z rankiem do przodu (czyli od do tyłu) a dalej grał - dopóki ja nie podziękowałem... :)
A nicków ma chyba 3 - wielu ludzi ma ich więcej a poza tym tka jak zauważył Adik, z nim wiadomo z kim się gra, co uważam za bardzo dobre.

A sam ranking stał się chory...
_________________
jawmart, buraczek979
 
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-06-30, 23:07   

Duzo osob kolejno czepia sie Mcmanusa. 90% moich partii z nim mialem mniejszy ranking. Raz gralismy razem bez przerwy 2 godziny. Jak zaczynalismy ja mialem 17xx okolo a on 19xx. Rankingi sie mniej wiecej wyrownaly. Poza tym jest kulturalny, zam prosi proponuje mi cofniecie jak zle zagram. Gra fair.
Nigdy bym nie powiedzial, ze jest lama. Posune sie nawet do tego, ze prawie wszystkie oskarzenia pod jego adresem sa wyssane z palca.
Niektorzy czepiaja sie tez Adika, ktoremu zdarza sie miec spore odchyly na tym forum, jednak grajac na kurniku jego zachowanie jest nienaganne. Rezygnuje jak trzeba, daje cofac jak trzeba i gra nawet jak mam duzo nizszy ranking. Przestan sie tylko wydurniac na forum tekstami typu - wszyscy sa przeciwko mnie, uczepiliscie sie adika itp.
Jeszcze jedna osoba, ktora musze zrechabilitowac tutaj na forum. Minuta, zwany przez niektorych mineta. Nie rozumiem, dlaczego jest tak wysoko w rankingu nielubianych. Znaczy to ze ten ranking jakis chory jest. To, ze on jest swietnym graczem i ma swoj charakter nie znaczy, ze jest jakas lama. NIgdy nie widzialem zeby przeklinal albo gral nie fair. Jedyna co mu moge zarzucic to zwracanie uwagi na ortografy :) ))hehehe, co jest trywialnym oskarzeniem.

Ludzie puszczaja plotki niesluszne i pomawiaja czesto osoby ktore sa w porzadku. Zdarza sie.

Oprucz tego jest pare osob, ktorych nielubie, ktore graja nie fair i lamia conwenanse dobrego zachowania. Staram sie o nikim zle nie mowic, ale jest pewna granica. Osob o nicku ,,starosciak,, ja przekroczyla niedawno na kurniku. NIe dostal bana, ale hmm.. ja nie moglem go ukarac. Inna granice dobrego smaku na forum misio przekroczyl m_head. Nie bede o tym pisal, bo tylko jego takie zeczy interesuja. Poza tymi dwoma ,,ludzmi o niefartownej psychice,, nikt jeszcze nie przekroczyl wspomnianej przeze mnie granicy, ktora widzi kazdy normalny czlowiek. Niektorzy swoimi tekstami zdaja sie jej nie widziec. coz. Popozmy Im!!!
 
 
GoNdziO 
woj. Lubuskie


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 113
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2004-07-01, 10:32   

kaka napisał/a:
Duzo osob kolejno czepia sie Mcmanusa. 90% moich partii z nim mialem mniejszy ranking. Raz gralismy razem bez przerwy 2 godziny. Jak zaczynalismy ja mialem 17xx okolo a on 19xx. Rankingi sie mniej wiecej wyrownaly. Poza tym jest kulturalny, zam prosi proponuje mi cofniecie jak zle zagram. Gra fair.
Nigdy bym nie powiedzial, ze jest lama. Posune sie nawet do tego, ze prawie wszystkie oskarzenia pod jego adresem sa wyssane z palca.

Jeszcze jedna osoba, ktora musze zrechabilitowac tutaj na forum. Minuta, zwany przez niektorych mineta. Nie rozumiem, dlaczego jest tak wysoko w rankingu nielubianych. Znaczy to ze ten ranking jakis chory jest. To, ze on jest swietnym graczem i ma swoj charakter nie znaczy, ze jest jakas lama. NIgdy nie widzialem zeby przeklinal albo gral nie fair. Jedyna co mu moge zarzucic to zwracanie uwagi na ortografy :) ))hehehe, co jest trywialnym oskarzeniem.

Ludzie puszczaja plotki niesluszne i pomawiaja czesto osoby ktore sa w porzadku. Zdarza sie.


Ja tez mógłbym dużo zarzucić mcmanusowi o często jak gral ze mną zachowywał się jak lama nawet wygrywając kilka gier i wychodząc (czasami mówiąc ''thx'')

Może mcman ma do każdego innego gracza innsy stosunek (w zachowaniu sie :roll: )


Cytat:
Minuta-NIgdy nie widzialem zeby przeklinal



hihihihihihhihhihihihihihiihih :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
 
 
Debiec
Gość
Wysłany: 2004-07-01, 12:41   

Adik co ty im zrobiłeś :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group