Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rezygnacja
Autor Wiadomość
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2007-07-02, 13:41   

aha. no tak. bo wszedzie dzialalnosc stowarzyszenia kwitnie na calego, tylko ten cholerny krakow... biala plama na gomokowej mapie polski. wszedzie sie cos dzieje, tylko my dajemy dupy . miazdzaca krytyka, no ale bedziemy musieli sie jakos po niej pozbierac i zyc dalej...
 
 
 
Johanka_z_arcu 
hejże :-)


Dołączyła: 28 Kwi 2004
Posty: 237
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-07-02, 16:39   

Spoko 7, Piotrek na pewno nie miał na myśli kompletnej krytyki Waszego klubu, wszyscy pamietaja że zrobiliście bardzo dużo dla Stow. i liczą, że nie spoczniecie po prostu na laurach.

Spoko spoko.
_________________
"Karpacka Spolka Gazownictwa Sp. z o.o. w Tarnowie Oddzial Zaklad Gazowniczy w Krakowie OGLASZA PRZERWE w funkcjonowaniu SMOKA WAWELSKIEGO z powodu awarii."
 
 
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2007-07-02, 19:55   

no spoko, w pelni rozumiem, po prostu akurat mial potrzebe komus dowalic, i tak calkiem przypadkiem napisalo mu sie o krakowie. skoro juz wystepujesz w jego imieniu, to mam propozycje, zebys mu przekazala, zeby nastepnym razem troche myslal piszac posty i dobierajac przyklady do swoich wypocin...
 
 
 
Johanka_z_arcu 
hejże :-)


Dołączyła: 28 Kwi 2004
Posty: 237
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-07-02, 20:45   

Wyluzuj, to ze Ty wszedzie widzisz ze sie ktos do Ciebie dopieprza nei znaczy ze tak jest w istocie.
_________________
"Karpacka Spolka Gazownictwa Sp. z o.o. w Tarnowie Oddzial Zaklad Gazowniczy w Krakowie OGLASZA PRZERWE w funkcjonowaniu SMOKA WAWELSKIEGO z powodu awarii."
 
 
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2007-07-02, 20:52   

akurat dobrze wiesz jakie mamy zajebiste stosunki z angstem (bytom chocby), wiec juz mnie nie rozsmieszaj, ze to bylo przypadkiem, prosze cie, bo padne ze smiechu:))
 
 
 
Johanka_z_arcu 
hejże :-)


Dołączyła: 28 Kwi 2004
Posty: 237
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-07-02, 21:02   

Śmiej się, na zdrowie Ci wyjdzie.
Rozluźnienie atmosfery na tym forum więcej niż wskazane :]

Ps. Piotruś wiem,ze posty nie na temat, ale spróbuj mi te posty usunąć, to piernikiem dostaniesz :-)
_________________
"Karpacka Spolka Gazownictwa Sp. z o.o. w Tarnowie Oddzial Zaklad Gazowniczy w Krakowie OGLASZA PRZERWE w funkcjonowaniu SMOKA WAWELSKIEGO z powodu awarii."
 
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2007-07-03, 12:27   

s3v3n napisał/a:
akurat dobrze wiesz jakie mamy zajebiste stosunki z angstem (bytom chocby), wiec juz mnie nie rozsmieszaj, ze to bylo przypadkiem, prosze cie, bo padne ze smiechu:))


Nıe przypomınam sobıe zadnych stosunkow w Bytomıu ;) 7 Krakow podalem jako przyklad, bo pıerwszy przyszedl mı na mysl. W zasadzıe bylo to jedyne mıasto, gdzıe oprocz Slaska odbywaly sıe regularne spotkanıa, co wıecej przynoszace wıele korzyscı dzıalalnoscı Stowarzyszenıa. Od pewnego czasu Wasze spotkanıa (o ıle sıe odbywaja) nıe maja chyba za wıele wspolnego z samym Stowarzyszenıem (jeslı sıe myle, to z gory przepraszam) ı obawıam sıe, ze podobnıe moze byc z Katowıcamı po odejscıu ze Stowarzyszenıa Darka, ktory moım zdanıem jest na Slasku (ı nıe tylko :P ) postacıa znaczaca.

