Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rezygnacja
Autor Wiadomość
dragon_katowice 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 482
Skąd: katowice
Wysłany: 2007-06-27, 20:56   Rezygnacja

Piszę tu bo już nie należe do grupy członkowie stowarzyszenia

Niestety ale ja nie mam zamiaru uczestniczyć w tym to się ostatnio dzieje

Nie doczekałem sie odpowiedzi na moje pytanie a moje ostatnie posty zostały skasowane

I tym samym jest to mój ostatni post i pobyt na tym forum

dziękuje, pozdrawiam
 
 
ermijo 


Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 1950
Skąd: N49°37`E20°42`
Wysłany: 2007-06-27, 21:07   

A ja tęsknię za sytuacjami, kiedy kasowano moje posty średnio raz na dzień. Cos się zmieniło nie wierzę że ja :) Dragon - nie uciekaj z forum, bo będzie przeźroczyście :(
_________________
Always: "Homo ludens"
Never: "Homo faber"
 
 
szarlott 


Dołączyła: 14 Gru 2004
Posty: 332
Skąd: Poznań
Wysłany: 2007-06-27, 21:15   Odnowa NASZEGO Forum

No to się porobiło ;>
Swoją drogą dziwi mnie,że ważniejsze dla moderatorów czy tam administratorów jest utrzymywanie sztucznego porządku aniżeli odpowiedź na wątpliwości członków stowarzyszenia.
Moje członkostwo w sumie ostatnio opierało się tylko na pisaniu na forum,ale chyba nawet to nie ma sensu (kwestia przyzwyczajenia).

Skoro prawdziwie zaangażowany członek PSGRiP i mój kandydat na Prezesa :) zrezygnował to dla mnie walne i inne sralne nie mają znaczenia;] Niech se Utratos rządzi i olewa,niech se Alice zakłada 100 tematów żeby mu dokopać itd itp

Nie wiem jak to możliwe,że z naprawdę fajnego stowarzyszenia jakim to było np w marcu 2005r zrobiła się wielka KUPA :)

Zaorać zakopać zapomnieć?
Ostatnio zmieniony przez bmac 2007-09-10, 08:47, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
ermijo 


Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 1950
Skąd: N49°37`E20°42`
Wysłany: 2007-06-27, 22:04   

A mnie przeraża to, że nasze wypowiedzi na forum powodują od razu jakąś agresję, zawiść - to jest chore. Zawsze chciałem pogadać sobie tutaj przede wszystkim o gomoku - jako grze. Tymczasem wolimy gadać o Stowarzyszeniu, innymi słowy o polityce, często nadużywając demagogii i uszczypliwości. Może większa fascynacja grą gomoku automatycznie spowodowałaby, że znaleźlibyśmy wspólny język. Wciąż szukamy ideałów - a to prezes się nie podoba - wytykamy błędy, rzadko mówiąc, co sami zrobilibyśmy na jego miejscu. Nikt normalnie żyjący, nie ma czasu w pełni zaangażować się w Stowarzyszenie. Wiadomo, że studenci maja go troszkę więcej o ile nie pracują. Myślę, że nie jest źle ani na forum ani w Stowarzyszeniu, do którego jeszcze należę. Kłótnie zawsze były no i to w pewnym sensie ożywia to forum, czasem z dobrej, lecz najczęściej z negatywnej strony.

Zobaczmy co pokaże przyszłość :)
_________________
Always: "Homo ludens"
Never: "Homo faber"
 
 
szarlott 


Dołączyła: 14 Gru 2004
Posty: 332
Skąd: Poznań
Wysłany: 2007-06-27, 22:10   

ermijo napisał/a:
Myślę, że nie jest źle ani na forum ani w Stowarzyszeniu


LOL :mrgreen:
Wskaż mi proszę co jest dobrego w tym forum czy stowarzyszeniu,co ono daje Ci lub ewentualnie co wnosisz Ty? Co Cię tu trzyma? Bo mnie już nawet ludzie zaczynają ziebić... :twisted:
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2007-06-27, 22:23   

dragon_katowice napisał/a:
Nie doczekałem sie odpowiedzi na moje pytanie a moje ostatnie posty zostały skasowane
Jeśli myślimy o tym samym, to nie rozumiem Twojego postępowania. Nic mi nie wiadomo na temat ostatnich postów- co najwyżej ostatniego posta. Napisałem Tobie także, dlaczego został on skasowany i dlaczego nie otrzymałeś odpowiedzi na zadane przez siebie pytanie.

Chyba że jest coś o czym nie wiem.
 
 
 
ermijo 


Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 1950
Skąd: N49°37`E20°42`
Wysłany: 2007-06-28, 10:16   

szarlott napisał/a:
Wskaż mi proszę co jest dobrego w tym forum czy stowarzyszeniu,co ono daje Ci lub ewentualnie co wnosisz Ty? Co Cię tu trzyma?

Witam.
Jeśli pytasz o moje subiektywne odczucia to z miłą chęcią je zaprezentuję. Za ciekawe na forum uważam wątki związane z gomoku przede wszystkim. Podobał mi się temat o otwarciach i dyskusja na temat ich liczby, bo więcej z niego wynikło, niż z częstych i nijako związanych z rzeczywistością wątków w dziale dla członków Stowarzyszenia.
Poza tym - Szarlott - ja lubię grę gomoku, gram w to codziennie i to mnie właśnie "tutaj trzyma"; jak rozumiem, w Twoim przypadku jest prawie odwrotnie. Dodam, że byłem już na 4 turniejach - nie jest to dużo, nadal jest sporo osób, z którymi nie grałem w realu - choćby roy, puholek, yossarian, marcin133 i inni. Być może to mnie właśnie trzyma w Tym(jakie by ono nie było) Stowarzyszeniu.

