Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ShoutBox
Autor Wiadomość
dragon_katowice 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 482
Skąd: katowice
Wysłany: 2007-09-12, 19:15   ShoutBox

troszke mnie nie było
i od razu po powrocie mam taką uwagą co do shoutboxa
osoby które nie są zarejestrowane na forum a je odwiedzają a przynajmniej odwiedzili nie widza co się tam dzieje
dlatego jestem za tym aby pisać posty na forum w odpowiednich tematach a nie w shoutboxie
mamy ponoć rozwijać stowarzyszenie, forum
a nowa osoba która tu wchodzi nie widzi nowych tematów, postów i oczywiście nie widzi też shoutboxa ,a widzi ,że tutaj się nic nie dzieje i juz nie wraca
 
 
spavacz 

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 758
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-09-12, 19:20   

Dlatego lepiej żeby się zarejestrowała :) Przynajmniej ja tak uważam :)
_________________
Pozdrawiam, Spav
 
 
dragon_katowice 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 482
Skąd: katowice
Wysłany: 2007-09-12, 19:25   

oczywiście ,że lepiej jakby sie zajerestrowała ale po co jeśli na forum sie nic nie dzieje ?
nie miałeś tak nigdy ?
nie wchodziłeś na inne fora ?
bo ja wchodze i jak widze ,że sie nic nie dzieje , forum jest umarłe to po co sie rejestrować ?
pomyśl jak nowicjusz a nie stary gomokowiec
 
 
spavacz 

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 758
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-09-12, 20:06   

No w sumie jeżeli tak się pomyśli to tak, ale są fora na których nawet niezarejestrowany może czytać posty :)
_________________
Pozdrawiam, Spav
 
 
dragon_katowice 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 482
Skąd: katowice
Wysłany: 2007-09-12, 20:21   

z tego co zauważyłem to tu tez oprócz działu dla członków i shoutboxa
 
 
wicherek 


Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 401
Skąd: Bytom
Wysłany: 2007-09-12, 23:28   

jako poczatkujacy wolalbym czytaj zeszloroczne posty dot. otwarc gomoku, niz dzisiejsze klotnie stowarzyszenia, lub wymuszone posty typu "zrobmy cokolwiek, by sie gadalo" a jak wiadomo te drugie beda ulokowane na pierwszej stronie forum do ktorego zajrzy nowicjusz.
_________________
http://www.bwe.biz.pl moja strona zapraszam!
 
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-09-13, 00:52   SB można

....otworzyć dla nowych użytkowników, np tylko do czytania, kłótnie się skończyły, a nowych /kłótni!/ nie będzie, choćby skały sr.. zapewniam, dopóki ja jestem Prezesem, i nie tylko dlatego.

Przede wszystkim dlatego, że idzie Nowe hihi, dlatego też SB spomarańczowiał.... a stało się tak albowiem nie chcę być odbierany jako Prezes malowany, gdzieś tam daleko.....
i także dlatego, iż jest najprostszą drogą, formą dotarcia z krótką myślą do Wszystkich Was, ale są inne oczywiście...
z natury rzeczy tematy przeniosą się na górę, już się przenoszą

bmac
Ostatnio zmieniony przez bmac 2007-10-10, 06:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2007-09-13, 12:24   

SB jak dla mnie z założenia jest miejscem, gdzie piszemy pierdoły, rzeczy zwykle nie podchodzące pod żaden temat, kilka słów. Taki czat. Podczas gdy forum ma nieco inny charakter.
 
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-09-13, 17:59   nie twierdzę , że tak ma być, ale ...

..... zmieniajmy Rzeczywistość. To My tworzymy Forum, a nie Forum tworzy nas... ale sami wiecie, że Forum jako pole naszej wewnętrznej komunikacji jest dla mnie b. Ważne, takie jest w Istocie.... z góry przepraszam jeśli czynię jakieś voux pas, netowe lub forowe, a podobno czynię.... będę się sumitował, i zmieniał pod Waszym wpływem, robię to z radością.... bo znaczy to także, że jeszcze Komuś zależy....

bmac
 
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-09-14, 23:12   ShoutBox, nowe stare spojrzenie...

