Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
angst- nowy administrator
Autor Wiadomość
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2007-06-17, 01:16   angst- nowy administrator

Ostatnio nie mam zbyt wiele czasu, o czym informowałem już zarząd. Pojawiły się także dodatkowe okoliczności, o których w dziale dla członków.

Administrowanie forum to część techniczna (ustawienia, baza danych etc.) oraz moderacyjna (dużo bardziej rozległa). Nadal będę zajmował się techniczą stroną forum (nie znalazłem nikogo innego) i pomagał w innych pracach, jeśli zajdzie taka potrzeba. Jednak chciałbym, aby jak najwięcej działań przejął Piotrek. Gdyby ktoś mógł przejąć całość moich zajęć, chętnie przyjmę niebieski kolorek.

Dlaczego Piotrek? Jest praktycznie codziennie na forum (co widać po największej liczbie postów) i można się po nim spodziewać obiektywizmu. Poza tym to fajny gość ;)
 
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2007-06-17, 09:22   

lol & gratki
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2007-06-17, 11:33   

Dziękuję bardzo za ogromne wyróżnienie :)

Brakuje mi niestety doświadczenia w administrowaniu forami, więc liczę na Waszą wyrozumiałość. Apeluję jednocześnie o kulturę wypowiedzi oraz pisanie na temat, co na pewno sprawi, że ilość usuwanych postów będzie mniejsza i unikniemy niepotrzebnych nieporozumień :)

Jeśli się nie sprawdzę w nowej roli, zawsze można będzie poszukać kogoś innego, ale w sprawach technicznych należy nadal liczyć na Jurka i proszę mnie w to nie mieszać :)

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
vilumisiek 


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1604
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2007-06-17, 12:53   

Angst wiesz, jakby co jestem w obwodzie :lol:
 
 
 
Wejherek 

Dołączył: 08 Cze 2007
Posty: 1
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2007-06-17, 14:04   

Dobra osoba na dobrym miejscu ;-) Gratki :D
_________________
Life is a game learn to win
 
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-06-17, 16:22   

Gratki Stefan, ekhm znaczy Piotrek :) Kiedys Ci przepowiadalem, ze zostaniesz adminem (co prawda sugerowalem junior) wiec chyba mozna mnie uznac za proroka :-F
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2007-06-17, 19:43   

adik napisał/a:
A po co dales waznosc ankiety na tydzien?

vilumisiek napisał/a:
Ermijo zremisował chodź wszystko wskazywało na 4:0, Mucha chodź solidny pokonał byłego najlepszego gracza kurnika, mało znany Henry pokonał Yossariana, mój wynik do zera rozniesiony gracz o klasę lepszy, Dein który jako gracz wybitny nie potrafił urwać punktu najlepszemu Polakowi na kurniku, Spavacz, który tym meczem zamiast trzeciej pozycji wygrał grupę.

Ja pieprze. Gdzie mam isc?

Poza tym - Dein jako gracz wybitny - ekhem.

najlepszemu Polakowi na kurniku - A co na to wskazuje? Nie orientuje sie w ogole, ale.. hmm.. Arczi ma w liscie turniejowej 9 nickow w pierwszej 10? Najwyzszy ranking sposrod Polakow? Jakie obrales kryteria przy nadaniu mu takiego tytulu?

pokonał byłego najlepszego gracza kurnika - omgg.. czy myslisz, ze w tzw. czasach Zakona nie gral nikt inny? Kojarzysz kogos takiego jak Joking? Albo Utratos? Znowu nie wiem jakie kryteria obrales. Najwyzszy ranking? Nie, bo GM mial 2459. Wygrane turnieje? Nie, bo nie bylo. Wiec co?

W ogole przeczytaj sobie to, co napisales i zastanow sie nad rola kropki w wypowiedzi, bo M_Head'em raczej nie jestes. OMG.

Zaglosowalem na 4:0 dla Arcziego, bo skoro pokonal gracza wybitnego, to chyba jest niesamowity. To nic, ze Dein nie gra w gomoku jeszcze dluzej niz ja.


vilumisiek napisał/a:
Adik walnij się tam w łeb klawiaturą bo to masz pod ręką czytając tego posta. A graficzny wykres IPP będzie uaktualniany tylko na stronie Klubu Rzeszów.


