Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ShoutBox
Autor Wiadomość
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-09-18, 11:12   jestem za....

lutalek napisał/a:
jestem za całkowitym dopuszczaniem wszelkiej maści postów w sb, po to istnieje, jest odrębnym niczym nie skrępowanym ciałem na forum, jak ktoś ma ochote to napisze o samochodach, o pieczeniu ciasta albo o dupach, po to jest właśnie sb

bardzo NIE PODOBA mi sie pomysł cenzurowania sb, z/w na brak merytoryczności niektórych wypowiedzi, jeżeli sb na tym forum ma służyć wyłącznie tematyce gomoku to WIELKA KICHA panowie


...za całkowitym dopuszczaniem wszelkich postów zarówno w SB jak i Hyde Parku NIE MA OGRANICZEŃ Tematycznych, są normalne ograniczenia netowe tudzież, ze szczególnym uwzględnieniem, ograniczenia wulgaryzmów wszelkiej maści, także przemycanych w półsłówkach itd itp ZE WZGLĘDU NA STOWARZYSZENIE. Także ze względu na Stowarzyszenie będę się starał wpłynąć na merytorykę niektórych wypowiedzi i to miałem na myśli pisząc wyżej. A więc każda nowa pozytywna energia wzmacniająca Stowarzyszenie tak, inne hmmm też tak, chyba, że patrz wyżej. Czy to jest wyczerpująca odpowiedź?

bmac
 
 
 
dusksky 
lubie zimne piwo


Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-09-18, 13:31   Re: ciekawa propozycja...

bmac napisał/a:
... Regulamin Forum, czemu nie, tylko kiedy? Jak wpadniesz kiedyś jeszcze na spotkanie klubu WaWa to pogadamy, zdzwońmy się...
natomiast ja też wy.... walam posty z SB, moje intencje, tak jak angsta, też nie są tajemnicą

bmac


Kiedy?

Regulaminem forum powinna sie zajac administracja forum :) tak bynajmniej jest na 99,99% forow jakie znam.
_________________
The higher you are
The farther you fall
The longer the walk
The farther you crawl.
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2007-09-18, 16:43   

Podejrzewam, że gdyby się pojawił regulamin, to musiałbym usuwać jeszcze więcej wypowiedzi. Kiedy zostałem mianowany na admina porozmawiałem z Ece, który udzielił mi niezbędnych wyjaśnień. Usuwam to, co uważam za słuszne i muszę przyznać, że nie mam zbyt dużo skarg w tym zakresie - co chyba oznacza, iż większość osób (może nawet po pewnym czasie) zaakceptowała mój styl adminowania.

Wydaje mi się, że jeśli któryś z członków PSGRiP jest niezadowolony z mojej "pracy", to może śmiało to zgłosić do władz Stowarzyszenia, a te mogą przedsięwziąć odpowiednie kroki (np. powierzenie tej funkcji osobie dużo bardziej obiektywnej).

Pozdrawiam

Angst

dusksky napisał/a:
Troche mi brakuje na tym forum Regulaminu?! Mysle, ze dobrze by bylo aby takowe powstalo, co byc moze odrobine by ograniczylo widzimisie angsta jak wypi.... wypowiedzi z SB.


Czy chodzi np. o Twoją wypowiedź z SB, cytuję: "satan satan satan satan satan satan satan satan satan satan satan satan satan satan satan"? (przepraszam, jeśli minimalnie pomyliłem się w ilości wyrazów) :twisted:
 
 
 
jopq 
retired


Dołączył: 10 Cze 2004
Posty: 737
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-09-19, 15:48   

Ogólnie nie widzę potrzeby pisania jakichkolwiek regulaminów. Liczyłbym bardziej na rozsądek adminów niż listę zasad które mają być jak ogrodzenie dla bydła. Cóż, parę postów miałem wyciętych, ale chyba zawsze się tego spodziewałem podczas pisania, więc nie wiem w czym problem. Wystarczy odrobina samokrytyki i dystansu do tego co się pisza, a wszystko staje się bardziej klarowne.
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2007-09-23, 14:19   

SB:
- luźne rozmowy, pomiędzy znającymi się (osobiście, z kurnika, z forum) osobami i nie ma potrzeby, żeby Edek ze Spychowa wchodził i czytał, jak to jeden taki ze Słupska wypił sobie na weselu- co go to ;) A mnie to np. interesuje, bo lubię wiedzieć co tam u znajomków od kamyczków :D
- nie wiem jak bMaciek i Piotrek, ale ja do minimum ograniczałem usuwanie wypowiedzi z SB. Najchętniej zostawiałbym wszystko, ale takie założenie nie byłoby chyba najlepszym rozwiązaniem ;)

Regulamin:
Umieraliśmy za pierwiastek, ja mogę umierać za nietworzenie regulaminu ;) Już o tym pisałem- polecam poczytać starsze posty w Dziale Technicznym :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group