dragon_katowice napisał/a:
i od razu po powrocie mam taką uwagą co do shoutboxa
osoby które nie są zarejestrowane na forum a je odwiedzają a przynajmniej odwiedzili nie widza co się tam dzieje, dlatego jestem za tym aby pisać posty na forum w odpowiednich tematach a nie w shoutboxie, mamy ponoć rozwijać stowarzyszenie, forum, a nowa osoba która tu wchodzi nie widzi nowych tematów, postów i oczywiście nie widzi też shoutboxa, a widzi, że tutaj się nic nie dzieje i już nie wraca


.... czy uważacie ,że SB może być tymczasowo! tylko czytane przez gości? jeśli by to miało zwiększyć efektywność rejestracji to czemu nie? kto jest za pomysłem Dragona? może do końca miesiąca? Zamknięcie SB dla gości jako tajemniczego pudełka Pandory specjalnie nie działa? na pewno jest tu paru mądrych facetów mających doświadczenia w tym względzie... proszę o opinie....
... jedno jest pewne, Gadająca Pomarańcza nie wszystkim się podoba, chociaż, jak pisałem mam wyższe niby cele, ale cóż vox populi...

bmac
Ostatnio zmieniony przez bmac 2007-09-16, 06:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
jopq 
retired


Dołączył: 10 Cze 2004
Posty: 737
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-09-15, 22:55   

SB jest czatem dla zarejestrowanych użytkowników. Zazwyczaj służy wymianie zdań na bliżej nieokreślony temat. Jako, że pisze się tam głównie głupoty, które nie są związane z samą grą/stow. nie powinien być dostępny dla niezalogowanych bo co ich to obchodzi, i tym samym nie powinien być indeksowany przez wyszukiwarki :) .

To tyle.
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-09-16, 07:21   powiem tak...

... istnieje taka możliwość, można z niej skorzystać. Piszę skorzystać, a nie włączyć /patrz na implikacje/. Widzę, że Darkowi chodziło, aby cięższe tematy pisać w postach na Forum. Znane mi są ogólnie przyjęte zasady pisania w SB, ale wracam do podstawowego założenia. To Nasze Forum, tu robimy to, co jest dla Nas najlepsze wg Nas, naszej opinii. To nasze pole wymiany informacji, włącznie z SB, więc dlaczego nie? bo indeksacja? Ja i tak niczego nie zrobię na stałe. Po prostu przesuwam punkt ciężkości tego Forum ku interesom PSGRiP w każdym tego słowa znaczeniu. A czy mi sie uda? zobaczymy.... jedno jest pewne , niczego nie niszczę i nikogo nie odsuwam.... temat nadal aktualny

PS.: a pojawiające się głupoty są dowodem, że Forum żyje, pulsuje swoim życiem, będą tylko usuwane wiadomości obraźliwe i totalnie kłócące się ze Statutem PSGRiP...

bmac
 
 
 
dusksky 
lubie zimne piwo


Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-09-18, 10:27   

Zgadzam sie z Ece. SB to miejsce na pogaduszki o wszystkim i o niczym. Od konkretnej merytorycznej dysputy jest forum.
A co nowych uzytkownikow... To jesli naprawde sa zainteresowani ta gra to sie zarejestruja a jesli nie to i tak niema sensu by sie rejestrowali skoro nie beda brac czynnego udzialu.
Troche mi brakuje na tym forum Regulaminu?! Mysle, ze dobrze by bylo aby takowe powstalo, co byc moze odrobine by ograniczylo widzimisie angsta jak wypi.... wypowiedzi z SB.
_________________
The higher you are
The farther you fall
The longer the walk
The farther you crawl.
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-09-18, 10:34   ciekawa propozycja...

... Regulamin Forum, czemu nie, tylko kiedy? Jak wpadniesz kiedyś jeszcze na spotkanie klubu WaWa to pogadamy, zdzwońmy się...
natomiast ja też wy.... walam posty z SB, moje intencje, tak jak angsta, też nie są tajemnicą

bmac
 
 
 
lutalek 
WALI MNIE IMMUNITET

Dołączył: 29 Maj 2004
Posty: 413
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2007-09-18, 10:43   

jestem za całkowitym dopuszczaniem wszelkiej maści postów w sb, po to istnieje, jest odrębnym niczym nie skrępowanym ciałem na forum, jak ktoś ma ochote to napisze o samochodach, o pieczeniu ciasta albo o dupach, po to jest właśnie sb

bardzo NIE PODOBA mi sie pomysł cenzurowania sb, z/w na brak merytoryczności niektórych wypowiedzi, jeżeli sb na tym forum ma służyć wyłącznie tematyce gomoku to WIELKA KICHA panowie
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group