Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Propozycja wznowienia ILR
Autor Wiadomość
Muchal 

Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 703
Skąd: Bietigheim (DE)
Wysłany: 2007-06-28, 13:14   Propozycja wznowienia ILR

Elo Elo

Mam propozycje, żeby wznowić rozgrywki Internetowej Ligi Renju. Może od września jakaś Edycja. Co o tym myślicie? kto byłby chętny? i jakie proponujecie zasady coś jak IPP czy jak IRP ?

pozdro
_________________
If the problem can be solved there is no use worrying about it, if it can't be solved worrying will do no good.
 
 
 
spavacz 

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 758
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-06-28, 15:22   

Bardzo dobry pomysł, tak samo możnaby wznowić rozgrywki ILP.
Może znów więcej osób grałoby w te gry. Bo jak na razie to gomoku za bardzo dominuje we wszystkich sprawach.
_________________
Pozdrawiam, Spav
 
 
maestro 
Viceprezes


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 1731
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-06-28, 15:36   

Ciekawe czy znajdzie się ktoś, kto by się podjął organizacji? Samo nic się nie zrobi, a IPP działa dzięki silnemu zaangażowaniu Angsta.
 
 
Muchal 

Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 703
Skąd: Bietigheim (DE)
Wysłany: 2007-06-28, 16:11   

Myśle, że mógłbym się tego podjąć. Mogę zrobić jakąś prostą stronke i na niej zamieszczać wyniki i terminarz. Umawianie spotkań mogłoby polegać na gg , mailach, albo tak jak w ipp temat umawianie spotkań. Teraz tylko chciałbym wiedzieć ile by było osob chętnych i jaką formę miałyby przybrać te rozgrywki - takiej jak IRP czy jak tegoroczna edycja IPP.

Wypowiadać się, jak będzie sporo chętnych to myśle że od września moglibyśmy ruszyć.

pozdro
_________________
If the problem can be solved there is no use worrying about it, if it can't be solved worrying will do no good.
 
 
 
Peaceman 


Dołączył: 22 Mar 2005
Posty: 302
Skąd: Syreni Gród
Wysłany: 2007-06-28, 16:41   

Jestem zainteresowany. Jeśli będę miał dostęp do neta we wrześniu, na pewno wezme udział.
_________________
Peace&Love
 
 
 
vilumisiek 


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1604
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2007-06-28, 19:27   

Może od razu jakaś ILP ruszy?
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2007-06-29, 13:17   

Muchal napisał/a:
Teraz tylko chciałbym wiedzieć ile by było osob chętnych i jaką formę miałyby przybrać te rozgrywki - takiej jak IRP czy jak tegoroczna edycja IPP.

Wypowiadać się, jak będzie sporo chętnych to myśle że od września moglibyśmy ruszyć.


Rowniez chetnie zagram zarowno w ILP, jak i w ILR. Problemem z reguly jest zwykle slabnace zaangazowanie organizatorow i zwykle rozgrywki nikna w koncowce. W Muchala energie wierze, zatem do dziela :)

Pozdrawiam

Angst

P.S. Nie wypowiem sie konkretnie na temat systemu, gdyz jest to dla mnie bez wiekszego znaczenia. Chyba i IRP i IPP maja w miare rozsadne systemy, wiec raczej mozna je przeniesc na ILR(P). Najwiecej zalezy i tak od checi graczy. W razie czego sluze (ograniczona czasowo) pomoca.
 
 
 
Muchal 

Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 703
Skąd: Bietigheim (DE)
Wysłany: 2008-08-12, 22:04   

W Estoni gadaliśmy o wznowieniu ILR... mysle ze mogłoby się to przyczynić do popularyzacji tej gry w Polsce...

na dzień dzisiejszy prosze o wpisywanie się w tym temacie osób chętnych do gry...
jesli chodzi o serwer to ORC spełnia wg mnie wszystkie wymagania. nie jest trudne załozenie nicka, można też błagać mafa żeby przywrócił renju na kurniku, ale wątpie zeby to zadziałało :)

no więc prosze o wpisywanie się w tym temacie osób zainteresowanych graniem w ILR lub IPP w Renju :)
_________________
If the problem can be solved there is no use worrying about it, if it can't be solved worrying will do no good.
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2008-08-12, 23:22   

Nie lubię się ruszać z Kurnika, ale nie znaczy to, że nie zagrałbym z chęcią w takich rozgrywkach :)

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
president_devil 


Dołączył: 21 Maj 2005
Posty: 200
Skąd: Szadek
Wysłany: 2008-08-12, 23:29   

Widzę, że Muchal dostałeś kopa dzięki temu wyjazdowi :D . Na mnie możesz liczyć :P .
Tylko zastanawia mnie według jakich reguł chciałbyś aby ta liga była rozgrywana. I najważniejsza sprawa, żeby orc nie odmówił posłuszeństwa w trakcie meczu bo często mu się to zdarza...
_________________
Geniusz może mieć swoje ograniczenia, ale głupota nie jest tak upośledzona.
 
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2008-08-13, 00:49   

Ja jestem za proszeniem mafa o przywrócenie renju na Kurniku.
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
termin 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 169
Skąd: poznan
Wysłany: 2008-08-13, 01:39   

pograłbym.
 
 
Karol G. 

Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 403
Skąd: Cambridge
Wysłany: 2008-08-13, 03:51   

Ja nie wiem czy bym pograł (w renju), wszystko zależy od wolnego czasu.
A co do systemu to może robin round (system (dwu)kołowy) ze wstępnym rozstawieniem po rankingach?

A na ligę/puchar pente się piszę. Również jestem za systemem dwukołowym, gdyż uważam go za najsprawiedliwszy.

BTW. Wie ktoś jak to będzie z Euroligą Renju? Będzie gdzieś indziej rozgrywana czy upada?
 
 
bałtyk_gdynia 
Ostrzeżeń: | 1/3/4

Dołączył: 11 Sie 2004
Posty: 170
Skąd: 18°32E 54°32N
Wysłany: 2008-08-13, 08:55   

bad_mojo napisał/a:
Ja jestem za proszeniem mafa o przywrócenie renju na Kurniku.


Jeśli Maf nie chce przywrócić to niech chociaż wrzuci jako jedną z odmian gry "kółko i krzyżyk" i bedzie cacy... Umożliwi to wznowienie rozgrywek renju na kurniku i zagranie choćby 1 oficjala w renju tygodniowo...
 
 
spavacz 

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 758
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-08-14, 23:26   

bad_mojo napisał/a:
Ja jestem za proszeniem mafa o przywrócenie renju na Kurniku.


I pente : )

Tak wiem, nie na temat, ale jeżeli będzie ILR to się zgłaszam.
_________________
Pozdrawiam, Spav
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group