Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Fenomen Minuta :-)
Autor Wiadomość
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-07-06, 13:24   Fenomen Minuta :-)

Witam

Przed turniejem na GG, w szkole przed jego przyjazdem, wszyscy czekali na Minute. Kto uslyszal, ze "przyjedzie Minuta", to od razu "wow, super, musze go zobaczyc". Potem wielkie buehehe jak przyjechal, zdjecia, autografy, a na koniec nicki typu "widzialem_minute" - po prostu szajba :D

Nie jest to najlepszy gracz w Gomoku, w zaden z pozoru sposob sie niewyrozniajacy, ale kazdy wie kto to, "chodzaca encyklopedia nickow", po prostu... No ciezko powiedziec czemu jest jak jest, ale...

Jak rozmawial z MAFem (opisze spotkanie w temacie o wrazeniach po turnieju), to meczyl o jego nicka, o zrobienie 66 i jak powiedzial "raz jak bylem na kurniku" to MAF odpowiedzial "a kiedy Ty nie byles na kurniku" i moze o to wlasnie chodzi u Minuta :)

Klops, nie klops, w koncu zgodzil sie byc moderatorem dzialow Gomoku i Hyde Park, wiec bedzie ciecie :]
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-07-06, 14:21   Re: Fenomen Minuta :-)

Ece napisał/a:
Nie jest to najlepszy gracz w Gomoku, w zaden z pozoru sposob sie niewyrozniajacy, ale kazdy wie kto to, "chodzaca encyklopedia nickow", po prostu


Jaka tam z niego encyklopedia - przyznał się, że nicki sobie zapisuje :D Jego fenomen polega na tym, że drugiego takiego klopsa nie ma. Na dodatek mimo, iż jest klopsem, to jest jednak fajny. Ma swoje napady, ale się da z nim dogadać. A postów nie tnie za bardzo (mi z Misia żadnego nie usunął)... Zresztą nie ma co pisać. Każdy kto trochę czasu spędza na Kurniku i Forum wie jak jest...

Pozdrawiam

Angst

P.S. Ja też coś tam sobie z Minutą w sumie wypiłem... I grałem z nim w pingponga!!! I gadałem!! Wow!!! Muszę o tym napisać w moim blogu ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group