Na początku swojej "pracy" zamierzam stosować swojego rodzaju pouczenia. Może dzięki temu w swoim czasie będzie się nam lepiej współpracowało :)

Dobrym przykładem do analizy są dwa zacytowane powyżej posty. Proponuję w trakcie pisania postów stosowanie zwrotów podobnych do: "Według mnie/moim zdaniem/w mojej opinii ..."oraz "Sądzę/uważam/myślę/wydaje mi się, że ...". Tego rodzaju zabieg sprawi, że post Adika powinien nabrać nieco innego wymiaru. Każdy ma przecież prawo do swojego zdania, a wypowiadanie autorytatywnych stwierdzeń, że ktoś był/jest najlepszy/najgorszy/wybitny zawsze wywoła kontrowersje. Vilu z kolei dał się łatwo sprowokować i jedna istotna informacja (brak aktualizacji tabeli na forum) jest w cieniu porady dotyczącej klawiatury Adika (swoją drogą sformułowanie "łeb" również nie jest mile widziane).

Nie mam niestety zbyt dużo czasu, aby rozwodzić się nad każdym postem. Będę je zmuszony po prostu usuwać. Jeśli chcecie koniecznie komuś napisać coś niemiłego (odradzam), wyślijcie mu priv, bo nie każdy ma ochotę czytać słowne utarczki i obserwować odejście od meritum sprawy. Na pewno na nieco więcej można sobie pozwolić w dziale dla członków oraz hyde-parku. Także ostrzegam - jeśli ktoś nie chce pisać na próżno długich (bądź krótkich) postów, proszę o przemyślenie ich treści przed wysłaniem (ewentualnie skopiowanie do edytora tekstu i ponowne wklejenie po usunięciu niepożądanych informacji). Dobrze byłoby również starać się trzymać tematu.

Pozdrawiam

Angst

P.S. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś na moje miejsce, zanim będziecie mieli mnie dość ;)
 
 
 
Johanka_z_arcu 
hejże :-)


Dołączyła: 28 Kwi 2004
Posty: 237
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-06-17, 20:35   

Angst, wprowadzasz terror :P
_________________
"Karpacka Spolka Gazownictwa Sp. z o.o. w Tarnowie Oddzial Zaklad Gazowniczy w Krakowie OGLASZA PRZERWE w funkcjonowaniu SMOKA WAWELSKIEGO z powodu awarii."
 
 
 
 
vilumisiek 


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1604
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2007-06-18, 09:13   

Angst będzie pewnie jak Ci na H i S :P
 
 
 
dusksky 
lubie zimne piwo


Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-06-19, 08:37   

Gratki angst - czekamy na pierwsze bany :wink:
_________________
The higher you are
The farther you fall
The longer the walk
The farther you crawl.
 
 
ermijo 


Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 1950
Skąd: N49°37`E20°42`
Wysłany: 2007-06-19, 12:55   

Aby mój post nie nabrał kolorytu słodkiego lukru, skromnie powiem, że długo na to czekałem.
Pozdrawiam - Leszek.
_________________
Always: "Homo ludens"
Never: "Homo faber"
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2007-06-27, 20:48   

Przez najbliższy tydzień do dwóch, Piotrka może nie być na forum. Niech się zajmuje lepiej w Turcji żoną. Wypada życzyć udanej podróży :D

Póki co działam w zastępstwie Piotrka.
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2007-06-29, 14:04   

Ece napisał/a:
Przez najbliższy tydzień do dwóch, Piotrka może nie być na forum. Niech się zajmuje lepiej w Turcji żoną. Wypada życzyć udanej podróży :D

Póki co działam w zastępstwie Piotrka.
Dzıekı :D To wszystko prawda. Jak wynegocjuje pare chwil "swobody" to sie zjawie :wink: Gorzej po powrocıe z Turcjı, bo sıe przeprowadzam :roll:

Nawiaze jeszcze do watku poruszonego przez Duska. Na forach, Internecie, komputerach itd. rzeczywiscie sie nie znam. Zostalem poproszony o administrowanie forum od strony "merytorycznej". Kompletnıe nıe rozumıem, co w moım przypadku ma nadana mı funkcja wspolnego z jakıms Zarzadem. Nıe naleze do zadnej z wladz Stowarzyszenıa ı prosze Duska o rozwınıecıe kwestıı, podobnıe jak S3v3na w kwestıı nazwanıa mnıe debılem.

Pozdrawıam

Angst
 
 
 
Ciap 
Śląski Klub GRiP


Dołączył: 07 Paź 2004
Posty: 138
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2007-06-29, 16:20   

angst napisał/a:
Gorzej po powrocıe z Turcjı, bo sıe przeprowadzam :roll:


Czyżbyś wyprowadzał się z miasta "nafciarzy" ?

PS. Przyjemnego i spokojnego pobytu Turcji.
_________________
Ciap
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2007-06-29, 16:54   

nie moge rozwinac tej kwestii, bo narazie wciaz jestem na etapie zbierania materialow...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group