Pozdrawıam

Angst

P.S. Moım celem nıe byla krytyka nıkogo ı nıczego. Jeslı ktos opacznıe to zrozumıal, jeszcze raz przepraszam...
P.S.2. Dzıekı Marta za wyjasnıenıa. Boje sıe pıernıkow - zatem wyjatkowo nıe usunalem ;) A mımo wszystko chyba nıe az tak bardzo nıe na temat :)
 
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-09-10, 08:44   Re: Odnowa NASZEGO Forum

... ano porobiło się, żeby nie użyć nadużywanego powyżej niestety określenia: ''posr..o"... niektórzy nie wytrzymali presji, duża część się jednak otrząsnęła, i papierowa nawa PSGRiP Płynie Dalej... wielu by powiedziało, dobre podsumowanie całości, papierowa, a jednak...., obok stoją ludzie, ich oczekiwania, potrzeby. W naszej małej, gomokowej, skali czterdziestu paru członków i szóste tyle sympatyków, /patrz zalogowanych na Forum/ niewiele trzeba, aby kogoś zniechęcić, to idzie łatwo... o wiele trudniej wykreować, uczynić, "zadziałać" odczucia odwrotne, powiem więcej, to pierwsze odium zostaje, a pozytywne jak gdyby się rozpływa, znika.... a więc, zmieniamy trendy, na ile się da )). To Forum było w zamyśle pierwszego Zarządu i grupy aktywistów, miejscem do komunikowania się z członkami, podstawowym, na początku jedynym, a potem, obok strony www.gomoku.pl, drugim najważniejszym. Zwróćcie uwagę, ze właściwie jedynym 'duplexowym" prawdziwie roboczym. Mamy tylko to, nic więcej, no może parę gobanów i zegarów, i mamy siebie, i te wszystkie pozytywne energie dotychczasowych dokonań, turniejów, spotkań. Aby podtrzymać tę ideę Forum, zupełnie słuszną, proszę o szacunek dla tego miejsca... proszę o traktowanie tego Forum jako Pola wymiany informacji, myśli, sugestii, a nie zaistnienia na........ Okazywanie, Kim się Jest w Istocie, wylewanie negatywnych emocji proszę zostawić na inne okazje...., sztuczny porządek nie jest moim zamysłem, ale ramy i kierunki POZYTYWNE /dla gomoku i PSGRiP/pozostają....
Jeszcze raz powtarzam, na każdą myśl, sugestie odpowiem najszybciej jak sie da, dla dobra Forum.... i to Wy będziecie wyznacznikiem tych ram, Wy będziecie tworzyć te Forum... /nie admini i moderatorzy, oni tylko są jakby Strażnikami Porządku/ To jest nadal NASZE Forum, Twoje Karolino, moje, Darka, Miłka, Łukasza, nas wszystkich. Nie ma tu miejsca na kłótnie, nie ma miejsca na olewactwo, na lekce sobie ważenie kogokolwiek. Ale powiadam wszystkim, normy pozostają, normy kultury, przyzwoitości, PSGRiP i netowe na końcu, a ja jestem starozakonnym facetem, "emerytem" jak mnie fajnie nazywają niektórzy, hihi... i nie pozwolę na kalanie własnego gniazda.... Darek wraca, odezwie się wkrótce, mam nadzieję, a trzy razy Z nie ma uzasadnienia w przypadku tego Forum

To jest NASZE Forum

bmac

 
 
 
dragon_katowice 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 482
Skąd: katowice
Wysłany: 2007-09-12, 19:34   

po rozmowach z nowym prezesem wróciłem na forum
a osobą która skasowała moje posty okazała się nie ta którą podejrzewałem
ale to sie dowiedziałem odczytując wczoraj privy z czerwca
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2007-09-12, 19:56   

dragon_katowice napisał/a:
po rozmowach z nowym prezesem wróciłem na forum
a osobą która skasowała moje posty okazała się nie ta którą podejrzewałem
ale to sie dowiedziałem odczytując wczoraj privy z czerwca


Nie wiem, kogo podejrzewałeś, ale do dziś można się zapisywać do jesiennej edycji IPP :D

Pozdrawiam

Angst

P.S. Dobrze widzieć Cię z powrotem. A na drugi raz lepiej wyjaśnić spokojnie sprawę, a nie znikać na 3 miesiące :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group