Co ja wnoszę do Stowarzyszenia ? Prawdopodobnie nic nie wnoszę, no może to 20 zł składki rocznie ;) Czasem jakiś nudny post na forum. O przyszłości wolę się jeszcze nie wypowiadać, ale postaram się wszystkich miło zaskoczyć już niebawem.
_________________
Always: "Homo ludens"
Never: "Homo faber"
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2007-06-28, 13:23   

Trzymamy się tematu.
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2007-06-29, 14:19   Re: Rezygnacja

dragon_katowice napisał/a:
Piszę tu bo już nie należe do grupy członkowie stowarzyszenia

Niestety ale ja nie mam zamiaru uczestniczyć w tym to się ostatnio dzieje

Nie doczekałem sie odpowiedzi na moje pytanie a moje ostatnie posty zostały skasowane

I tym samym jest to mój ostatni post i pobyt na tym forum

dziękuje, pozdrawiam


Mam nadzıeje, ze to nıe moja wına :roll: W kazdym razıe zawsze jak usuwam post, to najczescıej wyjasnıam przyczyne, a co najmnıej sıe podpısuje.

Wesze klopoty. Zawsze mowılem, ze Dragon ze swoım Dragonowozem ı laptopem to pol Stowarzyszenıa, a ı w Katowıcach bedzıe posucha.

Pozdrawıam

Angst

P.S. Czy aktualne wladze calkıem juz zrezygnowaly z jakıejkolwıek dzıalalnoscı? Moze zmıana admınıstratorow, czy cokolwıek? Nıe wıdzıcıe, co sıe dzıeje? Chocıaz jakıs komentarz?
 
 
 
Ciap 
Śląski Klub GRiP


Dołączył: 07 Paź 2004
Posty: 138
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2007-06-29, 16:34   

angst napisał/a:
a ı w Katowıcach bedzıe posucha.


Nie sądze Piotrze, nasze wzajemne kontakty i spotkania w grupie pewnie przetrwają :) . U nas nie występują takie "kwasy". Spotkania są w bardzo sympatycznej atmosferze.
_________________
Ciap
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2007-06-30, 14:11   

Ciap napisał/a:
angst napisał/a:
a ı w Katowıcach bedzıe posucha.


Nie sądze Piotrze, nasze wzajemne kontakty i spotkania w grupie pewnie przetrwają :) . U nas nie występują takie "kwasy". Spotkania są w bardzo sympatycznej atmosferze.


Pısalem w kontekscıe stowarzyszenıowym ;) Np. w Krakowıe tez sıe na pewno spotykaja, a pozytku globalnego nıe wıdac... :roll:

Pozdrawıam

Angst
 
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2007-06-30, 15:10   

angst napisał/a:
w Krakowıe tez sıe na pewno spotykaja, a pozytku globalnego nıe wıdac...


w kontekscie stowarzyszenia, to kraków zorganizowal w zeszlym roku mistrzostwa polski w gomoku, dwudniowe walne i zapewnil podwojenie puli nagrod na mistrzostwach polski w pente, chcesz jeszcze cos powiedziec ?
Ostatnio zmieniony przez s3v3n 2007-06-30, 15:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
jopq 
retired


Dołączył: 10 Cze 2004
Posty: 737
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-06-30, 15:11   

Może czas rozwiązać stowarzyszenie, wywalić działy, w których ludzie sprzeczają się o jakieś fikcyjne stanowiska i abstrakcyjne obietnice. Będzie spokojniej, bez pretekstów do kłótni.

Skoro odchodzą ludzie, którzy zawsze byli zaangażowani, powstają idiotyczne tematy, żeby komuś dokopać, zamiast zrobić coś sensownego to wyzywają się lub szukają haków w historii forum, to może faktycznie trzeba to zakończyć.

Jak dla mnie jest wśród nas za mało ludzi poważnych, co mnie nie dziwi, bo sama gra w gruncie rzeczy jest śmieszna. Na początku była dosyć nowa i każdy podchodził z pewną dozą ekscytacji, która motywowała do działania. Była chęć zmierzenia się z innymi - teraz tego nie ma, co widać po stosunku ilości użytkowników na kurniku, a na turniejach.

Jeszcze odejdzie pare poważnych osób i faktycznie zostaną same trolle, których głównym zainteresowaniem jest ranking i kto założył jaki nick.
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-06-30, 17:07   nie jest tak rozpaczliwie kiepsko...

... ktoś tam jeszcze został .. w istocie Darek tez zostaje, jak znam życie hihi to chwilowa obstrukcja....

jopq, Łukaszu, puść mi beepka, oddzwonię do Ciebie...))
dzięki
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2007-07-02, 13:25   

Tez mam nadzıeje, ze to mımo wszystko chwılowe. Ponıewaz Zarzad nıe podejmuje zadnych dzıalan pozostaje czekac na Walne... :roll:

Pozdrawiam

Angst

s3v3n napisał/a:
angst napisał/a:
w Krakowıe tez sıe na pewno spotykaja, a pozytku globalnego nıe wıdac...


w kontekscie stowarzyszenia, to kraków zorganizowal w zeszlym roku mistrzostwa polski w gomoku, dwudniowe walne i zapewnil podwojenie puli nagrod na mistrzostwach polski w pente, chcesz jeszcze cos powiedziec ?


Nie pisalem o hıstorii... Dlatego uzylem czasu teraznıejszego...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group