Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ankieta nr 3: Preferencje otwarć....

Na ile wybór obowiązujacego opena na turnieju wpływa na Twoją decyzję przyjazdu? Czy może są inne czynniki sportowe! mające wpływ decydujacy?
wybieram tylko narówniejszy teoretycznie wariant czyli SWAP 2 i tylko wtedy przyjeżdżam?
36%
 36%  [ 9 ]
jest mi to obojetne, przyjeżdżam na wszystko, od standardu do SWAP 2, bez wzgledu na listę uczestników/obsadę turnieju?
64%
 64%  [ 16 ]
Głosowań: 25
Wszystkich Głosów: 25

Autor Wiadomość
maestro 
Viceprezes


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 1731
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-10-05, 21:51   

Ankieta jest tendencyjna i o niczym nie mówi (poza tym, że nakazuje uznawać swapa2). Dlaczego nie ma takich opcji za samym swapem, albo za standardem, pro i swapem - a pewnie na tą ostatnią wersje bym zagłosował, tymczasem nie mam w ogóle na co głosować. Nie chodzi mi o to, by kolejny raz manifestować niechęć do swap2, tylko o zasady, żeby tworzyć ankiety mające sens.
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-10-05, 22:13   Kocie drogi..

... Twoje preferencje zawierają sie w odpowiedzi nr 2, a ta ankieta ma za cel odpowiedź: na ile zmiana swap1 na swap 2 może zwiększyć/zmniejszyć frekwencję w listopadzie i odpowiada.

Ta ankieta nie jest ankietą bezpośrednio o wyborze otwarć w ogóle, musiałaby wyglądać inaczej, czasami nie wiem co powiedzieć... patrz post powyżej?

bmac
 
 
 
maestro 
Viceprezes


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 1731
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-10-05, 22:17   

bmac napisał/a:
Twoje preferencje zawierają sie w odpowiedzi nr 2


Odpowiedź nr 2 brzmi:

jest mi to obojetne, przyjeżdżam na wszystko, od standardu do SWAP 2

Przecież ja nie napisałem, ze gotów jest zagrać w każdą odmianę, więc moje preferencje nie są równoznaczne z odpowiedzią nr 2. Podkreślę jeszcze raz - jeśli w ankiecie jest pytanie istnieje pewna możliwość odpowiedzi A, to powinna się w niej też znaleźć odpowiedź przeciwna do A.
 
 
vilumisiek 


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1604
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2007-10-08, 10:12   

Oczywiście. Ankieta ma zmanipulować wynikami głosowania w pytaniu co chcemy grać. Pozostawia nam się wybór swap2 czy swap2 w różnych oprawkach. Pierwszy minus dla prezesa.
 
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-10-08, 21:10   cóż.... są różne oczywistości

vilumisiek, specjalnie dla Ciebie zostanie stworzona prosta i jednoznaczna ankieta o otwarciach, chwilka cierpliwości
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group